Quantcast

Šrafciger ili varjača?

Šta vas više loži kod muškarca?

• Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .

stugots

Čovek
Poruka
24.637
Pitanje je u anketi, pa da vidimo raspoloženje žena... i drugih muškaraca, ne diskriminišemo, na pragu 2020-e godine i da li je situacija danas možda drugačija u odnosu na neka prošla vremena.

Koji će vas muškarac pre osvojiti? Naravno, idealno je da ume oboje i mnogi sigurno umeju, ali ovde smo da podstaknemo debatu, morate se opredeliti za jedan od dva ekstrema, a ne isticati tu pomirljivu, uobičajenu, dosadnu, predvidljivu "zlatnu sredinu"... Jel onaj koji ne zna da majstoriše pičkica? Jel onaj koji ne zna i ne želi da kuva i da se bavi kućnim poslovima seksista? Ajmo ajmo...

Susan Sto Helit

Domaćin
Poruka
4.656
Iskreno, baš me ne pali ni jedna opcija, ali šta da radim kad nije bilo treće.

Ok mi je kad se muško uvati kotlića ili roštilja, ili čemu sličnom, jer sam na to svikla. U principu, nikad ne bih poverila ženi da ispeče prase kako treba :mrgreen: Treba iskopati rupu, il nać zavetrinu, il sve ono drugo štatijaznam. :zcepanje:
Ali, ideja o muškarcu s keceljom kako mesi testo za krofne, nije moja ideja idealnog muškarca takođe.

S druge strane, ako je vešt s alatom, blago njemu i to uvek dođe dobro u kući, ali ako je to jedino što ume... Pa, nek ide s milim bog(ovima), blažen bio :mrgreen:

Drago mi je da više ovakve odluke ne moram donositi u rl. Sve sam svoje odluke već donela.

Manastirka

Poznat
Poruka
9.748
Pitanje je u anketi, pa da vidimo raspoloženje žena... i drugih muškaraca, ne diskriminišemo, na pragu 2020-e godine i da li je situacija danas možda drugačija u odnosu na neka prošla vremena.

Koji će vas muškarac pre osvojiti? Naravno, idealno je da ume oboje i mnogi sigurno umeju, ali ovde smo da podstaknemo debatu, morate se opredeliti za jedan od dva ekstrema, a ne isticati tu pomirljivu, uobičajenu, dosadnu, predvidljivu "zlatnu sredinu"... Jel onaj koji ne zna da majstoriše pičkica? Jel onaj koji ne zna i ne želi da kuva i da se bavi kućnim poslovima seksista? Ajmo ajmo...
Kod mene "varjača" uvek pali!

Susan Sto Helit

Domaćin
Poruka
4.656
Не знам, ја сам једном залутао случајно тамо, чим сам видео љубичасто-ружичасту тему, упалио ми се црвени аларм :lol:
Mda, boja je odvratna, al sam našla neke teme koje su bile ok. Nema toliko ludih feminazi koliko ljudi inače misle, il bar ja nisam išla na takve teme.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.