Povoljne cene

Koliko vidim Idea uglavnom najpovoljnija?

Suštinski, uvek mi je bilo smešno to kao ljudi jure akcije, obično odem i kupim nešto gde mi je bliže, ali sad kad vidim razliku po proizvodu od po 2000 dinara bez problema, onda se zapitam ko je tu lud.
 
To sa praškom je druga priča. Te jeftinije cene su normalne cene a oni drugi su ih nabili iz sebi znanih razloga.

Komentarisao sam generalno za akcije
Nije samo prašak u pitanju. Cene su nenormalno različite. Uglavnom , svih artikala. Retkost da proizvođač insistira na jednoobraznoj ceni u svakom objektu gde ima svoju robu(pr coca cola).
Mada, iskreno rečeno, ne pratim baš toliko, mada bi trebalo, znatno se da uštedeti.

Voće npr kupujem u Rodi, meso u obližnjem marketu, uvek sveže i odlično , malo je jača cena , ali uvek perfektno, ( dešavalo mi se da kad u nekim marketima kupim, baš se oseća. Bacim ga.) I taaaako ...
 
Ćero pa ko to izbegava ? Tvoji ukućani, društvo, svi uglavnom ?
Šta uvoze odande ? Ja ni ne znam ništa sa tog terena.
Koja je to aplikacija
Svi uglavnom, baš svi.

No thanks se zove aplikacija. Odlična je. Ima spisak, a ako ti je mrsko tražiti jel na spisku samo skeniraš kod proizvoda i znaš jel "zabranjeno" ili ne.
Svi koje poznajem jako paze na to.
 
Ne mora da znači da je odande samo. Npr. vjerovala ili ne i Plazma keks bojkotujemo :( to mi teško palo. Jer je Bambi u vlasništvu Coca Cole od 2019. A Colu bojkotujemo!!!
Pa koji "mi" ? Što bojkotujete ?
Ja doduše ne pijem coca colu, ali ne iz nekog bojkota.
Zbog proizvođača ili nezdravih sastojaka ?
Zašto su ti artikli na toj listi ?
 
Npr ja često koristim link cenoteke gde se upoređuju cene, i razlika je ogromna.
Iste vrećice praška dostižu razliku i do 2 hiljade dinara.
Evo dole par nekih primera cena (na današnji dan)

Pogledajte prilog 1504875
Hvala za ovaj link. :) Meni ne pomaze, ali mama ce se obradovati. Pogotovo voli kada na dobroj akciji uhvati prasak ili neku drugu kucnu hemiju, pa odmah kupi 2 pakovanja.
Sad cu joj ovo poslati.
 
Nedavno smo od mame opet dobili paket i u njemu je bilo i Plazme keksa (Jer dete voli! Ja sam to dete), ali stvarno vise nema onaj isti ukus. Dosta je sladja i onaj stari ukus fali.
Inace sam ranije mnogo volela kad uhvatim kutiju u kojoj je keks malo prepecen, ali sada je valjda sve toliko standardizovano da odavno nisam naisla na takvu.

Ima i ovde da se kupi u pojedinim prodavnicama samo sto se zove Bambi, jer je Plazma ovde krvna plazma, pa nije bas primamljivo ime. :D
 
Zašto bojkotujemo sve što ima veze sa Izraelom???
Pa recimo nećemo da plaćamo metak kojim ubijaju jadnu djecu u Gazi.
Ma nisam te pitala za Izrael, tu mi je motivacija jasna. Coca cola, plazma, ajd i plazmu si objasnila jer je otkupila Cola. Zašto Cola ? Ove artikle sve , znači odbijate zbog vlasnika a ne zbog kvaliteta ili zdravlja ? GMO, ovo-ono ...
 
Nedavno smo od mame opet dobili paket i u njemu je bilo i Plazme keksa (Jer dete voli! Ja sam to dete), ali stvarno vise nema onaj isti ukus. Dosta je sladja i onaj stari ukus fali.
Inace sam ranije mnogo volela kad uhvatim kutiju u kojoj je keks malo prepecen, ali sada je valjda sve toliko standardizovano da odavno nisam naisla na takvu.

Ima i ovde da se kupi u pojedinim prodavnicama samo sto se zove Bambi, jer je Plazma ovde krvna plazma, pa nije bas primamljivo ime. :D
Заправо, у иностранству је Лане зато што је име Плазма заштићено у Италији, од које је један наш инжењер и украо технологију. СФРЈ је била и на суду са Италијом због тога, и ово је био услов да наставимо производњу. Прави се са додатком млечне плазме, али одавно нема тај укус јер у њему више нема тог процента млечне плазме. Зашто ми не бисмо упропастили и оно што је проверено и деценијама ради?
 
Јевреји нису колевка цивилизације. Да си рекао Египат, Кина, Маје, Инке, Римљани, Грци...али Јевреји?
Сем себи, никада никакво добро никоме нису донели.
Ne znam Mina sta da ti kazem. Jedan deo moje porodice sa babine strane je gotovo istrebljen u logorima, ali ne sasvim.
Sad…ili da probate ponovo, samo sto ce ovaj put ici malo teze. Ili da ih izmestite negde na Mars da se sami poguse.
Uglavnom da ne postoje da ne bi kvarili svet.
 
Ne znam Mina sta da ti kazem. Jedan deo moje porodice sa babine strane je gotovo istrebljen u logorima, ali ne sasvim.
Sad…ili da probate ponovo, samo sto ce ovaj put ici malo teze. Ili da ih izmestite negde na Mars da se sami poguse.
Uglavnom da ne postoje da ne bi kvarili svet.
Ја нисам позвала на истребљење, само кажем да нису баш невинашца каквим се представљају.
 

Back
Top