SRS uz Šutanovca, naprednjaci uz Ponoša

Ко ј еу праву


  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
Још кад би тадић био толико паметан, па те као шутановац посмењивао и заузео разуман национални курс.... ехххх ...камо среће да сам у праву

Мислим да тадић није заузео страну...

Тадић је глуп као рацку, не може тај два два и два да сабере, али добија предпостављам инструкције из иностранства, а по његовом понашању делује ми да инструкције више нису западне или макар нису само западне.
 
Ne znam samo shto Ponoshu odjedared doshlo iz dupeta pa da tek sad shvatio da je vosjka propala?
I ko je pored ministra za to najodgovorniji do njega lichno?
Ako on to kao fol brine za vojsku a i sam snosi deebelo odgovornost za njeno trenutno stanje valjda bi moralni chin bio da podnese ostavku?
Nego meni se chini da su njega ko obichnog zatvorenichkog tastera sad malo vlasnici pritisli...zashto bash u ovom trenutku je pitanje....mozda pritisak na vladajucu DS garnituru da ne skrece mnogo na istok...
Ponosha svakako treba zbog ovoga a i van toga smeniti
Kakav je to nachelnik generalshtaba koji za svoju vojsku govori da je propala?
Kako taj misli i radi ako tako misli o vojsci na chijem bi kao flo chelu trebao da bude?
Shta je koji moj dosad cutei i klimao glavom?
O shutanovicu nema shta da se pricha-dovoljno je pogledati ga ali on je tu po partiJskoj liniji a Ponosh bi trebao da bude profesionalac vanstranachki,i da se ne bavi politikom.

Zivela Vojska Srbije!! Dole ustav,vlada i skupstina!! NE VADI ME BEZ POVODA NE VRACAJ ME BEZ CASTI
 
ja ne znam sta ovaj aleksandar3 trabunja,.

koja bre crna srpska vojska?

ekipica lezilebovica i paradnih picopevaca od 20.000 ljudi on naziva vojskom?

pa njima je brojno stanje slabije od brojnosti vojnika 1 divizije

nekada je srpska vojska brojala armije a danas ne moze da skupi vojnika ni za koliko 1 diviziju....

treba ovo sranje rasformirati ako nista drugo da ne brukaju oruzje koje su nosili nasi slavni preci.

Kvalitet ne kvantitet!:zstidljivko:
 
Тачно је све што кажеш, али боље да му дође из дупета у глави икад него никад. Ово је обрачун унутар ДСа, а Понош је изгледа Тадићев човек.

Ali pazi ko je sprovidio"reformu"ako ne Ponosh?
On je vojnik po zanimanju ovaj zadrigli je tu tek da DS to politichki aminuje a Ponosh je realizator
znachi od trenutne garniture on je najodgovorniji za trenutno stanje
I koga onda sad on kao optuzuje?Sebe?
I gde to u svetu ima da nachelnik generalshtaba neke vojske kaze javno kakvo je stanje?
I da je 10 puta gore njegova duznost po profesiji je da cuti i ako se ne slaze da se povuche!
Pa kad je penzionisan onda MOZDA ako misli da ce to doprineti ali ne kao aktivan oficir da blati vojsku na chijem je chelu..ajde da je neki vishi oficir koji se ne slaze sa politikom rada u vojsci ali kao neko ko sprovodi tu politiku neshto tako da izjavi je tuga
nego boli njega kita za vojsku ovo je vid politichke borbe a ako je on deo toga mora pod hitno da leti jer vojska bar treba da se folira da je apolitichna,minimum
Ovo mu dodje ko poziv svim teroristima-radite shta hocete,vrshljajte,mi smo i onako jadni i bedni da vas zaustavimo
jednostavno,bruka
 
Ali pazi ko je sprovidio"reformu"ako ne Ponosh?
On je vojnik po zanimanju ovaj zadrigli je tu tek da DS to politichki aminuje a Ponosh je realizator
znachi od trenutne garniture on je najodgovorniji za trenutno stanje
I koga onda sad on kao optuzuje?Sebe?
I gde to u svetu ima da nachelnik generalshtaba neke vojske kaze javno kakvo je stanje?
I da je 10 puta gore njegova duznost po profesiji je da cuti i ako se ne slaze da se povuche!
Pa kad je penzionisan onda MOZDA ako misli da ce to doprineti ali ne kao aktivan oficir da blati vojsku na chijem je chelu..ajde da je neki vishi oficir koji se ne slaze sa politikom rada u vojsci ali kao neko ko sprovodi tu politiku neshto tako da izjavi je tuga
nego boli njega kita za vojsku ovo je vid politichke borbe a ako je on deo toga mora pod hitno da leti jer vojska bar treba da se folira da je apolitichna,minimum
Ovo mu dodje ko poziv svim teroristima-radite shta hocete,vrshljajte,mi smo i onako jadni i bedni da vas zaustavimo
jednostavno,bruka

Manje americki filmovi!!:grudvanje:
 
Ali pazi ko je sprovidio"reformu"ako ne Ponosh?
On je vojnik po zanimanju ovaj zadrigli je tu tek da DS to politichki aminuje a Ponosh je realizator
znachi od trenutne garniture on je najodgovorniji za trenutno stanje
I koga onda sad on kao optuzuje?Sebe?
I gde to u svetu ima da nachelnik generalshtaba neke vojske kaze javno kakvo je stanje?
I da je 10 puta gore njegova duznost po profesiji je da cuti i ako se ne slaze da se povuche!
Pa kad je penzionisan onda MOZDA ako misli da ce to doprineti ali ne kao aktivan oficir da blati vojsku na chijem je chelu..ajde da je neki vishi oficir koji se ne slaze sa politikom rada u vojsci ali kao neko ko sprovodi tu politiku neshto tako da izjavi je tuga
nego boli njega kita za vojsku ovo je vid politichke borbe a ako je on deo toga mora pod hitno da leti jer vojska bar treba da se folira da je apolitichna,minimum
Ovo mu dodje ko poziv svim teroristima-radite shta hocete,vrshljajte,mi smo i onako jadni i bedni da vas zaustavimo
jednostavno,bruka

То и ја причам, наравно да и Поноша боли дупе за војску и реформе и наравно да је и он део тога или је био, али дигао је свој глас против уништавања војске и сада ми је прихватљивији па макар се и правио. Јасно је да је све то политичка борба, сада врло је могуће да су се БоТини где сврставам и Поноша нашли на платном списку Путина или неког трећег.
 
zakonski ovde je u pravu sutanovac posto postoji nesto sto se zove politicka kontrola vojske .

sutanovac je nadredjen ponosu i nema on sta dok je vojnik da daje izjave u medijima ima da slusa i radi kako mu se kaze a ako mu se ne svidja - nek da ostavku i to je to.

ne moze general da smenjuje ministra ministra smenjuje premijer i vlada a generala ministar.

ponos deluje neustavno.

jeste on deklarativno u pravu u onome sto prica al za svo to stanje je najvise kriv on sam tj sve je on to sprovodio a ne ja ...
 
То и ја причам, наравно да и Поноша боли дупе за војску и реформе и наравно да је и он део тога или је био, али дигао је свој глас против уништавања војске и сада ми је прихватљивији па макар се и правио. Јасно је да је све то политичка борба, сада врло је могуће да су се БоТини где сврставам и Поноша нашли на платном списку Путина или неког трећег.

A zar nije moguce da covek razmislja svojom glavom?! Zasto je to u Srba bio uvek najveci greh?
 
zakonski ovde je u pravu sutanovac posto postoji nesto sto se zove politicka kontrola vojske .

sutanovac je nadredjen ponosu i nema on sta dok je vojnik da daje izjave u medijima ima da slusa i radi kako mu se kaze a ako mu se ne svidja - nek da ostavku i to je to.

ne moze general da smenjuje ministra ministra smenjuje premijer i vlada a generala ministar.

ponos deluje neustavno.

jeste on deklarativno u pravu u onome sto prica al za svo to stanje je najvise kriv on sam tj sve je on to sprovodio a ne ja ...

E pricaj mi jos malo o ustavu! Jel to ono suverenitet & integritet i te fore?!
 
Ali pazi ko je sprovidio"reformu"ako ne Ponosh?
On je vojnik po zanimanju ovaj zadrigli je tu tek da DS to politichki aminuje a Ponosh je realizator
znachi od trenutne garniture on je najodgovorniji za trenutno stanje
I koga onda sad on kao optuzuje?Sebe?
I gde to u svetu ima da nachelnik generalshtaba neke vojske kaze javno kakvo je stanje?
I da je 10 puta gore njegova duznost po profesiji je da cuti i ako se ne slaze da se povuche!
Pa kad je penzionisan onda MOZDA ako misli da ce to doprineti ali ne kao aktivan oficir da blati vojsku na chijem je chelu..ajde da je neki vishi oficir koji se ne slaze sa politikom rada u vojsci ali kao neko ko sprovodi tu politiku neshto tako da izjavi je tuga
nego boli njega kita za vojsku ovo je vid politichke borbe a ako je on deo toga mora pod hitno da leti jer vojska bar treba da se folira da je apolitichna,minimum
Ovo mu dodje ko poziv svim teroristima-radite shta hocete,vrshljajte,mi smo i onako jadni i bedni da vas zaustavimo
jednostavno,bruka

Ne brate nije tako..........nije njegova duznost da se povuce.

Ako generali ustanove da napr. vlast namerno razbija vojsku njegova duznost po profesiji je da izvrsi drzavni udar tj. puc.

Da je normalna,ponavljam normalna vojska odavno je trebala da izvrsi puc ni manje ni vise.

A od ovoga sto on predtavlja stanje moze samo dobro da izadje-jer u svakom slucaju govori istinu.
 
Ne brate nije tako..........nije njegova duznost da se povuce.

Ako generali ustanove da napr. vlast namerno razbija vojsku njegova duznost po profesiji je da izvrsi drzavni udar tj. puc.

Da je normalna,ponavljam normalna vojska odavno je trebala da izvrsi puc ni manje ni vise.

A od ovoga sto on predtavlja stanje moze samo dobro da izadje-jer u svakom slucaju govori istinu.

Fala bogu! Koji ce nam racku demokratija kad ljudi nemaju za leba i umiru od gladi a ovi potrosise sve i dovedose nas do prosjackog stapa!
 
Питање за све оне који су служили војску:

Да ли сте као војник истеривали правду и да ли сте је истерали? z:)

Да ли сте као војник полемисали са подофицирима и официрима?

Jesam i uvek sam je isterao...........verovatno jedini u kasarni:hahaha:
 
Мммда. Како то? Рођак ти је био неки пуковник? z:)

Хоћу рећи: СРС се уопште на бави садржајем Поношевих изјава (како тврди овај напредњачки ментол), у питању је поштовање војне хијерархије и устава Србије.
 
Мммда. Како то? Рођак ти је био неки пуковник? z:)

Хоћу рећи: СРС се уопште на бави садржајем Поношевих изјава (како тврди овај напредњачки ментол), у питању је поштовање војне хијерархије и устава Србије.

U je!
Od kad je SRS dušebrižnik?
Zar nisu pljuvali sve nečelnike generalštaba i ministre bojne do sada?
Odjednom ne napadaju Šutanovca!
 
Мммда. Како то? Рођак ти је био неки пуковник? z:)

Хоћу рећи: СРС се уопште на бави садржајем Поношевих изјава (како тврди овај напредњачки ментол), у питању је поштовање војне хијерархије и устава Србије.

Bio mi je rodjak bas to..........mada nije to bilo bitno........samo se pravis blesav i teras po svom:mrgreen:
Mada su mi vratili sve zadnji dan.....xexe
 
Мммда. Како то? Рођак ти је био неки пуковник? z:)

Хоћу рећи: СРС се уопште на бави садржајем Поношевих изјава (како тврди овај напредњачки ментол), у питању се је поштовање војне хијерархије.

U Srbiji hijerarhija.. Nemoj da ispadas smesan da ne kazem nesto drugo!!
 

Back
Top