SPC i Vojska Srbije

]А је л' и ти жалиш за оваквим временима, опет би сте хтели макар неку малу диктатурицу - погледај ову ступидарију 2 године после смрти дикттора, он у гробу
а они праве циркусијаду за његов "рођендан"...

Ta vremena su deo nas ma koliko ih negirali. Pravo da ti kazem nikad mi i ne padaju na pamet tadasnje zurke, valjda starost ? Nisam protivnik religija, naprotiv. Ali sam pobornik da u drustvu zna svako gde mu je mesto. Mogu vojnici kad su slobodni da idu u svoje bogomolje i to je sasvim OK ovako namecanje... Ko u navedenom periodu kada su oficiri trebali ( vise morali ) da budu clanovi SKJ.

А не заборави да Ататурк није никоме забранио да иде у Ђамију и да се моли Богу.

i ne zaboravi da je ataturk zabranio hodzama da pridju vojsci.....vladi....sudstvu.....svim drzavnim institucijama............

ali, kako rekoh.........mnogi ovde, pa i ti, izgleda misle da je ataturk letovaliste u turskoj:roll:

Bože Bože stvar je u tome što ja uopšte ne verujem da ovaj Idimidada mrzi svoj narod, uverena sam da je to čist folklor za tekući račun.
Tolike izlive pakosti i mržnje ja ne znam da sam skoro videla, nadmašio si i one dve Svetlane iz Peščanika, nisam se usudila da ti repliciram jer me živu pojede sramota od tog tvog uvodnog posta, mene pojede sramora što sam ga uopšte išla i čitati a mogu misliti kako je tek tebi

moze li neki pasus iz kojeg si ti videla da ja mrzim svoj narod???:think:

Знаш како каже Митрополит Амфилохије .Да су ме бар назвали генерал било би у реду ово пуковник је испод части.Жив нама ти био митрополите сто година .А ко се са Богом бори тај губи ето комуњаре се сад преврћу у гробу војска се причешћује имали ико као Господ нема браћо.Свака сила за времена а божија Свевремена,

..У праву је!
По месту на којем се он налази у СПЦ,
ако се врши поређење, онда му свакако припада генералски чин!!!

.

Хаха, јок то си ти нешто побрко ЈНА је отишла у историју, распала се пред словеначким ватрогасцима и милиционерима а ово је Војска Србије са све орлом и тробојком :super: Иста она што је развалила Турке, Бугаре и Швабе :super:

]
tacnije ista ona kojoj je najubojitiji adut i najmodernije oruzije najtuzniji ostaci ostataka ove prve raspale armije :sad2:

И да је на валст дошао уз помоћ Сивих Вукова
И да је направи први геноцид над Јерменима

Мада са становишта Турака он је прави

I da je bio veliki prijatelj sa kraljem Aleksandrom, sa kojim je dogovorio raseljavanje Šiptara sa KiM i Makedonije u Anadoliju. Prerano ga ubiše, pa ostade samo na tome.

[/SIZE][/B]

zamenis reci .....jermenima = muslimanima
turaka = srba

dobijes ratka mladica.............:mrgreen:

Ma, nemoj... Da je Mladić pobio muslimana, koliko Ataturk Jermena, ne bi ih ni bilo dovoljno. Morao bi ih još i uvoziti, da namakne taj broj.

Obrni-okreni, al' ti uvek isto, k'o Švaba tra-la-la.

A, tema... Smešan si.
Pljuješ po Rusiji, i diviš se Zapadu, a u svim vojskama zapadnih zemalja popovi im ne izbijaju iz jedinica. Svaka ima svog popa, koji ih prati i u borbene operacije.

Poslednja izmena:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11150825&postcount=51

''Зидове Спарте чине њени људи, а границе Спарте су њихова копља''
smesan je taj osvrt na istoriju , ko kad bi rekli da je ona Titova vojska sa crvenim petokrakama sama oslobodila pola Balkana od Hitlera jer je stvarno bila na strani pobednika , a oni sa srpskom trobojkom,kokardom i himnom su zavrsili po rupama i krecanama
cak ni 99. za koju ti i jos par veseljaka tvrdite da je nasha velika pobeda , nije bilo ni srpsko ime ni vojske ni drzave , , ni srpska trobojka , a bogami ni himna... vec neki neuspeli jugonostalgicni rekvijem od ikonografije, tako da su te tvoje bajke o grbovima i znamenjima kao bitnoj stvari su smesne i nemaju nikakvo pokrice

До 1918. заклетва се полагала са спојена три прста у висини чела а онда је уследила Шуголсавија, а данас је тако у Грчкој.

Иначе ово је данашња заклетва ''Ја (име и презиме), заклињем се својом чашћу да ћу чувати и бранити независност , сувереност и територијалну целовитост Ребулике Србије''

Zakletva US Army.

"I, _____, do solemnly swear (or affirm) that I will support and defend the Constitution of the United States against all enemies, foreign and domestic; that I will bear true faith and allegiance to the same; and that I will obey the orders of the President of the United States and the orders of the officers appointed over me, according to regulations and the Uniform Code of Military Justice. So help me God."

Deo zakletve koji bi Srbija trebala da usvoji "cuvati i braniti od svih neprijatelja, stranih & domacih".

Kako su mi slatki ovi domaci demokratski imbecili koji glume "veceg katolika od Pape" :D ... takve bi "najveca svetska demokratija" US odavno videla na elektricnoj stolici.

:super:

Ma, nemoj... Da je Mladić pobio muslimana, koliko Ataturk Jermena, ne bi ih ni bilo dovoljno. Morao bi ih još i uvoziti, da namakne taj broj.

Obrni-okreni, al' ti uvek isto, k'o Švaba tra-la-la.

A, tema... Smešan si.
Kenyaš po Rusiji, i diviš se Zapadu, a u svim vojskama zapadnih zemalja popovi im ne izbijaju iz jedinica. Svaka ima svog popa, koji ih prati i u borbene operacije.

decko, ti bi kao moderator mogao da pripazis na jezik.......

drugo, nista nisi shvatio sto se teme tice.....popovi u jedinicama su normalna stvar , i nije tema o tome.....mnogo je sira, ali ti si ionako postao mod preko veze, pa ni ne ocekujem da razumes o cemu se radi..........

smesan je taj osvrt na istoriju , ko kad bi rekli da je ona Titova vojska sa crvenim petokrakama sama oslobodila pola Balkana od Hitlera jer je stvarno bila na strani pobednika , a oni sa srpskom trobojkom,kokardom i himnom su zavrsili po rupama i krecanama
cak ni 99. za koju ti i jos par veseljaka tvrdite da je nasha velika pobeda , nije bilo ni srpsko ime ni vojske ni drzave , , ni srpska trobojka , a bogami ni himna... vec neki neuspeli jugonostalgicni rekvijem od ikonografije, tako da su te tvoje bajke o grbovima i znamenjima kao bitnoj stvari su smesne i nemaju nikakvo pokrice

Ма немој ми причати. Вера, мотив и вођство небитан фактор :dash: Иди бегај. Па онда ни један бој не би почињао него би се сабро број војника и топова па ко их има више слави победу. страшну си глупост лупио. Размишљање као последица трагичне последица суровог меријализама. Одвратно становиште, историјски потпуно одбачено.

Ценим да ако се појави један такав у Србији ти ћеш бити способан да окрвавиш руке?

nemam ja problem sa tim......uopste........:whistling:

samo , ako okrvavim ruke, ocekujem da znam zasto, i da rezultat toga bude neki boljitak , a ne kao ludi mladic, samo zato sto glavati majmun zeli da bude najveci srpski vojskovodja, a postao je najveca srpska bruka...........:roll:

Poslednja izmena od moderatora:

Back