SRS uz Šutanovca, naprednjaci uz Ponoša

Ко ј еу праву


  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
Са војничке стране то је комплимент.

Наравно да је комплимент, јер триплоид Шутановац неће ни да живи милион година постићи што је Павковић од 1998-1999

Без обзира што се школовао у енглеској Понош ипак изгледа пристојно чак и донекле компетентно

И што је најважније нема тај дебилни смешак на лицу
 
ma oni su se oko para zavadili a vi ko debili sad uzimate stranu jednom ili drugom.

budzet vojske je godisnje skoro 2 milijarde dolara .

a imamo samo 20.000 vojnika placenih i 10.000 cinovnika u administraciji.

svakom da das po platu od 1000 eura to je 30 miliona evra . ne znam za odrzavanje ovog raspada od tehnike potrosi i 200-300 miliona godisnje, za hranu 100 miliona godisnje sve na kamaru nema sanse da preskoce troskovi 500 miliona dolara.

de se dede onih 1.5 milijarde :mrgreen:
 
Радикали дефинитивно иду у пропаст са програмом ОКВ, лултом личности свог вође у срцу. Још кад би им се придружили ДСС и Г17+ то би било сјајно





Генерал је то знао и пре, али кад је видео какав је некомпетентни идиот Шутановац, схватио је да је бесмислено да ћути

оф топик: показало се да сам био у праву још пре више година кад сам за Тому рекао да је сјајан човек што се и показује. Штета што је са мирчићем, радетом, красићем изгубио толике године

Jos da ne laze i ne krade... Gde bi mu bio kraj!z:dm2:
 
- Hteo sam da izbegnem da sednicu zakažem na katolički Božić, kada Skupština inače ne radi, ali nisam imao izbora jer je situacija - alarmantna. Šta znači kada general Ponoš izjavi da neće mirno posmatrati kako se urušava vojska? Da li to znači da sutra tenkovi mogu da osvanu na ulicama Beograda? To je državni udar! To ne može drugačije da se razreši sem smenom načelnika GŠ, jer ovo što je on učinio je neprimereno - kaže Todorović u izjavi za “Novosti”.
 
Ако говоримо о интервјуу онда је Понош рекао нешто што годинама прича свако ко се иоле разуме у војску. Ко ми је дражи министар војни који сијалицу не зна да промени или овај квази генерал који сумњам да пертле зна да веже, стварно не могу дасе одлучим.

sta me briga i za ponosa i za sutanovca - obojica su izdajnici

sto bi davao podrsku bilo kome . i jedan i drugi sad pricaju to sto pricaju da bi pribavili sebi korist

inace i jedan i drugi nam isto misle i isto su nam radili tolike godine

Ma jok, dosadno im pred praznike!!z:ddm:
 
todorovic prica da je ponos podredjen sutanovcu i da nema on sta da daje izjave u novinama sto i jeste tako.

ako mu nesto ne valja nek se zali tadicu on nije politicar vec vojno lice i kao takvo mora da slusa svog nadredjenog bespogovorno - cak i kad nije u pravu.

vojnik mora da slusa uvek sebi nadredjenog i to je kraj price.

ilim to ili nek izvrsi vojni puc.
 
- Hteo sam da izbegnem da sednicu zakažem na katolički Božić, kada Skupština inače ne radi, ali nisam imao izbora jer je situacija - alarmantna. Šta znači kada general Ponoš izjavi da neće mirno posmatrati kako se urušava vojska? Da li to znači da sutra tenkovi mogu da osvanu na ulicama Beograda? To je državni udar! To ne može drugačije da se razreši sem smenom načelnika GŠ, jer ovo što je on učinio je neprimereno - kaže Todorović u izjavi za “Novosti”.

Јел ово браћа радикали скочили против војске!?

"Dnevnice,dnevnice.. Gde su moje dnevnice?!"
 
Наравно да је комплимент, јер триплоид Шутановац неће ни да живи милион година постићи што је Павковић од 1998-1999

Без обзира што се школовао у енглеској Понош ипак изгледа пристојно чак и донекле компетентно

И што је најважније нема тај дебилни смешак на лицу

За овај смешак си у праву, али ни Понош није ништа мени бољи, као појава је смешан. Ово је сукоб две ДС струје. Понош, Тадић и Јеремија са једне и либералнији дебили са друге стране. Овде су ми ипак дражи Тадићевци. Нешто ми смрди да се и ДС распада по радикалном сценарију.
 
Ne znam samo shto Ponoshu odjedared doshlo iz dupeta pa da tek sad shvatio da je vosjka propala?
I ko je pored ministra za to najodgovorniji do njega lichno?
Ako on to kao fol brine za vojsku a i sam snosi deebelo odgovornost za njeno trenutno stanje valjda bi moralni chin bio da podnese ostavku?
Nego meni se chini da su njega ko obichnog zatvorenichkog tastera sad malo vlasnici pritisli...zashto bash u ovom trenutku je pitanje....mozda pritisak na vladajucu DS garnituru da ne skrece mnogo na istok...
Ponosha svakako treba zbog ovoga a i van toga smeniti
Kakav je to nachelnik generalshtaba koji za svoju vojsku govori da je propala?
Kako taj misli i radi ako tako misli o vojsci na chijem bi kao flo chelu trebao da bude?
Shta je koji moj dosad cutei i klimao glavom?
O shutanovicu nema shta da se pricha-dovoljno je pogledati ga ali on je tu po partiJskoj liniji a Ponosh bi trebao da bude profesionalac vanstranachki,i da se ne bavi politikom.
 
todorovic prica da je ponos podredjen sutanovcu i da nema on sta da daje izjave u novinama sto i jeste tako.

ako mu nesto ne valja nek se zali tadicu on nije politicar vec vojno lice i kao takvo mora da slusa svog nadredjenog bespogovorno - cak i kad nije u pravu.

vojnik mora da slusa uvek sebi nadredjenog i to je kraj price.

ilim to ili nek izvrsi vojni puc.

Где би нам био крај да војска упадне у парламент и побије све редом.
 
ja ne znam sta ovaj aleksandar3 trabunja,.

koja bre crna srpska vojska?

ekipica lezilebovica i paradnih picopevaca od 20.000 ljudi on naziva vojskom?

pa njima je brojno stanje slabije od brojnosti vojnika 1 divizije

nekada je srpska vojska brojala armije a danas ne moze da skupi vojnika ni za koliko 1 diviziju....

treba ovo sranje rasformirati ako nista drugo da ne brukaju oruzje koje su nosili nasi slavni preci.
 
todorovic prica da je ponos podredjen sutanovcu i da nema on sta da daje izjave u novinama sto i jeste tako.

ako mu nesto ne valja nek se zali tadicu on nije politicar vec vojno lice i kao takvo mora da slusa svog nadredjenog bespogovorno - cak i kad nije u pravu.

vojnik mora da slusa uvek sebi nadredjenog i to je kraj price.

ilim to ili nek izvrsi vojni puc.

Koga bre da slusa?!? Moze da ga gleda,lep je ali da ga slusa to bi bilo previse!
 
Тихи за твоју информацију од тих 20 и кусур хиљада војника 80% је гласало за Тому тј радикалну странку на председничким изорима. Тамо и даље има много часних људи и добрих офцира и стручњака.
 
Ово је сукоб две ДС струје. Понош, Тадић и Јеремија са једне и либералнији дебили са друге стране. Овде су ми ипак дражи Тадићевци. Нешто ми смрди да се и ДС распада по радикалном сценарију.

Још кад би тадић био толико паметан, па те као шутановац посмењивао и заузео разуман национални курс.... ехххх ...камо среће да сам у праву

Мислим да тадић није заузео страну...
 
ja ne znam sta ovaj aleksandar3 trabunja,.

koja bre crna srpska vojska?

ekipica lezilebovica i paradnih picopevaca od 20.000 ljudi on naziva vojskom?

pa njima je brojno stanje slabije od brojnosti vojnika 1 divizije

nekada je srpska vojska brojala armije a danas ne moze da skupi vojnika ni za koliko 1 diviziju....

treba ovo sranje rasformirati ako nista drugo da ne brukaju oruzje koje su nosili nasi slavni preci.
Џери, на страну то што вређаш...
Али зар ово није што ТИ причаш рекао Понош!?

Једна мала ментална вежба за тебе, надам се а ти ниеј тешка.
најокорелији усташа у сред Загреба каже: "Бог постоји"
Значи ли то да Бог не постоји... по теби?
 
Ne znam samo shto Ponoshu odjedared doshlo iz dupeta pa da tek sad shvatio da je vosjka propala?
I ko je pored ministra za to najodgovorniji do njega lichno?
Ako on to kao fol brine za vojsku a i sam snosi deebelo odgovornost za njeno trenutno stanje valjda bi moralni chin bio da podnese ostavku?
Nego meni se chini da su njega ko obichnog zatvorenichkog tastera sad malo vlasnici pritisli...zashto bash u ovom trenutku je pitanje....mozda pritisak na vladajucu DS garnituru da ne skrece mnogo na istok...
Ponosha svakako treba zbog ovoga a i van toga smeniti
Kakav je to nachelnik generalshtaba koji za svoju vojsku govori da je propala?
Kako taj misli i radi ako tako misli o vojsci na chijem bi kao flo chelu trebao da bude?
Shta je koji moj dosad cutei i klimao glavom?
O shutanovicu nema shta da se pricha-dovoljno je pogledati ga ali on je tu po partiJskoj liniji a Ponosh bi trebao da bude profesionalac vanstranachki,i da se ne bavi politikom.

ma kurta i murta lupaju i blate jedan drugog .

inace ovde je vise ponos pogresio jer ja ne znam sta je to sutanovac odjednom promenio od onoga sto je bilo i pre 3 godine. sve je isto.

unistava se srpska vojska i od nje pravi sprdnja od debila cija ce jedina uloga biti marsiranje na paradama i to je to.

to se ne radi od juce nego jos od 2000te godine i upravo je ponos doveden da odradi tu pricu i sad on kao se buni zbog toga.

drugom on tu pricu nek prica.
 
Још кад би тадић био толико паметан, па те као шутановац посмењивао и заузео разуман национални курс.... ехххх ...камо среће да сам у праву

Мислим да тадић није заузео страну...

Ја мислим да Радикали припремају терен за смену поноша и да је то дил са Ивицом да не би долазила Марица.
 
Ne znam samo shto Ponoshu odjedared doshlo iz dupeta pa da tek sad shvatio da je vosjka propala?
I ko je pored ministra za to najodgovorniji do njega lichno?
Ako on to kao fol brine za vojsku a i sam snosi deebelo odgovornost za njeno trenutno stanje valjda bi moralni chin bio da podnese ostavku?
Nego meni se chini da su njega ko obichnog zatvorenichkog tastera sad malo vlasnici pritisli...zashto bash u ovom trenutku je pitanje....mozda pritisak na vladajucu DS garnituru da ne skrece mnogo na istok...
Ponosha svakako treba zbog ovoga a i van toga smeniti
Kakav je to nachelnik generalshtaba koji za svoju vojsku govori da je propala?
Kako taj misli i radi ako tako misli o vojsci na chijem bi kao flo chelu trebao da bude?
Shta je koji moj dosad cutei i klimao glavom?
O shutanovicu nema shta da se pricha-dovoljno je pogledati ga ali on je tu po partiJskoj liniji a Ponosh bi trebao da bude profesionalac vanstranachki,i da se ne bavi politikom.

Тачно је све што кажеш, али боље да му дође из дупета у глави икад него никад. Ово је обрачун унутар ДСа, а Понош је изгледа Тадићев човек.
 
Џери, на страну то што вређаш...
Али зар ово није што ТИ причаш рекао Понош!?

Једна мала ментална вежба за тебе, надам се а ти ниеј тешка.
најокорелији усташа у сред Загреба каже: "Бог постоји"
Значи ли то да Бог не постоји... по теби?

ne vredjam te uopte tripujes se.

kad neko lupa za njega se kaze da trabunja to nije nikakva uvreda.


upravo je ponos najvise i unistio nasu vojsku - ministri su se menjali a on je ostajao tako da meni nije jasno zasto ga ti branis za bilo sta.

on je najvise odgovoran za sve.
 

Back
Top