Šta će Milo bez Rusa i turista

Cujem da cemo svaki kilometar kroz Crnu Goru naplacivati 10 Eura. :rotf:


Ma bravo...odlično...tako i treba:klap::ok:

I svi oni koji odu kod vas na letovanje , samo nek' probaju ovuda da se žale...i kada se potruju i kada porodilje umiru i kada ih privodite i kada ih premlaćujete i...sami pali - sami se ubili, a nek' kukaju svojoj ludoj glavi...posle hebanja - nema kajanja , lepo kaže naša stara poslovica...srpska.:mrgreen::rotf:
 
Bice auto-puta to je sasvim sigurno. Ne zato sto je to volja crnogorskog naroda ili Vlasti vec jednostavno to je u interesu svjetskog kapitala i tako ce da bude.

da niste na vlasti ja bih se slatko nasmejao

ovako rezimske zablude i magle ce skupo da kostaju nnarod, i posle deset godina bice

`pa nismo tako mislili, pa nismo bas obecali 180 km autoputa, pa ko to uoste moze napraviti sa 500.000 stanovnika.., pa ovo, pa ono...`

da je prave pameti danas pitali bi ste sta treba da se radi, al ne amere, eu slo, siptare i hrvate.
 
Ja bi zbog ovakvih ispada gluposti banovao
:hahaha:
da niste na vlasti ja bih se slatko nasmejao

ovako rezimske zablude i magle ce skupo da kostaju nnarod, i posle deset godina bice

`pa nismo tako mislili, pa nismo bas obecali 180 km autoputa, pa ko to uoste moze napraviti sa 500.000 stanovnika.., pa ovo, pa ono...`

da je prave pameti danas pitali bi ste sta treba da se radi, al ne amere, eu slo, siptare i hrvate.

Njemac, Shvajcarac, Ausrijanac, Slovenac, Hrvat .... nece ici preko Srbije na ljetovanje u Grchku. Oni traze kraci put. :lol:
 
:hahaha:


Njemac, Shvajcarac, Ausrijanac, Slovenac, Hrvat .... nece ici preko Srbije na ljetovanje u Grchku. Oni traze kraci put. :lol:

Svi ti koje si navao ce u CG doci jedino pod uslovom da vam usluga i ponuda budu jednake Hrvatskoj (sto je u samom startu za vas nemoguca misija), a da su vam cene duplo jeftinije.
Znaci pisi propalo, i dobro je Torente rekao, kakve nebuloze pises covek bi te najradje banovao :D
Prvo kako je put kroz CG vazan za Svet, a onda kako ce Hrvati dolaziti u CG na letovanje :hahaha:
Ti si car :ok:

p.s. nego sto sam ti rekao, brzo brosure u ruke i pravac KosovA, ako vas ne izvuku braca siptari, niko nece, veruj mi ;)
 
Svi ti koje si navao ce u CG doci jedino pod uslovom da vam usluga i ponuda budu jednake Hrvatskoj (sto je u samom startu za vas nemoguca misija), a da su vam cene duplo jeftinije.
Znaci pisi propalo, i dobro je Torente rekao, kakve nebuloze pises covek bi te najradje banovao :D
Prvo kako je put kroz CG vazan za Svet, a onda kako ce Hrvati dolaziti u CG na letovanje :hahaha:
Ti si car :ok:

p.s. nego sto sam ti rekao, brzo brosure u ruke i pravac KosovA, ako vas ne izvuku braca siptari, niko nece, veruj mi ;)

Eh, zaboravio sam... Turista sa Kosova takodje ima u zadovoljavajucem broju :D
 
Svi ti koje si navao ce u CG doci jedino pod uslovom da vam usluga i ponuda budu jednake Hrvatskoj (sto je u samom startu za vas nemoguca misija), a da su vam cene duplo jeftinije.
Znaci pisi propalo, i dobro je Torente rekao, kakve nebuloze pises covek bi te najradje banovao :D
Prvo kako je put kroz CG vazan za Svet, a onda kako ce Hrvati dolaziti u CG na letovanje :hahaha:
Ti si car :ok:

p.s. nego sto sam ti rekao, brzo brosure u ruke i pravac KosovA, ako vas ne izvuku braca siptari, niko nece, veruj mi ;)

Glavno je da se ti kupaš u Kanadi, međ' delfinima. :hahaha:
 
A sto nam to fali ovamo?
Jedino novine trabunjaju o tome kako padaju cijene ovoga i onoga uslijed ekonomske krize, a kad udjes u prodavnicu bilo koje robe vidis da je sve skuplje u odnosu na proslu sezonu.
Dobro... hotelski smjestaj ce biti jeftiniji ili na nivou prosle godine.

znaci sve je skuplje nego prosle godine?

odlicna preporuka za sve srpske magarce koji se odluce da ostave pare u Crnoj Gori! :super:
 

Back
Top