Srbija i NATO pakt

Poruka
6.359
Cinjenica je da je Srbija potpuno okruzena drzavama koje su vec sada ili ce biti ubrzo clanice NATO pakta. To nas prinudjuje da u okviru drzave povedemo vrlo ozbiljnu raspravu o tome da li i mi treba da postanemo deo Pakta. Diskusija u vezi ovog pitanja treba da bude lisena svih emocija. Treba nabrojati sve razloge za i protiv. Licno sam u svojoj knjizi Srbija i globalni svet se opredelio za clansvo u NATO savezu ali pod jednim specificnim i bitnim uslovom, a sada predlazem i jedan novi uslov a to je da se onih nasih 1000 vojnika stacioniraju na granici Srbije i Albanije. Uostalom ugovore i sporazume treba postovati. Zar nas Zapadstalno ne podseca na to?
Cilj je da od dve moguce odluke donesemo onu koja je manje losa za Srbiju i njene gradjane.
 
e pa dosadno brate vise svaki dan mlatiti o NATO-U.....
ne mogu vise da ponavljam zbog cega srbija ne treba da udje u NATO...ALI vi koji potencirate ulazak navedite bar 3 pametna razloga za ulazak....
sve vas koji bi hteli srbiju u NATO-vise bih cenio kad bi pre te teze izjavili da bi prvo NATO trebao srbiji da isplati ratnu odstetu kako materijalnu tako i nematerijalu pa onda da razgovaramo o prikljucenju...ali ne neki bi u NATO cak i po cenu da srbija plati za ulazak....morbidno...
 
globalni svet se opredelio za clansvo u NATO savezu ali pod jednim specificnim i bitnim uslovom, a sada predlazem i jedan novi uslov a to je da se onih nasih 1000 vojnika stacioniraju na granici Srbije i Albanije

ђинђић је споменуо тих хиљаду војника, па је нетом убијен, запад не жели никакво српско присуство на косову, да жели обештетили би бар део наше имовине која се ни спомиње,а има огромну вредност

Флоскула да се "globalni svet se opredelio za clansvo u NATO" је још један доказ да су присталице NATO-a или дебили или злобни или потпуни морони

НЕ у NATO , једном за свагда
 
Teoretski,u slučaju bilo kakvog ratnog sukoba u Srbiji ili na njenim granicama,NATO bi ponovo napao Srbe-prosta pretpostavka,svi su u NATO-u,osim Srba.Po tom pitanju ne treba imati nikakvih iluzija.

Medjutim,mene u okviru navodnih ,,evroatlantskih''integracija više brine nešto drugo,mogli bismo to ovako formulisati:
da su oni koji odlučuju u Briselu hteli da Srbija bude u EU,ona bi već bila u njoj,
da su hteli da prime RS u NATO,ona bi već bila tamo.
Plašim se da je za nas predvidjeno nešto sasvim drugo.
 
и предходна демократска власт је имала сличну причу....
потписала неке споразуме и пактове у ''име народа''.....
знамо како је завршила.....
 
Ulaskom uPakt bi izbegli neki novi rat protiv nas.Grcka i Turska bi do sada ratovali sto puta da nisu saveznici.
Nama je potrebna mudrost a ne da tucemo one koji imaju drugacije misljenje.
Svet je vec podeljen na civilizacijske krugove pa i mi moramo biti negde.To je teorija o sukobu civilizacija.Kamo srece da se pokaze da nije tacna.



Za nasu privredu bi bilo dobro da smo uPaktu.
 
Cinjenica je da je Srbija potpuno okruzena drzavama koje su vec sada ili ce biti ubrzo clanice NATO pakta. To nas prinudjuje da u okviru drzave povedemo vrlo ozbiljnu raspravu o tome da li i mi treba da postanemo deo Pakta. Diskusija u vezi ovog pitanja treba da bude lisena svih emocija. Treba nabrojati sve razloge za i protiv. Licno sam u svojoj knjizi Srbija i globalni svet se opredelio za clansvo u NATO savezu ali pod jednim specificnim i bitnim uslovom, a sada predlazem i jedan novi uslov a to je da se onih nasih 1000 vojnika stacioniraju na granici Srbije i Albanije. Uostalom ugovore i sporazume treba postovati. Zar nas Zapadstalno ne podseca na to?
Cilj je da od dve moguce odluke donesemo onu koja je manje losa za Srbiju i njene gradjane.

A Путин?Шта Путин каже?
 
Cinjenica je da je Srbija potpuno okruzena drzavama koje su vec sada ili ce biti ubrzo clanice NATO pakta. To nas prinudjuje da u okviru drzave povedemo vrlo ozbiljnu raspravu o tome da li i mi treba da postanemo deo Pakta. Diskusija u vezi ovog pitanja treba da bude lisena svih emocija. Treba nabrojati sve razloge za i protiv. Licno sam u svojoj knjizi Srbija i globalni svet se opredelio za clansvo u NATO savezu ali pod jednim specificnim i bitnim uslovom, a sada predlazem i jedan novi uslov a to je da se onih nasih 1000 vojnika stacioniraju na granici Srbije i Albanije. Uostalom ugovore i sporazume treba postovati. Zar nas Zapadstalno ne podseca na to?
Cilj je da od dve moguce odluke donesemo onu koja je manje losa za Srbiju i njene gradjane.

Zar ti zelis da udjes u NATO i izgubis mogucnost da imas i ovu malu i bednu drzavicu koju zovemo Srbija?!Cinjenica je da ce mo cim udjemo tamo(sto se nece desiti,sreca pa ste u malom broju vi sto ste za),Rusija nam nece pomagati.Od tih drzava sto su nas okruzile,jedna nas nece NIKADA napasti(Grcka),druga ne sme od Rusije(Bugarska,"idu kuda vetar duva",a trenutno duva u smeru Rusije),treca je zaostala(albanija),cetvrta nesme (makedonija),peta NECE (Rumunija)...
Ostanu 2 zemljice.Ostaju madjarska(manje-vise),i hrvatska.
Kada dodju Rusi i ociste ovu gamad,napravice "The Great Serbia",a dusmani nece doziveti sutrasnji(od tada) dan :D
 
problem je samo sto ne postavljamo mi NATOu uslove za ulazak vec ono nama...
inace ja sam takodje za ulazak u NATO

ako hocete da ostavljate kosti po irackim i iranskim vukojebinama odete lepo na ovaj sajt www.blackwater.com i prijavite se


a nas u srbiji ostale koji mrzimo NATO Pakt kao moderni cetvrti rajh , kao nacisticku alijansu , ostavite na miru mi u taj vas NATO necemo.

Pogotovo zato sto taj NATO okupira deo nase zemlje - Kosovo i Metohiju.

A vi ako hocete da budete americki janicari , slobodno....

Al ne terajte celu zemlju u propast zbog vas samih
 
...ali ti imas vec nato na delu svoje teritorije ,pa idi tamo (kosovo) i nauzivaj se demokratije i slobode :P
drugo, kostace nas puno ne mozemo biti u nato-u i igrati se sa zastarelim ruskim naoruzanjem...
trece ,ipak smo mi u specificnoj situaciji i ako bude nekih problema izbacice nas iz nato-a i opet napasti ako je potrebno...ili smisliti neku drugu zackoljicu....
tako da argumenti su vam nikakvi!
 
...ali ti imas vec nato na delu svoje teritorije ,pa idi tamo (kosovo) i nauzivaj se demokratije i slobode :P
drugo, kostace nas puno ne mozemo biti u nato-u i igrati se sa zastarelim ruskim naoruzanjem...
trece ,ipak smo mi u specificnoj situaciji i ako bude nekih problema izbacice nas iz nato-a i opet napasti ako je potrebno...ili smisliti neku drugu zackoljicu....
tako da argumenti su vam nikakvi!

A ti si ovde zabetonirao argumentima...:roll:
 
Cinjenica je da je Srbija potpuno okruzena drzavama koje su vec sada ili ce biti ubrzo clanice NATO pakta. To nas prinudjuje da u okviru drzave povedemo vrlo ozbiljnu raspravu o tome da li i mi treba da postanemo deo Pakta. Diskusija u vezi ovog pitanja treba da bude lisena svih emocija. Treba nabrojati sve razloge za i protiv. Licno sam u svojoj knjizi Srbija i globalni svet se opredelio za clansvo u NATO savezu ali pod jednim specificnim i bitnim uslovom, a sada predlazem i jedan novi uslov a to je da se onih nasih 1000 vojnika stacioniraju na granici Srbije i Albanije. Uostalom ugovore i sporazume treba postovati. Zar nas Zapadstalno ne podseca na to?
Cilj je da od dve moguce odluke donesemo onu koja je manje losa za Srbiju i njene gradjane.

Слушај...братац,,шта је добро за Србију ти сигурно немаш појма...за њене грађане ме бирга...а шта је добро за Србе..то НАТО убице сигурно нису...
 
Cinjenica je da je Srbija potpuno okruzena drzavama koje su vec sada ili ce biti ubrzo clanice NATO pakta. To nas prinudjuje da u okviru drzave povedemo vrlo ozbiljnu raspravu o tome da li i mi treba da postanemo deo Pakta. Diskusija u vezi ovog pitanja treba da bude lisena svih emocija. Treba nabrojati sve razloge za i protiv. Licno sam u svojoj knjizi Srbija i globalni svet se opredelio za clansvo u NATO savezu ali pod jednim specificnim i bitnim uslovom, a sada predlazem i jedan novi uslov a to je da se onih nasih 1000 vojnika stacioniraju na granici Srbije i Albanije. Uostalom ugovore i sporazume treba postovati. Zar nas Zapadstalno ne podseca na to?
Cilj je da od dve moguce odluke donesemo onu koja je manje losa za Srbiju i njene gradjane.

Ево,ја се слажем,али као и ти додајем нови услов.А,то је да се ти обавежеш да ћеш ићи да ратујеш за интересе највећих светских криминалаца и убица.
 

Back
Top