СРАМОТА НА Б92!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Па наравно да теби кажем!
Није лепо што свињац, једно чисто и часно место, поредиш са Б92.
Свиње имају своју сврху, јес'да серу у корито из ког су јеле али имају своју сврху постојања.
Појаве које помињеш, ем серу и у наше и у своје корито, ем ничему не служе.
Служе некоме али и даље не служе ничему.
 
РАС РАС на том форуму НЕМА СРБА, а од директора и новинара сви имају велики проблем или са политичким пореклом или са националним идентитетом... а ово за свиње си у праву... можда треба дати другачији назив теми...
 
Алиса Стојановић, Биљана Србљановић, Марко Видојковић.....све сама "уметничла екипа" Самиздата, не зна се ко је бољи од кога.... све у свему има једна нит која их веже.

Ова изјава Алисе у земљи чуда за режисера Емира уопште не чуди, а додатно само показује колико ти људи знају да процене уметнички израз и да уметност посматрају из перспективе ван свакодневног дешавања.....l'art pour l'artisme
Сад то што је Куста добио палму у Кану сигурно има везе и са политичким ставовима света тог времена, ал' то заиста нема никакве везе за редитељем....

....Карла мисли боље о Србима него Куста :mrgreen: - провала за антологију !
 
Joш једна ствар....
То што ће већина људи у нас више ценити Емира него неку СРБљановићку вероватно иде у прилог галиматијасу да смо друштво клЕрофашиста, етнофилетиста, мрзитеља, неонациста, болесника, умоболника који слушају турбо-народњаке и глупим слугама злочиначког режима којима су СМ и ћопави Загорац до краја испрали мозак, итд....

Тол'ко за сада !
 
Zarathustra:
Алиса Стојановић, Биљана Србљановић, Марко Видојковић.....све сама "уметничла екипа" Самиздата, не зна се ко је бољи од кога.... све у свему има једна нит која их веже.

Ова изјава Алисе у земљи чуда за режисера Емира уопште не чуди, а додатно само показује колико ти људи знају да процене уметнички израз и да уметност посматрају из перспективе ван свакодневног дешавања.....l'art pour l'artisme
Сад то што је Куста добио палму у Кану сигурно има везе и са политичким ставовима света тог времена, ал' то заиста нема никакве везе за редитељем....

....Карла мисли боље о Србима него Куста :mrgreen: - провала за антологију !

То су ти културни и толерантни еуропејци...
 
Tuzni_patak:
Da pitam , da li još uvek kobajagi otvoren za nove članove , forum b92 ustvari nikome ne da da se registruje....?

Ја сам регистрован, али већ данима не успевам да се улогујем.Просто не могу да верујем...Све више почињем да верујем у теорију завере Б92...Можда сам укупно имао пар постова, и то не прегрубих.Ма, ко ће га знати...
 

Prilozi

  • beeee92.jpg
    beeee92.jpg
    2,4 KB · Pregleda: 58
На почетку, поздрав свима!

Пронашао сам овај форум вођен чистом радозналошћу (РАС-РАС-а знам као саговорника на форуму Погледа, где се повремено јављам -- поздрав, РАС -- и помињао је Крстарицу тамо, па реко' да видим...). Кад оно, имам и шта да видим: Урке, village idiot форума Б92, написао је, ни мање ни више, него ХИТ ГОДИНЕ:


Malicu, glup si ne kapiras.

На страну Уркетова интерпункција, то се учи у другом основне, можда није био у школи. На страну и то што РАС, наравно, није Небојша Малић (не живи у Америци а није ни либертаријанац). На страну и факат да "свако има право на своје мишљење" . Али Урке, којем је животни домет мантрање са бегунцима из "Лазе" у оној клоаки од Б92 и дописивање оргазмичких врисака типа "Одлично!" и "Сјајно!" кад год Петар Луковић постави неко од својих пијаних повраћања на тај форум... е, тај Урке себи дозвољава да Небојшу Малића назива "глупим". Пошто редовно пратим Antiwar.com (иначе, највиђенији сајт "друге Америке"), знам о коме се ради http://antiwar.com/malic/ .


Небојша је човек који тамо већ годинама пише редовну недељну колумну, Балкан Експрес, веома читану и још више цитирану (знам да га и неке универзитетске катедре у САД користе као извор). Ето, видите да може, човек живи у Америци, али се не храни из Сорошеве канте за отпатке него ради једну, рекао бих, битну ствар за српску причу; оспорава политику те исте Америке на Балкану, и то раме уз раме са неким од најпознатијих америчких критичара Империје. Наравно, веома речито и на фантастичном енглеском. Мало ли је? Што се либертаријанизма тиче, човек је сигурно један од пионира те приче међу Србима, макар кад је млађа генерација у питању. То ове локалне фрикове највише и боли, јер би желели да буду и либертаријанци, и антиглобалисти, и независни, и модерни... а све о трошку неког фонда владе САД за Трећи Свет :) :) . Е, па не иде, или јеси или ниси... Тако је и Урке, сигурно, чуо у "Времену" или на оној лудачкој "Каталаксији" да је постојао једном неки чика по имену Хајек, па би и он да буде "западни теоретичар". Е, па, не може, Урке, то си што си... Зато и мрзе људе попут Малића, јер су образованији и паметнији од "друге Србије" (оне из емисије "Инсајдер" и "Полиграф"), а и руше им концепцију по којој је "Запад" у Србији само пројекција емисије "Пешчаник": бал вампира на некој опскурној сеанси БКВ или Наташе Кандић. Читао сам баш на Малићевом блогу на српском неку поруку припадника Уркетове "грађанске опције из Србије" где човеку обећавају "метак у чело"....

Све у свему, толико од мене. Можда сам мало преоштро стартовао, али ово лупетање ме је стварно изнервирало, јер Малићев рад пратим годинама и човек је стварно један одвеома мало Срба који су успели да "добаце" и у свету, а да нису продали душу ђаволу. Зато ми је и криво и кад видим ту психологију чопора којом "денацификатори" газе све што ваља у овој земљи (или пореклом из ње). Држи се ти, Урке, својих величина, типа поменуте Алисе, Пере Луковића, веселог Панчића, Биљане Караџић-Србљановић, Милутина Петровића и осталих. И научи где се ставља запета, требаће ти у животу, кад будеш писао резиме за глумца у театру код Борке.
 
marlon:
Nasao si sunce brate, dobrodosao. :D


Хвала, Марлоне. Не, стварно, било ми је баш одвратно кад сам то прочитао (немам ништа против тог Уркета, чак ми је симпатичан, на неки бизаран начин). Него ми је то већ одвратно, екипа која седи по форумима и дели лекције људима из стварног живота. Урадои прво оно што је Малић већ направио, па се упоредите ко је паметнији и бољи, јел' тако? То ти је исто као кад Милутин Петровић напада Кустурицу, после целих 1,5 филмова које је (Петровић) снимио...
 
Duh Sekire:
То су ти културни и толерантни еуропејци...

Знаш шта ја мислим, обзиром да су ми јасни људи у и око Б92... мислим да тај форум никада и није био отворен... већ да су окупили једну мању екипу истомишљеника и да таламбасају КАО БАЈАГИ ПРОСТОР ЗА ЈАВНО МНЕЊЕ... а у ствари то је ФОРУМ ЗА ЛАЖНО ПРЕДСТАВЉАЊЕ мишљења по одређеним питањима у Србији које би требало да ФИНАНСИЈЕРИМА И "ДОНАТОРИМА" ствара слику да они имају некакав утицај у Србији и да су у стању да ФОРМИРАЈУ мишљење људи.
 
eIvin:
Е,сад ме подсети.
Ушоре,молим те поздрави Ирејзерхеда ака Алан Смитија.:D:D:D

Дошло време да се откривају карте, а?

Иначе форум Б92 је био отворен и био сам тамо као Ајзаков Титаник. Сличајно сам иначе кликнуо.
После сам имао проблема да региструјем алтернативни ник (наравно, бановали су ме), а пре неколико месеци су увели забрану регистровања са јавних мејлова. Дакле то је полузатворен или затворен форум - ко је тамо, тамо је...
И да, у међувремену сам се поново тамо појавио написао управи шта мислим и бановали су ме до 2017 године.
Мазелтов!!!
 

Back
Top