"Šta će vam deca" Šok u emisiji uživo, Vedrana Rudan i Marija Kilibarda

Marija Kilibarda ugostila je u emisiji Vedranu Rudan koja je promovisala svoju knjigu, a ubrzo je razgovor između njih dve postao nelagodan.
Naime, knjiga popularne spisateljice, bavi se temom koja je, čini se, bila bolna za voditeljku, zbog čega je Marija izrazila svoje negodovanje.

- Šta vas je slomilo - upitala je Vedrana Mariju.
- Pa na primer zato što kada žena u 41. godini baš želi da ima dete, a nema ga i onda se sve vreme u knjizi pominje "ma šta će ti deca" - rekla je iskreno Kilibarda.
- Ali vi imate 42 godine. Ja vas držim stvarno budalom svetskom nakon ove rečenice. Šta će vama deca? - upitala ju je spisateljica.
- Pa nekako sam ostvarena u svakom drugom smislu, a od svoje 25. godine imam fizičku potrebu da budem trudna - rekla je voditeljka.
- Pa šta, od 25. do dana današnjeg niste mogli da nađete nekog pastuha da vas oplodi. Imaš sebe, imaš ljubavnika, imaš verovatno lošeg šefa ili šeficu, šta će ti još i dete. Vaša bejbisiterka će verovatno više koštati - rekla je vedrana, a Marija se samo nelagodno nasejala.
- Zato rintamo - pokušala je da iznese svoj stav voditeljka.
-Ako ćete rintati da biste platitli bejbisiterku onda ste svtarno blesava - rekla joj je Rudanova na kraju.
https://www.blic.rs/zabava/video-ni...isiji-uzivo-vedrana-rudan-se-obratila/mnw0e2m

Vedrana Rudan poznata po tome da nema dlake na jeziku.Bila je direktna i nezgodna ali je pokrenula svojom knjigom i ovim intervjuom pitanje:

Da li žene preko 40 godina treba da radjaju decu ?


Meni je žao ljudi koji još uvek Vedranu Rudan uzimaju za ozbiljno. Ta osoba je spremna da besramno izlupeta bilo šta samo da bude u centru pažnje i uradi promociju za svoje knjige. :ljutko:

A u vezi rađanja ne mislim ništa. Ko rađa taj treba i da misli.
Žena treba da rodi kad oseti da je spremna za dete, a ne kad se nekom kurr digne. :)
 
Screenshot_20220529-045326_Chrome.jpg


Nadam se da ce naci posao / eto zasto se najcesce nema dece / kad imas posao mobing / tenzije / malo para za tebe kamoli dete / lako se dodje do otkaza ...
 
Niko ženi ne moze da oteža život kao ona sama sebi
E, gledao sam sasvim slučajno intervju VR sa TP i tu lepo Vedrana kaže da je htela decu, sve redom, kao prirodnu stvar i da je i tom smislu gledala na muškarca nešto poput...pa Aj kažemo instiktivno, nagonski, dobar priplod ili materijal.

Ona je skroz porodičan lik, al kao provocira i kontrira...

Možda ona negde sada i misli da tako ne treba, al čisto sumnjam...sve te njene priče da su deca kreteni i bespotrebna i ostale njene izjave koje rađaju reakcije.
 
Е сад ја да питам.....овако као неук. Чуо сам да неке жене роде и у својим 50-им. Нека жена из шпаније родила двојке са 66 година. Како је то уопште могуће ?
sta?i u 66-oj god. se tucaju?sramota

Niko ženi ne moze da oteža život kao ona sama sebi
Nina,jel ce sledece godine da stigne beba :heart:
 
sta?i u 66-oj god. se tucaju?sramota


Nina,jel ce sledece godine da stigne beba :heart:
Мени нека баба од 74 године овде у канцеларији причала да воли још да наскаче на њега. Каже да има још енергије у њој.
 
jel bi odveo u krevet :per:
Ја волим бабе. Дала ми да је дрпам за дупе и сисе али даље од тога ништа. Каже...."знаш...ипак си много млађи". Па реко како онда може 'ватање а не може секс. Она не уме да објасни. После је ја звао кући, јави јој се унука која има 38 година. Ја се представио као дечко њене бабе, иначе ме зна лично њена унука. Ова матора после зове кука на мене, само што ми не јеббе мајку. Каже "сат времена је она мене испитивала и плакала како ме није срамота да ми ти будеш момак". А мени нешто мило па ми кез од увета до увета !! :mrgreen: Иначе је баба удовица 30 година равно.
 
Ја волим бабе. Дала ми да је дрпам за дупе и сисе али даље од тога ништа. Каже...."знаш...ипак си много млађи". Па реко како онда може 'ватање а не може секс. Она не уме да објасни. После је ја звао кући, јави јој се унука која има 38 година. Ја се представио као дечко њене бабе, иначе ме зна лично њена унука. Ова матора после зове кука на мене, само што ми не јеббе мајку. Каже "сат времена је она мене испитивала и плакала како ме није срамота да ми ти будеш момак". А мени нешто мило па ми кез од увета до увета !! :mrgreen: Иначе је баба удовица 30 година равно.
koristi vibrator.narucila onlajn
 
99% ljudi ne kapira Vedranu.
Kao ni ova priglupa voditeljka.
Nije Vedrana nju odgovarala od ideje da ima dete, nego je pitala za motiv, za istinski razlog želje.
Jer Vedrana je zaključila, sasvim logički, da ako neko želi nešto već 17 godina, a da nije istinski ni pokušala da ostvari svoju želju, da li uopšte zaista želi?!

Zamisli, želiš bajs od 2000 evra, a imaš platu 5000 evra, i već 10 godina nikako da ga kupiš. I onda te ja pitam "koji će tebi qrats bajs?!"

Naravno, ona pitanja postavlja vrlo direktno, naziva stvari pravim imenom, ne uvija se, i često su njena pitanja, kao u ovom slučaju, zapravo retorička.

Jer pitanje "Šta će vama deca", u konkretnom primeru, upućeno voditeljki koja kaže da ih želi već 17 godina, ali ipak malo više voli da se zahebava i uživa u svom hedonizmu, jeste retoričko.

ne znači da nije htela, samo nije stala i odvojila vreme nije odlučila
i sad je shvatila da nije odlučila :confused:
mada da su joj momci hteli baš bilo bi dece
 

Back
Top