Erdogan o izraelskom napadu na Rafu: Baš kao Hitler, Milošević i Karadžić neće izbeći prokletstvo

Иначе, наша опозиција би требала да проТурска наративим активира Бошњаке и санџака ботовањем за Турску, да би сменила Вучића...
Чуј ботовати за Турску. :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Да имаш Вучића, и ти би...

Нужда закон мења:mrgreen:
Па живим и ја у Србији Зилоте па не бих никад ботовао за Турску. Уосталом Турска има океј односе са Вучићем. Слични режими.

Па живим и ја у Србији Зилоте па не бих никад ботовао за Турску. Уосталом Турска има океј односе са Вучићем. Слични режими.
Ботујеш несвесно ко и сваки бот, плус улетиш у његов психонаратив рата лагано, јер носиш психозе из БиХ ко већина нашег народа тамо...

Ботујеш несвесно ко и сваки бот, плус улетиш у његов психонаратив рата лагано, јер носиш психозе из БиХ ко већина нашег народа тамо...
Па нису то психозе. Турска нам није пријатељ. Ни ти не можеш вјеровати да јесте.

Сад ћемо ништа, Ердоган и наш председник су пријатељи.
Ви поткупљиви СНС мишеви , срећом нисте исти што и Међународна заједница која зове овај брутални злочин правим именом...

Блам сте за Србију и споља ко изнутра...

Па нису то психозе. Турска нам није пријатељ. Ни ти не можеш вјеровати да јесте.
Познат ми је ваш лакоманипулативни менталитет у Босни, пола вас је тамо болесно од ратних наратива до дијагноза...

А од Турака треба да учиш, како се први препозна промена политике према некој држави због болида на челу државе...

Зато су они чувари Босфора, а ресто држава около, билмези споре памети...

Познат ми је ваш лакоманипулативни менталитет у Босни, пола вас је тамо болесно од ратних наратива до дијагноза...

А од Турака треба да учиш, како се први препозна промена политике према некој држави због болида на челу државе...

:bljak:

Да учимо шта? Турској се може јер има 80 милиона становника и најјача је сила у региону. Мислиш да Србија има толики маневарски простор окружена НАТОм са свих страна?

Да учимо шта? Турској се може јер има 80 милиона становника и најјача је сила у региону. Мислиш да Србија има толики маневарски простор окружена НАТОм са свих страна?
Не зови Србију под Вучићем Србијом...

Наша Болидија је ограничена том будалом, а не НАТОм

Back