Šoping konsultacije (gde šta kupiti, cene, kvalitet)

Ima li ko iskustva sa ovom jaknom. Navodno je pravljena za ekstremne minuse. Mene zanima moze li se nositi i na temperaturama do 10-11C a da se ne oznojim kao svinja?
I konkretno mislim na standardnu verziju jakne, ne na slim fit koja je izgleda samo produzena fajerka.
Ako moze brz odgovor, posto nameravam sutra da skoknem do Beograda da je kupim (rasprodaja u Urban Shop-u).

p84.jpg
 
Volela bih da mi neko ko ima proverene informacije o kupovini u Temišvaru kaže nešto više o tome. Zanima me kakve su cene, da li je povoljno ili se ne isplati uopšte prelaziti granicu :mrgreen:
Čitala sam dosta o famoznom Iulius Mall-u , ali su mišljenja dosta podeljena, pa bi mi koristilo mišljenje nekoga ko je upoznat sa time :)

Bila sam isto za NG.
Pa... sta ja znam ne znam bas da li vredi samo zbog toga... izbor je dosta velik, sve ti je na jednom mestu, ali snizenja, sad ono... sto se tice snizenja, sezonska su kao i svugde. Sigurno ces naci nesto, ja nisam planirala nista da kupim ali sam ipak uzela farmerke (nisu bile jako jeftine vec taj model nisam vidjala kod nas a bas mi se svideo) i morala sam u Body Shop da udjem i kupim omiljenu masku za ciscenje.
Bolje odes u Temisvar da vidis grad, pa da posetis Iulius. Tako vec vredi otici.
 
Poslednja izmena:

Back
Top