Erdogan o izraelskom napadu na Rafu: Baš kao Hitler, Milošević i Karadžić neće izbeći prokletstvo

Baš me zanima šta će sad Mile da kaže.
Već je rekao davno. :per:

Palata RS u bojama izraelske zastave, oglasio se Dodik​

palat rs u bojama izraelske zastave

Ko nije do sada shvatio da Erdogan i AV imaju isti stil voznje taj ne vidi dobro...na domacem terenu i na tv-u briga za narod, nespavanje, borba sam protiv svih, samo oni mogu spasiti Srbiju/Tursku, njima se o glavi radi...a ispod stola pravi i profitabilni "biznis"...jeftin show koji prolazi.
Svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje.

Значи, онда мора да се скине Ердоган...

Поента је само да се антиРАТ корпус обједини, небитно на нацију и веру... Тако може да се утиче политички јаче и споља и изнутра, јер би фуњаре онда морале да скину маску и да не седе на две столице...

Јеси ли ти сигуран да Ердоган снабдева геноцидаше око Бибија? Још ми не иде та логика у главу, јер ни не познајем Турску колико би требало, јер је јако битан фактор очито постала, чим сме да критикује оно зло у Тел Авиву, које 80% јевреја сматра тоталним болесником и уништитељем Израела..
Smiju da kritikuju jer Izrael i Amerika znaju da se mora dati i narodu u ovom slucaju turskom narodu neka zanimacija..jesam siguran, provjeri sam dostupne podatke na internetu kako je ziva trgovina bila izmedju Turske i Izraela od oktobra prosle godine, zatim pogledaj brodski transport najvaznijih turskih luka i odredista tovarnih brodova.

Smiju da kritikuju jer Izrael i Amerika znaju da se mora dati i narodu u ovom slucaju turskom narodu neka zanimacija..jesam siguran, provjeri sam dostupne podatke na internetu kako je ziva trgovina bila izmedju Turske i Izraela od oktobra prosle godine, zatim pogledaj brodski transport najvaznijih turskih luka i odredista tovarnih brodova.
Не видим и даље логику...

Не можеш да прекинеш односе са Израелом, које она секташка будла Биби држи као своје таоце?

Нешто ту не штима... онда је и Тајип крипто-јеша ко и Биби и помаже му да нормалне јевреје Биби држи у страху и контроли контранаративом...

Back