Šrafciger ili varjača?

Šta vas više loži kod muškarca?


  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .
Verovaću ti na reč, al kad sam dočekala ove strašne 40-e bez zavijanja (sarme), mislim da ću koekako preživeti i dalje :)
Ма добро то, не мораш је никад ни савити, него је смешно како људи генерално праве науку од тога, као, уууу ја знам да направим сарму, знаш ти шта је то. Лол.
 
Fama? Ma ne. Samo sam rekla da nisam nikad ni pokušala, nit me zanimalo da pokušam, a prvi moj post povodom toga bio je zezanje. Još uvek ne verujem da je to teže nego obalit drvo u šumi, napravit kolac, zaklat govedo, nataknit ga itd itd :mrgreen:
Pre bih zamolila modove da obrišu celu tu raspravu, pa čak i ako sam je ja možda započela, jer je skroz off.
 
Fama? Ma ne. Samo sam rekla da nisam nikad ni pokušala, nit me zanimalo da pokušam, a prvi moj post povodom toga bio je zezanje. Još uvek ne verujem da je to teže nego obalit drvo u šumi, napravit kolac, zaklat govedo, nataknit ga itd itd :mrgreen:
Pre bih zamolila modove da obrišu celu tu raspravu, pa čak i ako sam je ja možda započela, jer je skroz off.
Ма не правиш ти фаму, писала сам уопштено, људи то раде.
Страшан офф, морам ти рећи, размишљам сад да те одстрелим, како си смела то, хахахах
 
Tolko jednostavno da većini drugara žene objasnile kako zavijena sarma i nije neko jelo, bolje skuvati rastureno kupus i mleveno meso :D

----

Samo da dodam, mož skuvat jelo kako god, ali treba umeti da ispadne lepo. Kao što kuća nisu samo naslažeš ciglu i crep. Poznaje se ko je majstor a ko dunđer. i ne bih rekao da ikoju zanima to pri izboru m, samo na vakim temam se spominje.
 

Back
Top