Bajden radi odlican posao na unistenju SAD, zato je po bas Srbe on bolje resenje od Trampa

Тихи

Starosedelac
Poruka
165.947
Bajden radi odlican posao na unistenju SAD, zato je po bas Srbe on bolje resenje od Trampa

Cene su im otisle u nebo a plate se smanjile

Zato ja Bajdena ne bih menjao

Covek sa svojom ekipom radi fantastican posao na unistenju SAD

Autorska tema

Poslednja izmena od moderatora:

SINCE BIDEN TOOK OFFICE:

Gas: +55.3%
Groceries: +21.2%
Eating out: +22.2%
Baby food: +28.4%
K-12 food: +65.1%
Pet food: +23%
Rent: +21.2%
Electricity: +29%
Natural gas: +22.2%
Used cars: +20.9%
Airfare: +39.9%
Public transportation: +27.2%
Real average weekly earnings: -3.9%

Izvor statistike

https://www.bls.gov/cpi/

Autorska tema
to samo lici tako ruskim propagandistima,
Bajden je povecao cenu zlata za oko 120% a amerika i NATO drzave imaju najvece rezerve zlata na planeti
Tako da je bogatstvo amerike poraslo za nekoliko triliona dolara

zlato raste je SAD stampaju pare bez pokrica

Narod americki siromasi zlato raste

Sjajan posao Dzo!!!

dolar nije americka valuta vec je svetska valuta i njegovu vrednost ne odredjuje niti bajden niti senat niti kongres nego svetska potraznja dolara, koliko god istampali dolara, uvek ce biti na ceni i trazice ga
za razliku od rublje, juana ili zanzibarskog djondjola koji nigoga ne interesuju

Jos jedan tekst o "unistenju" Amerike. A zasto si izostavio dobre stvari koje je Bajden uradio? Kao na primer kako je nezaposlenost u Americi najniza u zadnjih 50 godina i iznosi samo 3.4%. Kreirao je skoro 11 miliona novih poslova. Osim toga, moja plata u Americi je za 23% veca sada nego pre 3 godine. Prosek je oko 12% u zadnjih 3 godine. Pa iako je trenutno inflacija veca od povecanja zarada, zarade ipak idu na gore i prate inflaciju. Ako ces vec da napises nesto, onda napisi celo stanje, a ne samo ono koje tebi odgovara, kako bi prikazao samo losu stranu.

Svuda u svetu su cene otišle u nebo, nema to veze sa Bajdenom. Više sa Kovidom i raznim regionalnim nestabilnostima.

zlato raste je SAD stampaju pare bez pokrica

Dolar je najstabilnija svetska valuta bez obzira na sva dešavanja, zato je toliko i popularna u poslovnom svetu.

SINCE BIDEN TOOK OFFICE:

Gas: +55.3%
Groceries: +21.2%
Eating out: +22.2%
Baby food: +28.4%
K-12 food: +65.1%
Pet food: +23%
Rent: +21.2%
Electricity: +29%
Natural gas: +22.2%
Used cars: +20.9%
Airfare: +39.9%
Public transportation: +27.2%
Real average weekly earnings: -3.9%

Izvor statistike

https://www.bls.gov/cpi/

Autorska tema
Uvek i nepogresivo se kladis na pogresnog konja

Обојица претендената на америчким изборима су погрешна.
Обојица мисле да су по свим питањима у праву, само се начин спровођења разликује.

Ја бих да видим нешто ново, неку трећу странку, независног кандидата... Неког ко неће слепо веровати да Америка треба свима све да диктира, а остали да буду срећни ако им диктатор каже да добро слушају. Неког ко ће средити саму Америку - смањити потпуну моћ корпорација и посветити се питањима обичних људи.
Вођење политике како да је све на шта Америци падне поглед - америчко, је особина недораслог размишљања.

Jos jedan tekst o "unistenju" Amerike. A zasto si izostavio dobre stvari koje je Bajden uradio? Kao na primer kako je nezaposlenost u Americi najniza u zadnjih 50 godina i iznosi samo 3.4%. Kreirao je skoro 11 miliona novih poslova. Osim toga, moja plata u Americi je za 23% veca sada nego pre 3 godine. Prosek je oko 12% u zadnjih 3 godine. Pa iako je trenutno inflacija veca od povecanja zarada, zarade ipak idu na gore i prate inflaciju. Ako ces vec da napises nesto, onda napisi celo stanje, a ne samo ono koje tebi odgovara, kako bi prikazao samo losu stranu.
Tih 11 miliona poslova taman za 11 miliona ilegalnih imigranata koje je pustio preko granice ...
Sve se poklopilo.
Bajdenomics

Juce je bila kod mene nasa Amerikanka,malo udarili po svemu. Kaze zena plata od 10 000$ je tamo prosek. Nisi bogat,srednji sloj sa tim. Politika, kaze za Trampa,zaustavice rat jer ga boli uvo za druge vec samo za Ameriku i ekonomiju,sto zna nedostatak mu je sto je seljober kao kad se Crnotravac obogati pa sere, Bajden rat u najavi ,globalisticka mafija kojoj treba novo trziste i sirovine. Ali Amerikanac kaze sta me briga dok najbolje zivimo na svetu.
Njena prica,zivi tamo godinama ,radila za UN program za trece siromasne zemlje. Bila u Indoneziji,Nigeriji..Izraelu. Ne da da se baci korica hleba,jer se nagledala gladne dece bukvalno nemaju sta da jedu.

Back