SPO is dead

Ne provociraj,cu otvorim temu
odoleti Vlajku Senicu...
Sve je normalno,ako nema niceg normalnog u nenormalnom okruzenju.
Ili bolje temu-
Gde da ode Senic,da mu ne zagine karijera?
 
Зове ме рођак из околине Ужица каже спо имао 7(да добро сте прочитали 7 кандидата за посланика)а добио у општини Ужице 4,7%.
Каже тукли се у просторијама севале песнице,оптужбе,шамари.

Ма ко их **** сетите се власти у Бг за њиховог вакта.Па социјалисти су били макар за нијансу поштенији.
 
Torrente-BG:
Bas me zanima ko ce sada da zasedne na celo Sajma umesto onog Trpkovica.
Vuki-vet-me-veti.jpg
 
Znam da nije mesto ni tema ali ovo što je sad prethodilo, jasno može da dokaže da na ovom forumu ima mnogo onih koji su provokatori i koji se lažno predstavljaju Srbima a to nisu.Zato bi trebalo malo da moderatori obrate pažnju na druge stvari, a ne da recimo mene banuju do sada 4 puta ili nekog drugog koji je recimo nekada nešto loše napisao o drugima........Provokacija protiv Srba i interesa Srbije mislim da ima mnogo više i zato , ako već hoćete da bude sve ovde u redu , onda krenite sa onima koji nemir i svađu i stvaraju na ovom forumu!


Evo oteran je.............i tkz.GrafDrakula. Video je da je "pročitan"...........
 
Ако је нешто греота и срамота, то је ово што пише ова са романтичним ником...
_____________________________
Danas, 00:28 #11
Romansa
Registrovan korisnik


Učlanjen:: 08.12.2006.
Poruke: 702 Re: ПРОГЛАСИТЕ ЈЕДНОПАРТИЈСКИ СИСТЕМ...

--------------------------------------------------------------------------------

Pa bolje bilo ko nego PopLazicka.
Sto se mene tice,radikali su jedina sorta zbog koje bih vaskrsla Hitlera,programiranog za istrebljivanje nepristojne i bezobrazne,gomile bez osecanja za kosmos,siri od Srbije i njihove koristi.
Proglasite jednopartijski sistem,ucinite bilo sta da aveti napokon UMRU u ovoj zemlji neprosvecenih seljaka.

--------------------------------------------------------------------------------
Poslednji put ažurirao/la Romansa : Danas u 00:39
 

Back
Top