Quantcast

Sta igrate online

tvmanijak

Početnik
Poruka
3
Footstar.org

To je jedna od retkih fudbalskih online igrica, gde ste fudbaler a ne menadžer.
Za posao menadžera treba da se plati, ali i tada, bavite se realnim ljudima širom sveta, a ne botovima

Ipak, igranje za reprezentaciju Srbije je najbolji deo. Kome odgovara, izvolte, Srbija ima solidnu zajednicu na igrici.

gushke91

Zainteresovan član
Poruka
247
Mnogo browser igara... Nemam vremena tako da vikendom dodam nešto od ovoga: World of Warcraft, Allods, RaiderZ, League of Legends itd. :] Imam brdo stvari instalirano, ne bi niko normalan stigao sve da prži...

miki208

Ističe se
Moderator
Poruka
2.965
Footstar.org

To je jedna od retkih fudbalskih online igrica, gde ste fudbaler a ne menadžer.
Za posao menadžera treba da se plati, ali i tada, bavite se realnim ljudima širom sveta, a ne botovima

Ipak, igranje za reprezentaciju Srbije je najbolji deo. Kome odgovara, izvolte, Srbija ima solidnu zajednicu na igrici.
Sta znaci ono za ponude timova, trial, kasnije opet moram da trazim klub?

miki208

Ističe se
Moderator
Poruka
2.965
Jako dobra igra,odnosno jako je realisticna,medjutim iako je igra izasla jos 2009 veoma je zahtevna za kompjuter.
Slazem se, detalji su zaista vrhunski prema onome sto sam video.
Malo po malo, dok nabudzim hardver, to ce zastareti, izaci ce nesto bolje, ali i zahtevnije, tesko je danas pratiti, sve je skuplje, igre su realisticnije, korisnici sve zahtevniji.

Veliki Brat1

Početnik
Poruka
3
Najviše sam igro erepublik, ali u poslednje vreme sve mi više vremena oduzima pa zbog posla sam morao da nađem nešto drugo. Upitanju je Hoodini igrica na fb.u, ozbegavam igrice na fb.u ali ova mi odgovara, bavi se tipovanjem utakmica, oduzima malo vremena a besplatno se takmičim sa ekipom u pogađanju utakmica :p ... Igricu možete naći na njihovom sajtu http://hoodini.rs/ javite mi se ako krenete da zajedno pobedimo Pantelu :zper: