Sta bi ste izabrale?

Pod 3. jer cu tako imati nacin da zaradim pod 2. a obzirom da cu raditi posao iz snova, bicu srecna, time cu i privuci nekoga za koga se moze ispostaviti da mi bude srodna dusa :) Eto :D

:ok:


Kako,bre,Subudai nista?Pa mora nesto.Pravila,pravila...

jel ti citas moj post
pa pise ako das neku crkavicu onda daj posao snova
ja srodnu dusu imam, sta ce mi jos jedna :lol:
a i da nemam opet bih isto izabrala
kad ti popisu stvari po kuci zbog neplacenog infostana oces zenu da odneses na salter i njome platis? :lol:

Da li je to vas konacan odgovor? :per:
(ako naidje onaj zabac nisam tu)

I 100.000 tebi crkavica?I breee...

- - - - - - - - - -

1.
Celokupno moje delovanje motivisano je ljubavlju.

:heart::heart::heart: Pa tako je! I ja sam za srodnu dusu :cmok: Ali ja se ne pitam.
 
Kako,bre,Subudai nista?Pa mora nesto.Pravila,pravila...

U srodnu dusu ne verujem, pare su uvek dobrodosle i to je najjednostavniji odgovor. Posao iz snova moze da prevazilazi tih 200.000 evra na duze staze tako da ne znam sta da ti kazem.

A poznajem coveka kome je figurativno sa neba palo 50.000 evra i on to spickao za 5 godina ekstremno glupim zivotnim odlukama, tako da ne znam sta da ti kazem.

A i to u smislu da pare ne garantuju uspeh u zivotu.

Ako bih birao izabrao bih uvek dobro ZDRAVLJE. Sve moze kad se to ima.:)
 
U srodnu dusu ne verujem, pare su uvek dobrodosle i to je najjednostavniji odgovor. Posao iz snova moze da prevazilazi tih 200.000 evra na duze staze tako da ne znam sta da ti kazem.

A poznajem coveka kome je figurativno sa neba palo 50.000 evra i on to spickao za 5 godina ekstremno glupim zivotnim odlukama, tako da ne znam sta da ti kazem.

A i to u smislu da pare ne garantuju uspeh u zivotu.

Ako bih birao izabrao bih uvek dobro ZDRAVLJE. Sve moze kad se to ima.:)

sta ti vrede pare ako nemas srodnu dušu?
 
U srodnu dusu ne verujem, pare su uvek dobrodosle i to je najjednostavniji odgovor. Posao iz snova moze da prevazilazi tih 200.000 evra na duze staze tako da ne znam sta da ti kazem.

A poznajem coveka kome je figurativno sa neba palo 50.000 evra i on to spickao za 5 godina ekstremno glupim zivotnim odlukama, tako da ne znam sta da ti kazem.

A i to u smislu da pare ne garantuju uspeh u zivotu.

Ako bih birao izabrao bih uvek dobro ZDRAVLJE. Sve moze kad se to ima.:)

A sto neces srodnu dusu?Neka sa kojom ces da budes ono bas,bas asta ke la muerte lo separe sto bi rekli spanci.Zar nije to fino?
A ti ne budes kao taj tip sto je spiskao 50 soma na gluposti vec svojih 200 potrosis pametno.Meni je recimo pre par meseci 500 eura skoro bukvalno palo sa neba.I smatram da sam ih ulozio sasvim pametno.Znaci sa parama treba znati raspolagati.

pa za dobar jak biznis napolju je crkavica

ja bih ko tramp, skromno kako on kaze svojim radom zaradio silne milione.... samo mu je tata dao prvi :lol:
ti stipso dao 200 000 :aha:

Ali za dobar biznis kod nas je i te kako dovoljno.Ti dodji kod nas i zivi sa 200.000 ko mali Bog.
Od mene je dosta.Ostalo neka ti da tvoja "srodna dusa" :ljutko:

- - - - - - - - - -

Srodnu dusu, jer od para nemam neke vajde. Normalno je da trebaju, ali dzaba novac i posao iz snova, ako se osecam usamljeno.
I rekao bi neko, uz pare idu i zene, ali nije to to.

Tako je!Znas kako kazu - naj siromasniji su oni koji osim para nemaju nista drugo.
 
A sto neces srodnu dusu?Neka sa kojom ces da budes ono bas,bas asta ke la muerte lo separe sto bi rekli spanci.Zar nije to fino?
A ti ne budes kao taj tip sto je spiskao 50 soma na gluposti vec svojih 200 potrosis pametno.Meni je recimo pre par meseci 500 eura skoro bukvalno palo sa neba.I smatram da sam ih ulozio sasvim pametno.Znaci sa parama treba znati raspolagati.



Ali za dobar biznis kod nas je i te kako dovoljno.Ti dodji kod nas i zivi sa 200.000 ko mali Bog.
Od mene je dosta.Ostalo neka ti da tvoja "srodna dusa" :ljutko:

eh....ovo je tema za mastanje...ako vec mastam onda cu da mastam ovako kako rekoh
biznis kod nas je pre nocna mora nego popodnevno mastarenje :lol:
niti je moj biznis snova moguc kod nas....dakle ne kvari mi mastu :tiganj:
 
eh....ovo je tema za mastanje...ako vec mastam onda cu da mastam ovako kako rekoh
biznis kod nas je pre nocna mora nego popodnevno mastarenje :lol:
niti je moj biznis snova moguc kod nas....dakle ne kvari mi mastu :tiganj:

A sta si ti to planirala da radis pa nemoze ovde?Da sadis emue? (sto bi rekao Dzoi iz Prijatelja :lol: )

Meni treba para toliko da mogu da se obučem, jedem i malo namirišem. Posao da ne umara previše, moram pravdati naciju pred Bogom. E sa dušom može da se mazi 24 časa. ;)

Evo je jedna skromna.Pa da,to pod "srodna dusa" sam i mislio na nekog sa kim ces biti komiokhihjnkjjatibilan celog zivota.I sa kim ces da se lepo slazes u svemu.Ne samo na kratke staze.

Posao iz snova... zato sto mi je to najveca garancija da bih bila srecna. Pare su mi do sad uticale samo na kolicinu nesrece, nikad na kolicinu srece... a u srodne duse ne verujem nikako...

Cini mi se da je posao iz snova do sada imao najmanje glasova.Dobro da bar neko hoce da radi :lol:
Sto li ne turih anketu.
 
A sta si ti to planirala da radis pa nemoze ovde?Da sadis emue? (sto bi rekao Dzoi iz Prijatelja :lol: )

.
pa problem je sto ja nisma tip licnosti jedno te isto ceo zivot....skocila bih kroz prozor da sedim u kancelariji istoj svaki dan 35 god, jezim se kad pomislim na to....
ja volim vise stvari, zato mi je malo ovo tvoje
ali rekla sam u prvom postu pare pa sa njima posao snova zajedno, jer kao ajde jedan od poslova moze sa tim parama, pa posle da se zaradi i za ostale...eto jel sad jasnije

mnog bi bilo lakse da si pito sta ocemo...ocu bre 4 miliona na lotou, eto prosto :lol: svi problemi reseni i sve zeljen obuhvacene :aha:
 
sta ti vrede pare ako nemas srodnu dušu?

A sto neces srodnu dusu?Neka sa kojom ces da budes ono bas,bas asta ke la muerte lo separe sto bi rekli spanci.Zar nije to fino?
A ti ne budes kao taj tip sto je spiskao 50 soma na gluposti vec svojih 200 potrosis pametno.Meni je recimo pre par meseci 500 eura skoro bukvalno palo sa neba.I smatram da sam ih ulozio sasvim pametno.Znaci sa parama treba znati raspolagati.
Znam ja super da raspolazem sa parama, ali rekoh ti vec da ne verujem u taj fazon srodne duse i slicno. A i ne mislim da je to neki svetski posao naci nekog ko ti odgovara.
Moje iskustvo je da se uvek bira izmedju nekoliko prihvatljivih varijanti koje ispunjavaju sve standarde, neke manje neke vise, a ti fazoni sa Romeom i Julijom, Pepeljugom i Snezanom nisu za mene.:)
 
Kupis 3 vrhunska lokala,izdas ih i nakrivis kapu!I jos pretekne za jos sto-sta.
Bre,za vas gastarbajtere sam trebao da stavim 2 miliona. :besan2:

:zcepanje: jeli a kome ih izdas u srb, jel ovima sto na tri meseca zatvaraju jer propadnu :lol:

joj sto volim vas naivce

vidi sinak mi smo prosle godine ponudili srbiji pare za biznis, ne ovolike iz teme, srbija se zezala sa zakonima i rekla ne moze sad aj posle...ja se sa neozbinima ne upustam u biznis....posle kod mene nema....
tako da te price ja da imam pare ja bih ovo ono u srb, meni ne mozes da prodajes....ti slobodno plivaj u svom camcu optimizma i romanticnih dusa....ja cu sa realnog kopna da ti masem :aha:
sreca tvoja pa ne znas koliko je 200 000 mala para
 
pa problem je sto ja nisma tip licnosti jedno te isto ceo zivot....skocila bih kroz prozor da sedim u kancelariji istoj svaki dan 35 god, jezim se kad pomislim na to....
ja volim vise stvari, zato mi je malo ovo tvoje
ali rekla sam u prvom postu pare pa sa njima posao snova zajedno, jer kao ajde jedan od poslova moze sa tim parama, pa posle da se zaradi i za ostale...eto jel sad jasnije

mnog bi bilo lakse da si pito sta ocemo...ocu bre 4 miliona na lotou, eto prosto :lol: svi problemi reseni i sve zeljen obuhvacene :aha:

Hmmm...znaci ipak 200.000 ali da ne bude 200.000 nego 4.000.000? :hahaha: Shvatam,salim se.

Znam ja super da raspolazem sa parama, ali rekoh ti vec da ne verujem u taj fazon srodne duse i slicno. A i ne mislim da je to neki svetski posao naci nekog ko ti odgovara.
Moje iskustvo je da se uvek bira izmedju nekoliko prihvatljivih varijanti koje ispunjavaju sve standarde, neke manje neke vise, a ti fazoni sa Romeom i Julijom, Pepeljugom i Snezanom nisu za mene.:)

Auuu...nisam znao da ima i bajka o Pepeljuzi i Snezani.Jel to neka "moderna bajka" if ju nou vot aj min? :per:
Ali ne mora da bude taj fazon nego nesto sto tebi odgovara.Mora da ima neki tip devojke koja bi ti bas onako legla.Zato i jeste srodna dusa ali dobro,ako neces...Znaci ipak kesh.
 
Znaci ti vec imas sva 3? :eek:
Ali prvo je bilo pod 1,jel da?Da nije bilo pod 1 onda ne bi bilo ni pod 2 ni pod 3,JEL DAAA?Znaci 1 je ipak no.1!

Pa imam (2 pretoceno u nekretnine), ali imam i godine da "imam". :lol:

Ja sam od onih tipova ljudi sto ne mogu da funkcionisu ni na jednom polju, ako ih ne pokrecu dobre vibracije iznutra. Bez pozitivnih emocija jednostavno bih se razlila u bezlicnu fleku. :(
1. jeste no.1! :heart:
 

Back
Top