Šoping konsultacije (gde šta kupiti, cene, kvalitet)

VIDELA SAM POLU GUMENJAKE,SIVE DUBOKE CUIZME SPICASTIJE,POSTAVLJENE,U FARAONU KOD MEKA NA VIDIKOVCU,PA ME ZANIMA DAL ZNA NEKON GDE JOS IMA NJIHOVA PRODAVNICA SEM BANOVOG BRDA JER NI TAMO NEMAJU 41 BR,SAMO 40..
HVALA
I ZENA MI JE REKLA DA POGLEDAM U ALTERU
AKO NEKO ZNA GDE SU NJIHOVE PRODAVNICE NEK MI JAVI:)

41?! Mora da si prilično visoka :)

Imaš njihove radnje u Sremskoj, na Terazijama i na N.Bg. Pogledaj pod maloprodaja

http://www.alter-ca.com/maloprodaja.html
 
Drugari, verujem da ako Vi ne mozete da mi pomognete, niko ne moze!
Vi kao kupoholicari ili pak samo ljudi od ukusa, verujem da dosta vremena provodite posecujuci trzne centre i butike, samim tim mozda ste naleteli ili cete pak naleteti na ovaj duks, a ako to ucinite molio bih vas da me obavestite u kojoj prodavnici :)


151097-0.jpg


znam da ovo spada u sportsku opremu, ali nadam se da ce mi neko izaci u susret :kpozdrav:
 
Na kakvim mestima se mogu kupiti te četke za skidanje dlaka i sitne prljavštine sa kaputa, ne nosi mi se baš na hemijsko?

Ovo je najbolja četka za skidanje dlaka i sitnih čestica sa kaputa.Napravljena je od neke čvrste mikrofiber tkanine i jednostavno se povlači kontra potezom od smera dlačica na četki i sakuplja prljavštinu.Čisti se povlačenjem četke na drugu stranu na nekoj tkanini predviđenoj za to - može neka mikrofiber kuhinjska krpa ili bilo šta. Ja sam je davno kupila u inostranstvu, a verovatno se može naći i kod Kineza, kod njih nema šta nema, sigurno ima i to :)

clothes-brush-rotatable.jpg
 
Poslednja izmena:
da li je neko negde skoro kupovao zenski donji ves u beogradu, da je lep i kvalitetan, ali da je 100% pamuk? znaci, da nema ni onih minimalnih, uvek prisutnih 2-5% likre, a da nisu one bapske bele gace do dijafragme?

Mora da si alergična. Znam kako je to, moja mama ne trpi ni malo veštačkog materijala, čak ne može da nosi ni većinu čarapa.

Mislim da ćeš kod nas teško naći, ali pogledaj po netu pod odeća organski pamuk ili 100% pamuk...Možda možeš i da pogledaš po ovim domaćim radnjama što prodaju pamuk iz privatnih radionica u Arilju.Sad nisam sigurna kakvi su modeli, trebalo bi da imaju i modernijeg veša..Pokušaj svakako :)
 
Prvo da vas pozdravim pre nego što iznesem svoju nedoumicu z:poz:

Da li ovakav model haljine može da bude svečana,elegantna haljina ? Šta vi mislite ?

Videla sam ovakav isti model u jednom butiku i baš mi se svidela,medjutim,ne bih da dam 6 100 dinara za nešto što mogu da sašijem.

Medjutim,jako sam nesigurna z:cry: i ne znam da li da se odlučim za šivenje ovakvog modela ?
Planirala sam da sašijem od pamučnog satena ( nema toliko sjaja) a boja na koju pikiram je plavo-zelena,neka tirkizna nijansa.
Tanak kaiš i zlatna dugmad.

Pošto nisam mogla da fotografišem tu haljinu ,nisam mogla ni na netu da je nadjem,ja sam je nacrtala,sem da sam ovde kragnu malo"spustila" tj loše nacrtala )

Haljina je inače malo iznad kolena i rukavi su 3/4 ,donji deo je kao suknja,gornji kao košulja sečena iz dva dela ,jedan deo su kao falte od 2 cm,ima ih 11 (prebrojala ) :zblesav:

MC9N5gX.jpg
 

Back
Top