Šta će Milo bez Rusa i turista

prica mi zena

danas kod frizerke, jedna se sprema za petrovac, ima tamo stan, lokal, hbem li ga, i kaze

`naredjeno je iz podgorice da se cene za smestaj znacajno spuste, skoro dz...`

E sad... da li je iz Podgorice ili odakle ja ne znam. Znam samo da cijene ne mogu ici u nebo.
Gledam ovih dana bas puno, puno turista iz svih krajeva svijeta i svih rasa i nacija. Bez zezanja.
 
Aj' što pokušavaš nas da lažeš, al' nije valjda da i sebe lažeš ?:lol::mrgreen:



14 Apr 2009. 17:10 | Izvor: CdM

Vojvođane najviše interesuju cijene u Crnoj Gori

Pošalji vijest | Verzija za štampanje


Nacionalna turistička organizacija Crne Gore NTO je danas, u saradnji sa turističkim organizacijama Budve i Tivta , organizovala prezentaciju turističke ponude Crne Gore u Novom Sadu u sklopu kampanje Road Show 2009.

Pomoćnik direktora Nacionalne turističke organizacije Crne Gore, Maja Liješević, predstavila je novine integralne turističke ponude Crne Gore, kao i konkretne mjere i aktivnosti koje su preduzete na svim nivoima u zemlji u cilju poboljšanja kvaliteta i konkurentnosti ponude Crne Gore u vanrednim uslovima globalne ekonomske krize.
Dubravka Nikčević, direktor TO Tivta, i Tanja Drašković, PR menadzer TO Budve, prezentovali su karakteristike ovogodišnje ponude Tivta i Budve.

”Ovogodišnja prezanacija, za razliku od prezentacija prethodnih godina u ovom gradu, obuhvatila je i workshop – direktne susrete između predstavnika turističke privrede, hotelijera i agencija iz Crne Gore i Novog Sada. Aktivno učešće u ovom djelu prezentacije uzeli su predstavnici lokalnih turističkih organizacija Budve i Tivta, predstavnici hotela Mediteran iz Bečića, Hotels Group Montenegro Stars iz Bečića, turističke agencije Adriatic Express, kao i predstavnici menadžmenta nacionalne aviokompanije Montenegro Airlines za tržište Srbije”, saopšteno je iz NTO.



Prezentaciji je prisustvovalo je preko 50 zvanica, predstavnika turističke privrede grada Novog Sada i pokrajine Vojvodine i medija, među kojima su bili novinari najznačajnijih medija ovog Regiona: RTV Vojvodine, Delta TV, TV Apolo, RTV 2-mađarska redakcija, TV Jesenjin, radio stanica Buca, Radio 021 i Radio Novi Sad, novinar Kosmopolit-a, kao i 20-tak predstavnika turističkih agencija iz Novog Sada koje rade tržište Crne Gore.

Novinari i predstavnici turističkih agencija su nakon prezentacije brojnim pitanjima kao i u posebnim intervijuima pokazali najveće interesovanje za cijene za sezonu 2009, proceduru na graničnim prelazima prilikom ulaska u Crnu Goru, eko taksu, kao i za infrastrukturna ulaganja a posebno kada je u pitanju vodosnabdjevanje i saobraćajna povezanost.

Ovo je druga u nizu prezentacija crnogorske turističke ponude, nakon prezentacije u Nišu, a prva na teritoriji Pokrajine Vojvodine, kojom Nacionalna turistička organizacija Crne Gore u saradnji sa Ministarstvom turizma i zaštite životne sredine i lokalnim turističkim organizacijama, strateškim partnerima i turističkom privredom realizuje ovogodišnju promociju po regionu.

Kampanja u Vojvodini se nastavlja sjutra promocijom u Subotici.
 
14 Apr 2009. 17:10 | Izvor: CdM

Vojvođane najviše interesuju cijene u Crnoj Gori
Pošalji vijest | Verzija za štampanje


Nacionalna turistička organizacija Crne Gore NTO je danas, u saradnji sa turističkim organizacijama Budve i Tivta , organizovala prezentaciju turističke ponude Crne Gore u Novom Sadu u sklopu kampanje Road Show 2009.


”Ovogodišnja prezanacija, za razliku od prezentacija prethodnih godina u ovom gradu, obuhvatila je i workshop – direktne susrete između predstavnika turističke privrede, hotelijera i agencija iz Crne Gore i Novog Sada.

Ovo je druga u nizu prezentacija crnogorske turističke ponude, nakon prezentacije u Nišu, a prva na teritoriji Pokrajine Vojvodine, kojom Nacionalna turistička organizacija Crne Gore u saradnji sa Ministarstvom turizma i zaštite životne sredine i lokalnim turističkim organizacijama, strateškim partnerima i turističkom privredom realizuje ovogodišnju promociju po regionu.

Kampanja u Vojvodini se nastavlja sjutra promocijom u Subotici.

Da pa ?:think:

Pa to im je i posao, da se raspituju za cene i prisustvuju prezentacijama:lol:

Ja u ovom tekstu nigde ne videh da su i bukirali i uplatili , pa makar i alotmanski...tek jedna od mnogih prezentacija, a novinari k'o novinari...gde god se džabe jede i pije , eto ih u največem broju:lol:

Ovih dana je i tako dosadno kod nas, pa moraju o nečem da pišu:lol:

Bolje da se čitamo tamo negde krajem septembra, a ja na vašem mestu ne bih bila optimistična što se tiče turista iz Srbije, sem onih koji tamo dolaze na svoje ili i to svoje da prodaju...ne pričam napamet.;):lol:

Uostalom i tako su vam puna usta o našem paradajzluku, prljavštini, ljigavštini, te šta će vam i naši turisti...imaćete vi elitu sveCku, al' svakom prema zasluzi:mrgreen:
 
sto se mene tice moze i sto evra za milimetar

pola crne gore nema da plati racune i da sastavi do prvog, a posten narod

ma, i ta naplata, sto ne krene odmah, a autoput - svakom date po sliku da se slika

Bice auto-puta to je sasvim sigurno. Ne zato sto je to volja crnogorskog naroda ili Vlasti vec jednostavno to je u interesu svjetskog kapitala i tako ce da bude.
 
Poslednja izmena:
Crnogorci su ga izduvali...ponuda im je zivi ****** i ako ne spuste cene na nivo tunisa, egipta i ostalih africkih vukoyebina, mogu da se pozdrave sa turizmom.

p.s. Naravno, ako ih ne spase braca siptari. Znaci spas je u najezdi novopecenih narkodilera sa Kosmeta. :hahaha:
 

Back
Top