Srbija u NATO pod hitno!

Jedan filozof je rekao: "Da bi se otadzbina volela ona mora biti lepa". Ako je to tacno onda su sve ove patriote laznjaci!
Pa laznjaci su , to znamo mi koji smo radili na odbrani, direktno ili indirektno...
Svako u vojsci zna da su srbi i kao rezerva i kao aktivna vojska trulez i da moras da imas jednog ili dvojicu koji su stozeri da bi imao uopste neku jedinicu....inace imaces cigane, prvi pucanj i jure po shumi traze kokoske...

Tek kad formiras vojni karakter jedinice, mozes da premestas tih nekoliko ljudi ili vojnicina....pre nikako...
 
Pa laznjaci su , to znamo mi koji smo radili na odbrani, direktno ili indirektno...
Svako u vojsci zna da su srbi i kao rezerva i kao aktivna vojska trulez i da moras da imas jednog ili dvojicu koji su stozeri da bi imao uopste neku jedinicu....inace imaces cigane, prvi pucanj i jure po shumi traze kokoske...

Tek kad formiras vojni karakter jedinice, mozes da premestas tih nekoliko ljudi ili vojnicina....pre nikako...
Sve ***** samo ti junak ,pravo u NATO sa skinutim gacama?
 
Nemojte mnogo da se lozite, skoro svi srbi u emigraciji imaju ruzno misljenje o srbima u Srbiji....jer vide razliku u zivotu i zivotu bez komplikacija....Vide da ne mora da se bakce sa komsijama svaki dan oko beznacajnih stvari i otimanja parking mesta...
 
испада се врло лако, таква су времена, ал се зато тешко успиње..

ти си данас по ставовима ближи хрватима или шиптарима него србима светосавцима, још мало и биће од тебе католик..
 
Pa laznjaci su , to znamo mi koji smo radili na odbrani, direktno ili indirektno...
Svako u vojsci zna da su srbi i kao rezerva i kao aktivna vojska trulez i da moras da imas jednog ili dvojicu koji su stozeri da bi imao uopste neku jedinicu....inace imaces cigane, prvi pucanj i jure po shumi traze kokoske...

Tek kad formiras vojni karakter jedinice, mozes da premestas tih nekoliko ljudi ili vojnicina....pre nikako...
Mozda je stvar u tome sto ljudi ne znaju za cega se bore, da li za Yugoslaviju, da li za Srbiju, Da li za Slobu, Da li za evropu, socijalizam, protiv fisista, za Vulina?
 
испада се врло лако, таква су времена, ал се зато тешко успиње..

ти си данас по ставовима ближи хрватима или шиптарима него србима светосавцима, још мало и биће од тебе католик..
Danasnji svetosavci do juce nisu ni smeli da udju u crkvu, da ih ne bi ribali na partijskom sastanku....
 
Mozda je stvar u tome sto ljudi ne znaju za cega se bore, da li za Yugoslaviju, da li za Srbiju, Da li za Slobu, Da li za evropu, socijalizam, protiv fisista, za Vulina?
Ne, nego zive u drustvu gde nema sistema vrednosti i gde se promovise jedino sebicluk i onda zna da ce nadredjeni kad tad da ih izda i naguzi negde na ginjenje, i onda je eksivaza najbolja preventiva ......kao , to je njihovo misljenje, ali znam u praksi prilikom ciscenja terena, uvek ti je lakse cistiti ako su pojedinacno zecevi i misevi nego ako je grupa makar i naplasenih dzukela...
Zato se srbima stalno suflira individualizam i razocaranost u druge ljude i onda imas sebicnjaka a takvog skines ko goluba na grani...
 
Vidis ovde, sve to jad i beda koja je vicna pljuvanju, a u realu bi bili nule ako bi se neko zaebao pa racunao na njih....
Nekad je bio izraz topovsko meso, a ovi su ti topovski mesni narezak, tu cak nema ni strukture vlakana kao kod parceta mesa...

Ali opet sam stanovista da je ulazak u NATO neprihvativ, iako smradovi sami po sebi ne zasluzuju takvu lagodnost....Oni koji tek treba da dodju do punoletnosti zasluzuju, iako su seme ovakvih...ne bih da projektujem takve lose emocije prema naslednicima raznih ovakvih ili onakvih...
 
Inace je forum pun kao patriota koji gledaju da opljuju po svima i nemaju ama bas nikakvu sposobnost da saradjuju, osim da posluju sa drugim slicnim sebi u ovakvom srpsko ekonomskom patriotskom okruzenju kakvo je danas...
Ja to ne smatram patriotskim okruzenjem nego pljackom i otimacinom i bezobrazlukom prema postenom svetu dok i poslednji posten ne prestane da postoji i svi postanu oprezni i lukavi...
Ali stoji da je saradnja izuzetno teska na tlu Srbije...namerno se tako pravi...Interesni odnosi su jako moguci, sto prljaviji to su verovatniji i moguci, ali saradnja ne...
 

Back
Top