SPO is dead

prof.Grof:
Znam da nije mesto ni tema ali ovo što je sad prethodilo, jasno može da dokaže da na ovom forumu ima mnogo onih koji su provokatori i koji se lažno predstavljaju Srbima a to nisu.Zato bi trebalo malo da moderatori obrate pažnju na druge stvari, a ne da recimo mene banuju do sada 4 puta ili nekog drugog koji je recimo nekada nešto loše napisao o drugima........Provokacija protiv Srba i interesa Srbije mislim da ima mnogo više i zato , ako već hoćete da bude sve ovde u redu , onda krenite sa onima koji nemir i svađu i stvaraju na ovom forumu!


Evo oteran je.............i tkz.GrafDrakula. Video je da je "pročitan"...........
Koja budalestina. GrafDracula je SRBIN i moj komsija.
Zato ne lupaj gluposti.
 
pa nije izgleda objasnjen do kraja. makar ne onaj najsochniji deo vezan za postupak personifikacije - po tvojoj izjavi, analogija izmedju hitlera i 'tvog sudije' se bazira na shvatanju hitlera kao coveka koji je umeo dobro da istrebljuje nepristojne i neobrazovane gomile... ti si svesna da ti za to sleduje od 1 do 3 godine robije u svakoj pristojnoj i obrazovanoj evropskoj demokratiji? recimo, da si ovo napisala sedeci u francuskoj ili americi, na njihovim forumima, danas ne bi vise mogla nista nikom da objasnis.
i ko je onda nepristojan i bezobrazan?
 
Na kraju,pominjanje Hitlera izaziva paniku,a ustasa ne,placenika i izdajnika.Dajte ljudi,to je smesno.
STo znaci,grozicemo se Hitlera,bicemo humanisti,sve do casa kada uzviknemo -Srbija Srbima,Srbija do Tokija, i sl.
Kakvo je to tek licemerje.
 
Romansa:
Pa ja sam gresku u izrazavanju priznala,izvinila se i sta sada,svejedno,sledi lomaca...?????

ne sledi, naravno. ja te sada ne kritikujem, samo bi bilo dobro da se zamislis nad tim kako se ta greska mogla dogoditi. ne da se pravdas, jer iskreno, ja bih mogao lako za neke ljude da kazem to sto si ti rekla, i ja bih stajao iza tog poredjenja. ali ja sam fashistoidni-total-pseudo-patrio-kvaziintelektualno-narcisoidni-gastarbarjter, da ovako ,mislim, sublimiram sve dosadasnje atribute. a ti sama sebe vidis sasvim drugacije, pa onda ne treba da se branis kad te napadne neobrazovana, bezobrazna rulja, vec da razmislis kako je tebi to moglo da se desi... mozda ces tu rulju bolje razumeti, to sam mislio, razumes?
 

Back
Top