Шта ће ми диплома?

Mislim da radite upravo ono, što se u svetu forsira već decenijama, omalovažavate obrazovanje tako da ćemo dobiti ono što neki novi svetski poredak i želi: neobrazovanu masu, spremnu za manipulaciju..
jel.?
a ovi silni mislioci i akademici , iz bg fotelja , sto onda stadose uz sns?
sto ne stadose uz narod ,da narodu bude bolje?
sto se ne pobunise za silna krsenja zakona i ustava??
ako su tolko pametni sa silnim diplomama valjda vide sta se desava ,zasto cute i prave se ludi?
neka samo za njihovo dupe bude toplo i udobno.
uzas......
 
jel.?
a ovi silni mislioci i akademici , iz bg fotelja , sto onda stadose uz sns?
sto ne stadose uz narod ,da narodu bude bolje?
sto se ne pobunise za silna krsenja zakona i ustava??
ako su tolko pametni sa silnim diplomama valjda vide sta se desava ,zasto cute i prave se ludi?
neka samo za njihovo dupe bude toplo i udobno.
uzas......
Hoćeš mi reći da bi bilo drugačije da je neko drugi na vlasti? U prosveti sam više od 20 godina, nijedna vlast do sada nije pokazala mi trunčicu želje da nešto promeni u obrazovnom sistemu, ministre prosvete su redovno postavljali iz opozicije te trenutne vlasti i sasvim su skrajnuli obrazovanje na margine dešavanja. Zato nam se i dešava ovo što se dešava, srozano obrazovanje, sve manje svesnih i obrazovanih koji će da razmišljaju o tome u kakvoj državi žive. Hleba i igara i da rata ne bude, lako je manipulisati takvim narodom.
 
na nijedno pitanje nisi odgovorila. samo prazan prdez. duzni su - plemstvo obavezuje ,je stara zapadna izreka.
kolko ste pametne dece upropastili sa tim strajkovima i unistili im buducnost , a tek svojim nesavesnim postupcima losom nastavom, protekcijom , bolje cutite...
uvek dobijete povecanje plate svake godine a drugi ne dobijaju nista decenijama.
kad budete prestali samo sebicno svoje dupe da gledate mozda vam se narod i prikljuci.
 
na nijedno pitanje nisi odgovorila. samo prazan prdez. duzni su - plemstvo obavezuje ,je stara zapadna izreka.
kolko ste pametne dece upropastili sa tim strajkovima i unistili im buducnost , a tek svojim nesavesnim postupcima , bolje cutite.
To što ti ne želiš da pročitaš odgovor je neka druga tema.. i lepo što si pokazao primer uništavanja prosvete, medijski udari uz podršku su upravo ostvarili ovakvu sliku prosvete, uništitelji dece, nepotrebnost obrazovanja jer su SVI prosvetni radnici loši...a o tome da si kontradiktoran tek..štrajkom pokazujemo nezadovoljstvo ovom državnom upravom, nismo nabili d** u fotelje već samo izašli na ulice da se bunim zbog te iste, vaše dece koja ostaju polupismena i polunaučena zbog ovakvog sistema obrazovanja..
 
Ali kada neko napiše, uništite nam decu, meni prvo padne na pamet da pitam, a gde ste vi tada bili??Podigli ste neku pobunu da ne bude tako? Nešto ste pokušali i vi da izmenite?? Ali nee, sediš i kuckaš i bljuckaš po prosveti jer svi sve bolje znaju o prosveti od samih prosvetnih radnika. Uostalom ,piše u medijima ,mediji naravno da ne lažu, sve je tačno za prosvetara :mrgreen: ili neko je imao dete kome nastavnik nije dao peticu, zaključak, svi prosvetari upropastile decu i nateraše na privatne časove :mrgreen:
 

Back
Top