"DOBIO SAM SPISAK ČIJU DECU NE SMEM DA DOTAKNEM DOK PRESKAČU KOZLIĆ" Miloš je radio kao nastavnik, a OVO PONAŠANJE roditelja ga je šokiralo (VIDEO)

Треба.

Самом својом позицијом наставници већ имају велику предност, што се ауторитета тиче.

Зато је битно заштитити незаштићене (а то су деца у овом случају).
Ti da držiš slovo o djeci?


Ni mače nemaš, koštunica imo 9 mačića al se nije mešo đe mu mesto nije.

Nastavnici su totalno degradirani.

Roditelji svasta sebi dopustaju. Zapadni sistem unisten ja drzave...
 
Fizičko treba ukinuti kao predmet.
Мислим да је, у данашње време, физичко васпитање, битније него пре и исте важности као многи предмети јер се деца малтене и не крећу.
Имам клинца 11 година и могу ти рећи да сам био веома изненађен колико су деца у његовом одељењу, и цела генерација, физички неактивна.
Само таблети, компјутери, друштвене мреже а дружење и кретање никако.
Родитељи јесу можда највише криви за то али није баш све и на њима.
Мој клинац се бави спортом и нико га не форсира да буде неки репрезентативац али макар нека се, поред редовног физичког, истрчи још мало 3-4 пута недељно.
 
Teško je objašnjavati nekome ko ovako,kao on, shvata fizičko vaspitanje, zašto i koliko je bitno da deca budu fizički aktivna...
Физичка активност је предуслов за правилно развијање и одрастање детета. Данашња деца су прилично физички неактивна још када се на то дода неправилна исхрана (мекдоналдси, кфц-ови, храна и пића препуна шећера) добија се стање какво је у данашњем друштву. Прошле године сам читао неку статистику о проценту гојазне деце и деце која због тога добијају дијабетес и запрепастио сам се.
Гледам код клинца у одељењу, свако четврто-пето дете је гојазно, у одељењу, од њих 30 само њих 7-8 може да мало озбиљније потрчи или уради неку вежбу која је мало захтевнија. Остали исплазе језик до пода после 10 минута физичког.
Велика је кривица и родитеља али и не смао њих. Дете јесте нешто најважније и најбитније у животу и има гомилу привилегија али мора да има и неке обавезе и одговорност.
 
Onog momenta kada su se nepismeni, glupi I bahati obogatili, doslo je do propasti nase drzave. Kako ce neobrazovana osoba da se istakne? Tako sto ce postavljati zabrane prosvetnim radnicama da bi istakli sebe. Intelektualno to nisi u stanju. Njihova deca preuzimaju obrazac bahatosti. To je nasa tmurna sadasnjost i jos tmurnija buducnost. A vi razmisljajte o kozlicu i da li sme nastavnik da pomogne. To sto su nam deca nepismena, ma, kome to treba....strasno....
 
Sve ljude koji danas daju neke ovako bombastične izjave treba uzeti sa ozbiljnom dozom rezerve, ali ozbiljnom.
Osim toga, zašto kmeči umjesto da je radio svoj posao? Pod uvjetom da je to sve točno, znaš kada bi svatko sa zrncem morala poslušao direktorku? Nikada, ali baš nikada. I šta bi se desilo? Otkaz možda? Mda.
 
Метод "ја знам" баш и није научни метод.

Док је Гаусова крива до сада доказана на милијарду примера.

gausova-kriva.png
Ako imas 2 deteta u 2 odelenja to je vec uzorak od preko 50 roditelja
2 koja zele da nasilno svojoj deci * izboksuju* ocene su previse, cak je i 1 takav previse
 
Ako imas 2 deteta u 2 odelenja to je vec uzorak od preko 50 roditelja
2 koja zele da nasilno svojoj deci * izboksuju* ocene su previse, cak je i 1 takav previse

Један превише?

О чему пишеш?

Просветни радници морају да сарађују са родитељима.
 
Један превише?

О чему пишеш?

Просветни радници морају да сарађују са родитељима.
U svrhu detetovog boljeg znanja, zato deca idu u skolu, ne da bi obavezno imala sve petice iako ne znaju.
 
Šta je strašno? Šta ima nastavnik fizičkog da pipa tuđu decu za zadnjicu ili struk dok preskaču kozlić? Ni ja ne bih dozvolio da sutra neki nastavnik fizičkog dotakne mije dete na taj način.

A kad to dete padne s kozlića i slomi vrat koće onda biti kriv? Jel ćeš onda tužiš školu i nastavnika zbog toga? Moja žena je psiholog, i radila je ranije u Srbiji u jednoj "prestoničkoj" gimnaziji. Kaže da je 80% tamošnjih roditelja običan nadobudni šljam kojima su svi krivi jer su im deca glupa ali zato i lenja. Srećom više ne radi tamo.
 
A kad to dete padne s kozlića i slomi vrat koće onda biti kriv? Jel ćeš onda tužiš školu i nastavnika zbog toga? Moja žena je psiholog, i radila je ranije u Srbiji u jednoj "prestoničkoj" gimnaziji. Kaže da je 80% tamošnjih roditelja običan nadobudni šljam kojima su svi krivi jer su im deca glupa ali zato i lenja. Srećom više ne radi tamo.
Kozlić je glupost čista koja služi da se difovci iživljavaju nad decom. Kozlić!
 
Kozlić je glupost čista koja služi da se difovci iživljavaju nad decom. Kozlić!

Tako mali Perica shvata rad u prosveti. Vidi, nije taj difofac rešio da jadna deca preskaču kozlić nego je to deo , od ministarstva, propisanog programa nastave. Mislim, svako ko je išao u školu to zna. Najbolje ukinuti fizičko pa nek dečica "igraju eSport".
 
Tako mali Perica shvata rad u prosveti. Vidi, nije taj difofac rešio da jadna deca preskaču kozlić nego je to deo , od ministarstva, propisanog programa nastave. Mislim, svako ko je išao u školu to zna. Najbolje ukinuti fizičko pa nek dečica "igraju eSport".
Najbolje
 
Физичка активност је предуслов за правилно развијање и одрастање детета. Данашња деца су прилично физички неактивна још када се на то дода неправилна исхрана (мекдоналдси, кфц-ови, храна и пића препуна шећера) добија се стање какво је у данашњем друштву. Прошле године сам читао неку статистику о проценту гојазне деце и деце која због тога добијају дијабетес и запрепастио сам се.
Гледам код клинца у одељењу, свако четврто-пето дете је гојазно, у одељењу, од њих 30 само њих 7-8 може да мало озбиљније потрчи или уради неку вежбу која је мало захтевнија. Остали исплазе језик до пода после 10 минута физичког.
Велика је кривица и родитеља али и не смао њих. Дете јесте нешто најважније и најбитније у животу и има гомилу привилегија али мора да има и неке обавезе и одговорност.
Statistika naša dika... Ne znam gde vi to viđate masu gojazne dece, redovno prolazim pored svoje osnovne i srednje škole i viđam normalnu decu, ima ih čak i premršavih.
 

Back
Top