Spisak kontradikcija Aleksandra Vučića

Tvin Konza

Elita
Banovan
Poruka
18.990
1. Najpre je veličao Ratka Mladića, jednog od prvooptuženih u srebrenici (2011)
2. Onda je pohađao pomen žrtvama srebrenice sa tužnom facom (2015)

1. Najpre je pričao kako moramo da trošimo SAMO koliko zarađujemo i ni dinar više (2014)
2. Onda je 2020. rekao da će razbacivati "takozvani novac iz helikoptera."

1. Prvo je 1995. izjavio da je hrvatski grad Glina u stvari Srbija
2. Zatim se 2022. predstavlja kao "redak glas za međunarodni zakon, u svim i svakim slučajevima."



Čak i da je rekao: "Dobro, priznajem da sam grešio u poziciji 1," i tad bi morao da se povuče iz politike.

Međutim ne, on nikad nije ni odbacio stavove pod 1, nego se pretvara da je celo vreme u pravu. :dash:
 
Знаш оно кад је млатио неком врло специфичном цифром (двадесет седам и три чеврт!) сумњивих приватизација које ће он лично, одмах, својим тежачким рукама, истерати на светлост дана и народу даривати правицу.

Онда је после тога урадио ништа и о тих двадесет седам ¾ непочинастава више не мухабери. Од тад је прошло бар пола деценије.
 
1. Najpre je veličao Ratka Mladića, jednog od prvooptuženih u srebrenici (2011)
2. Onda je pohađao pomen žrtvama srebrenice sa tužnom facom (2015)

1. Najpre je pričao kako moramo da trošimo SAMO koliko zarađujemo i ni dinar više (2014)
2. Onda je 2020. rekao da će razbacivati "takozvani novac iz helikoptera."

1. Prvo je 1995. izjavio da je hrvatski grad Glina u stvari Srbija
2. Zatim se 2022. predstavlja kao "redak glas za međunarodni zakon, u svim i svakim slučajevima."



Čak i da je rekao: "Dobro, priznajem da sam grešio u poziciji 1," i tad bi morao da se povuče iz politike.

Međutim ne, on nikad nije ni odbacio stavove pod 1, nego se pretvara da je celo vreme u pravu. :dash:
Ovo što je 1995. izjavio mu ne zameram. Mislim pod ratnim okolnostima + je tada bio jako mlad, ne treba uzeti za zlo. Nije isto razmišljanje pod ratnim okolnostima i još kad imaš 20-30 godina i kada imaš 50 i veću svest. Što se tiče ostalog, svi znamo da je egoista.
 
Ovo što je 1995. izjavio mu ne zameram. Mislim pod ratnim okolnostima + je tada bio jako mlad, ne treba uzeti za zlo.
Pa jel povuko reč

Ne sećam se da je recimo između 2003 i 2011 rekao: "Ljudi! Znam da mi je Žarko Korać pričao da je Velika Srbija glupa ideja, a ja ga nazivao izdajnikom! Ali sad uviđam da je Žare genij a ja budala celo vreme!"

Ne, takvu iskrenost nismo čuli
 
Шта је са оним кад обзнани да Србији иде супер, све боље у сваком погледу, да је Србија земља за поштовање и пример, да су прва и друга петољетка пребачене и да Срби живе као бубрег у лоју итд

Онда два дана касније хропћући најави катастрофу буквално се позивајући на Стаљинград и Апокалипсу. "Спремите гузице," декламује он.

Пет дана касније "Србија је незаустављива у свом бољитку и сада већ заузима Олимпијске висине на којима јој завиди Сингапур"

Нико не каже "чекај а шта си срао пре два дана" итд
 
Ne samo da Ne Odaje Priznanje onima koji su oduvek na svim tim pozicijama koje je on tek otkrio s 50 godina (nečinjenje genocida na putu ka parkingu, helikopter novac, časopis Uža Srbija)

nego ih čak napada nesmanjenom žestinom. Kao, treba da verujemo da je DS loš -- zato što je uhapsio Mladića, delio helikopter novac, i bio protiv pohoda na Kawlobag.
 
1. Najpre je veličao Ratka Mladića, jednog od prvooptuženih u srebrenici (2011)
2. Onda je pohađao pomen žrtvama srebrenice sa tužnom facom (2015)

1. Najpre je pričao kako moramo da trošimo SAMO koliko zarađujemo i ni dinar više (2014)
2. Onda je 2020. rekao da će razbacivati "takozvani novac iz helikoptera."

1. Prvo je 1995. izjavio da je hrvatski grad Glina u stvari Srbija
2. Zatim se 2022. predstavlja kao "redak glas za međunarodni zakon, u svim i svakim slučajevima."



Čak i da je rekao: "Dobro, priznajem da sam grešio u poziciji 1," i tad bi morao da se povuče iz politike.

Međutim ne, on nikad nije ni odbacio stavove pod 1, nego se pretvara da je celo vreme u pravu. :dash:
More tvoj tadic je gori sto hiljada puta od Vuleta, pa ti reci sta hoces
 

Back
Top