SRS - Baš mi je žao....

Ova tema je jako dobra jer ce se na kosovu videti ko je ko , ako se secate ovako su obilica prozvali oni najgori oni najlosiji onaj sljam u nasem narodu evo opet smo svedoci da oni najgori oni kojima je od brata preci onaj ko ih ubija i mrzi oni nas braco srbi prozivaju ali nije daleko dan kada ce se u srbiji videti ko je vera a ko nevera .Zamislite ko o nama prica oni koji nam nisu do kolena one koje redovno pobedimo u Srbiji ali priznajem ne mozemo da ih pobedimo u Americi ili Nemackoj jer su oni spremni da klece i mole za malo vlasti i mi smo spremni ako treba da molimo ali samo gradjane Srbije a ne one koji su ubili malu Milicu ili mnogu drugu nasu bracu e takve necemo nikada moliti pa makar i nikada nedosli na vlast to je jedna od razlika izmadju nas i ovih koji ce dati kosovo a posle vojvodinu A POSLE VOJVODINE CE PROMENITI VERU da ne bi morali placati harac onima sa kojima danas dele Srbiju .Zapamtite posle 11 septembra nista vise nije isto na prostoru celog sveta a posle odluke o kosovu i metohiji u srbiji vise nikada nece biti nista isto .Ovo sto vi radite vise se ne moze trpiti i ako bas zelite istini za volju zahvalite TOMISLAVU NIKOLICU STO STE JOS GDE JESTE davno bi vas zbrisali jer ste najgori ,bezboznici ,sljam ,olosh .Sloboda je na dohvat ruke braco nase vreme tek dolazi izdrzali smo 62 godine okupacije izdrzimo jos malo radi se o danima ili mesecima godina nece proci .Pozdrav svim patriotama ma gde bili a znam da vas ima sirom EU , AMERIKE ,AUSTRALIJE I JEDINE NAM MAJKE SRBIJE
 
kimbo:
Ova tema je jako dobra jer ce se na kosovu videti ko je ko , ako se secate ovako su obilica prozvali oni najgori oni najlosiji onaj sljam u nasem narodu evo opet smo svedoci da oni najgori oni kojima je od brata preci onaj ko ih ubija i mrzi oni nas braco srbi prozivaju ali nije daleko dan kada ce se u srbiji videti ko je vera a ko nevera .Zamislite ko o nama prica oni koji nam nisu do kolena one koje redovno pobedimo u Srbiji ali priznajem ne mozemo da ih pobedimo u Americi ili Nemackoj jer su oni spremni da klece i mole za malo vlasti i mi smo spremni ako treba da molimo ali samo gradjane Srbije a ne one koji su ubili malu Milicu ili mnogu drugu nasu bracu e takve necemo nikada moliti pa makar i nikada nedosli na vlast to je jedna od razlika izmadju nas i ovih koji ce dati kosovo a posle vojvodinu A POSLE VOJVODINE CE PROMENITI VERU da ne bi morali placati harac onima sa kojima danas dele Srbiju .Zapamtite posle 11 septembra nista vise nije isto na prostoru celog sveta a posle odluke o kosovu i metohiji u srbiji vise nikada nece biti nista isto .Ovo sto vi radite vise se ne moze trpiti i ako bas zelite istini za volju zahvalite TOMISLAVU NIKOLICU STO STE JOS GDE JESTE davno bi vas zbrisali jer ste najgori ,bezboznici ,sljam ,olosh .Sloboda je na dohvat ruke braco nase vreme tek dolazi izdrzali smo 62 godine okupacije izdrzimo jos malo radi se o danima ili mesecima godina nece proci .Pozdrav svim patriotama ma gde bili a znam da vas ima sirom EU , AMERIKE ,AUSTRALIJE I JEDINE NAM MAJKE SRBIJE

Svaka ti čast! Sjajno si to napisao! Srečan sam što su u Srbiji radikali toliko jaki i što imaju tako veliku podržku i nadam se da če SRS uskoro osvojiti vlast i osloboditi Srbiju od ovih "demokrata" koje samo slušaju SAD i EU i rade u interesu zapada protiv Srbije.
Ali okupacija je počela več 1941 kada je propala naša država....i onda 1944 su došli nažalost komunjare na vlast....
To šta se desilo 11. septembra su Ameri zaslužili...to je bila osveta za zlo koje SAD pravi po celom svetu.

Živela velika Srbija, SRS i Vojislav Šešelj!!!
 
kimbo:
Nikada necete imati takvog politicara i coveka kao sto je Aleksandar Vucic
lepo je bilo gledati kada Vucic na skupstini pita Vuka Brankovica upss pardon Jeremica sta mu je to smesno one noci kada je policija blokirala pola Beograda a jadan Vuk i pored tako slavnog imena koje su nosili istaknute srpske patriote Brankovic i Draskovic postao je ovca mnogi bi rekli , a ja bih rekao nije on postao ovca on je bio ovca i pre pa mu je blejanje u prazno onako nasledna osobina .
Sloboda je svakim danom sve blize i blize
Koliko vec sutra mi smo blizi slobodi za jedan dan
Braco Srbi vreme je da se svedu racuni i da neko plati sve ovo
Albanci su da bi stvorili drzavu na kosovu ubili vise albanaca nego srba i rezultat cemo uskoro videti mozda treba uciti od albanaca

U pravu si brate Srbine!!!
Aca Vučić je pravi Srbin, pravi patriota i radikal. On je sjajni političar, bilo je super gledati njegove govore u skupštini kada su bile javne prenose na RTS-u. Video sam na RTS-u i to o čemu ti pišeš u postu kada je zapito Jeremića šta mu je smešno... Vučić je pravi majstor svaka mu čast!!!
 
Jedino sto je bilo kontraproduktivno kod onih briljantnih lekcija jeremicu i co je to sto sada ljudi u dijaspori ne mogu da prate skupstinu jer su nam se demokrate mnogo uvredile i nalaze se u teskom psihickom stanju racunaju ajde nema veze amerika je daleko ili australija ili nemacka pa kad ne mozemo varati po srbiji onda mozemo tamo samo da ukinemo prenose skupstina jer je tesko lagati kad su tu radikali jednostavno ne moze da prodje pa nam je tako odmah dan posle bozidar djelic morao na tv da objasni da ima 5 miliona evra ali da ce prodati akcije poredjena radi karl bilt je bio ministar u svedskoj i imao je akcije u rusiji za manje od 5 miliona evra i morao je podneti ostavku ili odreci se tih akcija pazite u rusiji i sukob interesa a ovaj ima u srbiji i nije sukob interesa sta mislite da vucic to nije pomenuo da li djelic to prodao hmmm ajde neka to ostane tajna idemo dalje oliver dulic mlad skolovan perspektivan ali bez radnog iskustva hmm pardon ima dulic radno iskustvo sa 30 godina imao je firmu gospodo i to ne bilo koju nego koja se bavila uvodjenjem fiskalnih kasa a dobro znamo ko je doneo zakon o tome evo da pomenemo da ne bi bilo zabune djelic je tu kumovao a dulic pokupio pare lepo nema sta alal vam vera demokrate
 
nesha taxista:
1.Zbog tih ''junaka'' nas u dorom delu sveta gledaju kao na Nemce 1946.
2. Prvog ''junaka'' je isporučio još Milošević na osnovu sporazuma koji je potpisao.
3. Odbrana je jedno, a činjenje zločina nešto drugo, tu lekciju mora i Gotovina da nauči.
4. Postoji zakon o saradnji s Tribunalom i državni organi ga se moraju pridržavati.

Kako bi se ti borio?

To je tvoja pretpostavka, a realno, pošto je Amera bilo, da su radikali vladali i ratovali kako su hteli, Srbije ne bi bilo uopšte. Bila bi okupirana. No, zašto bi to tebe uopšte tangiralo?

1) Ali za to nisu krivi radikali. Za to je odgovorno propaganda zapada i zapadnih media.
3) U ratu su sve strane činile zločine. Razlika je u tome što su Srbi branili svoje i što su se Srbi samo svetili. Ako nas ustaše, balije i šiptari nebi dirali onda nebi niko počinio nikakve zločine. Na svetu ne postoji ni jedna armija koja nije počinila neke zločine.
4) Taj zakon onda treba ukiniti.

Kako bih se borio? Uglavnom nesmemo se nikad predati bez borbe. Ako nas neko napadne i otima nam naše onda moramo da uzmemo puške u ruke i da se borimo.

Bolje je boriti se do kraja nego se sramno predati. Bolje rat nego pakt! Bolje grob nego rob! Ako bi nas Ameri okupirali onda bi smo mogli da odemo u planine i da vodimo gerilsku borbu isto kao naši dedovi 1941 ili isto kao danas gerilci u današnjem Iraku.
 
kimbo:
Nikada necete imati takvog politicara i coveka kao sto je Aleksandar Vucic
lepo je bilo gledati kada Vucic na skupstini pita Vuka Brankovica upss pardon Jeremica sta mu je to smesno one noci kada je policija blokirala pola Beograda a jadan Vuk i pored tako slavnog imena koje su nosili istaknute srpske patriote Brankovic i Draskovic postao je ovca mnogi bi rekli , a ja bih rekao nije on postao ovca on je bio ovca i pre pa mu je blejanje u prazno onako nasledna osobina .
Sloboda je svakim danom sve blize i blize
Koliko vec sutra mi smo blizi slobodi za jedan dan
Braco Srbi vreme je da se svedu racuni i da neko plati sve ovo
Albanci su da bi stvorili drzavu na kosovu ubili vise albanaca nego srba i rezultat cemo uskoro videti mozda treba uciti od albanaca
Ovako napisan text se iskljucivo moze tumaciti kao otvoreni poziv na linc svih onih koji zagovaraju drugaciju politiku od radikalske.Stavise,rec je o pozivu na UBIJANJE neistomisljenika zarad nekih i nekakvih "visih ciljeva".Ovakvi govori mrznje su u najmanju ruku ocigledan primer kada se prelazi granica zdravog razuma.Posle ovog je zaista svaki komentar suvisan...
 
Zorba1:
1) Ali za to nisu krivi radikali. Za to je odgovorno propaganda zapada i zapadnih media.
3) U ratu su sve strane činile zločine. Razlika je u tome što su Srbi branili svoje i što su se Srbi samo svetili. Ako nas ustaše, balije i šiptari nebi dirali onda nebi niko počinio nikakve zločine. Na svetu ne postoji ni jedna armija koja nije počinila neke zločine.
4) Taj zakon onda treba ukiniti.

Kako bih se borio? Uglavnom nesmemo se nikad predati bez borbe. Ako nas neko napadne i otima nam naše onda moramo da uzmemo puške u ruke i da se borimo.

Bolje je boriti se do kraja nego se sramno predati. Bolje rat nego pakt! Bolje grob nego rob! Ako bi nas Ameri okupirali onda bi smo mogli da odemo u planine i da vodimo gerilsku borbu isto kao naši dedovi 1941 ili isto kao danas gerilci u današnjem Iraku.
A ovaj moralni patuljak iz Cheske svaki put prevazilazi sam sebe u kolicini LICEMERSTVA i nebuloza koje ovde prosipa.Pa zasto ne dodjes sa tog "trulog zapada",uzmes pusku u ruke i boris se protiv svih tih neprijatelja srpstva o kojima trubis stalno?Gde si bio sve vreme ratova,bombardovanja?Vec znam odgovor:"Ja od malena zivim u Cheskoj,ovde radim,bla,bla,bla..." Zabole tebe da se u Srbiji dogodi i armagedon,ti bi tu i dalje ladio jaja,srbovao na daljinu i delio lekcije iz patriotizma kao sto to radis i sad.A o ovim nebulozama,okupiranju Srbije,gerilskim ratovima,pozivanjem na`45-tu,nemam snage ni da komentarisem,jer tu kolicinu gluposti nisam u stanju da apsorbujem.
 
Dorotej:
Jarane imas dobar forum npr tuzlarije ili hrvatski blog.tamo ces naci gomilu SRBENDI pa ces se bolje osjecati medju svojima i oni su navijali za ZUTE jer tako mogu da kupe npr FRIKOM.Tamo ces sigurno biti pristojniji jer oni se ponaseju kao dzulovi samo kad smo mi pravi srbi u pitanju.
Ja ti nisam ni jaran ni zemljak ! Ti si Bosančeros koji je pobegao u Srbiju i sad ovde prodaješ muda za bubrege ! Tamo ste usrali motku od silnog srbovanja umesto ratovanja , pa sad jadni mislite da ste veći Srbi od Srbijanaca ! A hteli bi i vlast ! Da kao 45. ubijate Srbijance !
Molim da se ne uvrede ostali dragi Srbi koje je muka i nevolja naterala da dođu u Srbiju !
Vi napaljeni prekodrinski radikali (a i domaći) SIKTER ! MORE !
 
DOBROSTOJECI:
Ja ti nisam ni jaran ni zemljak ! Ti si Bosančeros koji je pobegao u Srbiju i sad ovde prodaješ muda za bubrege ! Tamo ste usrali motku od silnog srbovanja umesto ratovanja , pa sad jadni mislite da ste veći Srbi od Srbijanaca ! A hteli bi i vlast ! Da kao 45. ubijate Srbijance !
Molim da se ne uvrede ostali dragi Srbi koje je muka i nevolja naterala da dođu u Srbiju !
Vi napaljeni prekodrinski radikali (a i domaći) SIKTER ! MORE !

Od svih komentara i bilo kakvih pisanja na ovom forumu ovo sto si ti sada napisao je najzlobniji i najbudalastiji ako tako moze da se nazove .Za tebe je usrana motka kada 33% srba u bosni ratom zauzme 49 % teritorije i napravi ako bog da srpsku drzavu imam mnogo toga da napisem o ovom ali ovolika zlonamernost me ostavlja bez teksta ovo nikad ne praktikujem napisati cak ni dosovcima ali ti si fantasticna budala dobrostojeci
 
Zorba1:
3) U ratu su sve strane činile zločine. Razlika je u tome što su Srbi branili svoje i što su se Srbi samo svetili.
******, koja je ovo budalaština?!?! :shock: :shock: :shock:
Srpski zločini su "pravedni", oni su se "samo svetili"?!?!? :shock: :shock: :shock:
Pa da li si ti normalan?!?!

Zločin je zločin. Koji god manijak da ga počini, bio Srbin, Hrvat ili Musliman, zločin je zločin. Ne može biti "pravednih zločina".

Inače sve ovo malo podseća na malog Pericu u školi, kada kaže učiteljici: "Nisam ja, on je počeo prvi." :roll:
 
SHADDOW NIJE VALJDA DA NE ZNATE VI IZ DOSA ALI JA CU VAM RECI GDE SE TO NAPLACUJE .NAPLACUJE SE NA ISTOM ONOM MESTU GDE JE DJINDJIC NAPLATIO KADA JE MILOSEVICA PRODAO ZA 5 MILIONA DOLARA E TU SE NAPLACUJE A TACNU ADRESU MOZES DOBITI U DS , DSS , LDP ,G17 ONI ZNAJU TACNU ADRESU SAMO PAZI POSLE NAPLATE IDE I NESTO JAKO LOSE
 
Navikao sam da se razlikujem od dosovaca posto vidim da vas ima prilicno ja zelim da pisem velikim slovima ali samo iz postovanja prema takvim velicinama i moralnim gromadama smanjicu slova vidite kako vas postujemo samo vi recite i mi vas slusamo imate vi pravo na poslednje zelje zato vam sve u poslednje vreme ispunjavamo
 

Back
Top