Spisak kontradikcija Aleksandra Vučića

Tvin Konza

Veoma poznat
Poruka
14.266
1. Najpre je veličao Ratka Mladića, jednog od prvooptuženih u srebrenici (2011)
2. Onda je pohađao pomen žrtvama srebrenice sa tužnom facom (2015)

1. Najpre je pričao kako moramo da trošimo SAMO koliko zarađujemo i ni dinar više (2014)
2. Onda je 2020. rekao da će razbacivati "takozvani novac iz helikoptera."

1. Prvo je 1995. izjavio da je hrvatski grad Glina u stvari Srbija
2. Zatim se 2022. predstavlja kao "redak glas za međunarodni zakon, u svim i svakim slučajevima."

Čak i da je rekao: "Dobro, priznajem da sam grešio u poziciji 1," i tad bi morao da se povuče iz politike.

Međutim ne, on nikad nije ni odbacio stavove pod 1, nego se pretvara da je celo vreme u pravu. :dash:

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
81.656
Знаш оно кад је млатио неком врло специфичном цифром (двадесет седам и три чеврт!) сумњивих приватизација које ће он лично, одмах, својим тежачким рукама, истерати на светлост дана и народу даривати правицу.

Онда је после тога урадио ништа и о тих двадесет седам ¾ непочинастава више не мухабери. Од тад је прошло бар пола деценије.

Путин012

Aktivan član
Poruka
1.555

1. Najpre je pričao kako moramo da trošimo SAMO koliko zarađujemo i ni dinar više (2014)

2. Zatim se 2022. predstavlja kao "redak glas za međunarodni zakon, u svim i svakim slučajevima."

Čak i da je rekao: "Dobro, priznajem da sam grešio u poziciji 1," i tad bi morao da se povuče iz politike.

Međutim ne, on nikad nije ni odbacio stavove pod 1, nego se pretvara da je celo vreme u pravu. :dash:
Ovo što je 1995. izjavio mu ne zameram. Mislim pod ratnim okolnostima + je tada bio jako mlad, ne treba uzeti za zlo. Nije isto razmišljanje pod ratnim okolnostima i još kad imaš 20-30 godina i kada imaš 50 i veću svest. Što se tiče ostalog, svi znamo da je egoista.

Tvin Konza

Veoma poznat
Poruka
14.266
Ovo što je 1995. izjavio mu ne zameram. Mislim pod ratnim okolnostima + je tada bio jako mlad, ne treba uzeti za zlo.
Pa jel povuko reč

Ne sećam se da je recimo između 2003 i 2011 rekao: "Ljudi! Znam da mi je Žarko Korać pričao da je Velika Srbija glupa ideja, a ja ga nazivao izdajnikom! Ali sad uviđam da je Žare genij a ja budala celo vreme!"

Ne, takvu iskrenost nismo čuli

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
81.656
Шта је са оним кад обзнани да Србији иде супер, све боље у сваком погледу, да је Србија земља за поштовање и пример, да су прва и друга петољетка пребачене и да Срби живе као бубрег у лоју итд

Онда два дана касније хропћући најави катастрофу буквално се позивајући на Стаљинград и Апокалипсу. "Спремите гузице," декламује он.

Пет дана касније "Србија је незаустављива у свом бољитку и сада већ заузима Олимпијске висине на којима јој завиди Сингапур"

Нико не каже "чекај а шта си срао пре два дана" итд

Tvin Konza

Veoma poznat
Poruka
14.266
Ne samo da Ne Odaje Priznanje onima koji su oduvek na svim tim pozicijama koje je on tek otkrio s 50 godina (nečinjenje genocida na putu ka parkingu, helikopter novac, časopis Uža Srbija)

nego ih čak napada nesmanjenom žestinom. Kao, treba da verujemo da je DS loš -- zato što je uhapsio Mladića, delio helikopter novac, i bio protiv pohoda na Kawlobag.

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
10.902

More tvoj tadic je gori sto hiljada puta od Vuleta, pa ti reci sta hoces