Spremaju rezoluciju o genocidu u Srebrenici: Vučić - sponzori su zamislite Nemačka i Ruanda!

Dobro ti je napisao, Sud BiH nije federalna niti kantonalna institucija. Tu mora biti 1/3 Srba.

Koliko Srba imate na kantonalnim sudovima?
2024-05-13 22_16_57-Sudije suda.png
 
Naravno da ima, hvala Bogu da ima, radim s njima, direktorica mi je Srpkinja. :)
Zet mi je Srbin ali po Đavločiću je i on izdajnik jer je oženio moju sestru? :D
Ma pusti...ja ne bih razgovarala vise s njima, dok se ne upristoje, ako se ikad upristoje. Meni je neprijatno, izvini u njihovo ime, nemam dodirnih tacaka sa takvim karakterom ljudi niti profilom.

Drag si meni gost i ucesnik foruma i ostani.
 
Ma pusti...ja ne bih razgovarala vise s njikma, dok se ne upristoje, ako se ikad upristoje. Meni je neprijatno.
Ma nema tebi biti zašto neprijatno, ja njih razumijem, to su moje bivše komšije, ogorčeni su na loš život kakav su im servirali naši bliski preci, a ne čine ništa da se trgnu iz toga i da daju šansu vlastitom boljitku. Ne razumiju da nema sreće ni napretka ako žive u prošlosti koju mi ne možemo promijeniti. Budućnost možemo.
 
Mozda to ne cini namerno, mozda ne zna raspodelu vlasti, mozda zeli da istakne kako ima Srba u Sarajevu a mozda bi ona i volela da ima, ali ne, vi poneki samo vidite tu negativnu stranu da ona "laze".

Ne mogu da verujem da ni pokusaj razjaznjavanja stvari od strane "druge strane" ne zelite da saslusate, dobronamerno.

Mozda i sigurno ima na ovom svetu i zlonamernih ljudi, ali ako je neko dobronameran, razlog je vise da ga cenite, a ne da je "proganjate" i to jos bas prostackim recnikom.

Mozda ne ti licno, ali gadi mi se takav stav.
Pa postavio sam linkove i vidi se da laže. Lako je provjeriti eto samo klikneš.
 
Pa postavio sam linkove i vidi se da laže. Lako je provjeriti eto samo klikneš.
Pogledala sam, ali ova devojka nije zasluzila takav tretman, idete na "ignore" od mene.
Umesto da kazete "hvala sto zelis da razgovaras razumno, da se nesto iskristalise i dodje do zakljucka i istine", vi ovako?

Necu da govorim neke ruznije reci, ali ovo je za mene nedopustivo ruzno.
 
Pogledala sam, ali ova devojka nije zasluzila takav tretman, idete na "ignore" od mene.
Umesto da kazete "hvala sto zelis da razgovaras razumno, da se nesto iskristalise i dodje do zakljucka i istine", vi ovako?

Necu da govorim neke ruznije reci, ali ovo je za mene nedopustivo ruzno.
Svako ko laže ne zaslužuje bolje.
 

Back
Top