"Српски марш" 1. октобра, "Фирер" жели ослобађање Европе

Нама треба српски национализам и српско родољубље. И ништа више, никакве нам туђинске идеје и идеологије нису потребне. И слажем се за Давидовића.

Није то туђинска идеја она може да се примени у сваком народу у његовој верзији. Социјализам у овом случају јесте економски систем у којем цела нација извлачи корист за себе на приципу општег добра.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Није то туђинска идеја она може да се примени у сваком народу у његовој верзији. Социјализам у овом случају јесте економски систем у којем цела нација извлачи корист за себе на приципу општег добра.

Али, зар не видиш ти да сви модерни ,,национал-социјалисти" копирају хитлеровску верзију нацизма. Ајде и да ти ја поверујем у то, али ја не видим ништа друго сем копирања хитлеризма. Зато мислим да то није добра опција.
 
Али, зар не видиш ти да сви модерни ,,национал-социјалисти" копирају хитлеровску верзију нацизма. Ајде и да ти ја поверујем у то, али ја не видим ништа друго сем копирања хитлеризма. Зато мислим да то није добра опција.

:rotf:
 
Али, зар не видиш ти да сви модерни ,,национал-социјалисти" копирају хитлеровску верзију нацизма. Ајде и да ти ја поверујем у то, али ја не видим ништа друго сем копирања хитлеризма. Зато мислим да то није добра опција.

Данас чак ни идеологија ни партија није толико битна ако се ми бели народи не удружимо има да нас нема.
 

А шта зар није тако? Дај, човече, пусти причу. У суштини, поштујем ја свакога ко је родољуб и српски националиста, али ти данашњи ,,неонацисти" ма то је бре смејурија, славе Хитлерове и Химлерове рођендане, опијају се, зигхајлују и то називају ,,патриотизмом". Они су ментално, још у Другом светском рату.

Али, срећом, такви су у Србији маргиналци.
 
Ви велики Срби би требали да знате које партије и који покрети по Европи бране наше ставове по питању Косова и Метохије,али вама то ништа није важно...Ви верујете Блицу :mrgreen:

Срби....

A sta si ti?
Pogresno sam te procenila.
Doslo je vreme da zaista moramo dva puta da procitamo sve majmune po krsti.
 
Ви велики Срби би требали да знате које партије и који покрети по Европи бране наше ставове по питању Косова и Метохије,али вама то ништа није важно...Ви верујете Блицу :mrgreen:

Срби....

Наше ставове брани и КПРФ (Комунистичка партија Русије), бране и величају Карађиџа, Младића,, они су покренули ону иницијативцу да се Русија заузме за Србе на Косову, итд. Па шта сад са тим, треба да величамо комунисте?

Не, наравно, захваљујем се свакоме ко нас подржава и то је то. Свака њима част на томе.
 
А шта зар није тако? Дај, човече, пусти причу. У суштини, поштујем ја свакога ко је родољуб и српски националиста, али ти данашњи ,,неонацисти" ма то је бре смејурија, славе Хитлерове и Химлерове рођендане, опијају се, зигхајлују и то називају ,,патриотизмом". Они су ментално, још у Другом светском рату.

Али, срећом, такви су у Србији маргиналци.

Пази већина њих нема појма о иделогији коју заступају јер да имају не би се тако понашали.
 
A sta si ti?
Pogresno sam te procenila.
Doslo je vreme da zaista moramo dva puta da procitamo sve majmune po krsti.

Ја сам Србин а Србин се не постаје чином рођења већ на испитима врлина....а онда сам Европљанин.
Европа ће се пробудити а са њом ће и Србија прогледати у буђењу златне Зоре :rumenko:
 
Ја сам Србин а Србин се не постаје чином рођења већ на испитима врлина....а онда сам Европљанин.
Европа ће се пробудити а са њом ће и Србија прогледати у буђењу златне Зоре :rumenko:

Европа треба да се интегрише у Велику Србију јер сви ти бели европљни потичу од Срба.
 
А шта зар није тако? Дај, човече, пусти причу. У суштини, поштујем ја свакога ко је родољуб и српски националиста, али ти данашњи ,,неонацисти" ма то је бре смејурија, славе Хитлерове и Химлерове рођендане, опијају се, зигхајлују и то називају ,,патриотизмом". Они су ментално, још у Другом светском рату.

Али, срећом, такви су у Србији маргиналци.

Таквих у Србији има једно 10 до 15, и ни један није чист у глави..
 
Таквих у Србији има једно 10 до 15, и ни један није чист у глави..

Ма њима је то више зезање и испијање пива, него озбиљан активизам. Но добро, није ни битно. Толико од мене на овој теми.
 
Не, видео сам фотографије овде на крсти, корисник Њофра их користи када хоће да покаже како смо нацисти. Јес да су од пре 15 ак година, али то је то.

А како онда познајеш њихово психо-физичко стање ?! То значи да лупеташ глупости,јесам ли у праву ?
 
Не, видео сам фотографије овде на крсти, корисник Њофра их користи када хоће да покаже како смо нацисти. Јес да су од пре 15 ак година, али то је то.

То јесу дебилчићи јер национал социјализам нема никакве везе са скинхед дебилизмом.
 
Што ме пали ова Оља Карлеуша. Сад ћу на њу да онанишем.
- Hahahhhhha:lol: Neka ide zivot:D
Ја сам Србин а Србин се не постаје чином рођења већ на испитима врлина....а онда сам Европљанин.
Европа ће се пробудити а са њом ће и Србија прогледати у буђењу златне Зоре :rumenko:
Jos uvek razmisljam o tebi. Nisam nacisto.
 
Srpska Unija je jedino održivo rešenje za ovu planetu.

Национална Европа,јаких националих држава,чиста и здрава...једина будућност која гараантује опстанак Европе и њених народа,све друго води у извесну исламизацију и сигурну пропаст.
 

Back
Top