SONY ERICSSON

Nek neko napise nesto o W910i iz iskustva... Ja sam citao nesto o tom modelu i procitao da ima losiji kvalitet zvuka nego ostali telefoni W serije.... kamera nema auto-fokus, na solidnom je nivou... dok su video zapisi losiji.... Pisite kakav je bas me zanima da zanam dal da planiram da ga uzmem....
 
Ja imam k750i telefon je suuuuper!Prezadovoljna sam!Sve za sad savrseno funkcionise(mob imam oko 1god)...A jadan telefon sta sve nije preziveo...leteo je sa stepenica,odskakao po plocicama,"kupao se":D i slicno...a isto to je preziveo i moj stari mob k300i,al kod njega sam imala problema sa dzojstikom:-| al posto je stariji model,i sta sve nije preziveo,ne zameram mu:D :heart:k750i:heart:
 
Kupio bi SE C902 pa me zanima jel neko mozda ima isti, kakav je u odnosu na SE K850i ovaj drugi se i nije bas nesto pokazao bar tako tvrde neki koji ga imaju,trenutno imam K800i do sada sam i sa njim zadovoljan ali doslo vreme da ga menjam. Da li je nokia N78 bolja od ova dva,sta biste mi vi preporucili?
 
Kupio bi SE C902 pa me zanima jel neko mozda ima isti, kakav je u odnosu na SE K850i ovaj drugi se i nije bas nesto pokazao bar tako tvrde neki koji ga imaju,trenutno imam K800i do sada sam i sa njim zadovoljan ali doslo vreme da ga menjam. Da li je nokia N78 bolja od ova dva,sta biste mi vi preporucili?

Hm,hm za SE bas i nisam strucan al sto se nokie N78 tice mogu reci da meni i nije bas nesto,u sustini to ti je N73 sa WiFi i novijim OS a cak im je i kamera potpuno ista,tako da snjom neces dobiti mnogo bolji mob. nego sto je K800(osim ako ti BAS trebaju WiFi i GPS tada je i N78 dovoljna)a kad su u pitanju SE modeli sa 5 mpx kamerama nasuprot njima bi bolje bilo staviti N82 koja cak ima Xenon blic sto je koliko ja znam prvi put na Nokiji,a da ne pominjem integrisan GPS prijemnik i WiFi kao ,,standardne`` opcije N-serije
 
Da li u K800 moze da se ugradi slusalica od W850 ? Mislim na onu slusalicu u telefonu na kojoj slusas dok razgovaras. W850 je imao bolji zvuk-ton na slusalici i jasnije sam cuo sagovornika. Da li mozda vec imaju isti tip slusalice ?
 
Ja imam godinu dana k800i i prezadovoljna sam.Da mu se nesto desi,ne bih razmisljala da ga kupim opet,ali moram da priznam da me je ovaj bacio u nesvest,sa kamerom od 8.1 mega pixels,ali ga nema jos u prodaji,a i ko zna posto ce biti :aaa:
SE C905
sony_c905.jpg
 
Kazite mi vi koji imate k800i , da li je neko imao problema sa fotografijama: Mislim tipa, recimo slikate nesto i posle obrisete sliku, a kad ponovo slikate neku drugu sliku ta slika vam se pojavi pomesana sa onom predhodnom slikom iako ste je izbrisali?

Cula sam da se nekima javio problem ove vrste zbog falsifikovanih memorijskih kartica, pa rekoh da pitam i ovde pre nego sto kupim telefon.
Inace imam k750i. :)
poz
 
Kazite mi vi koji imate k800i , da li je neko imao problema sa fotografijama: Mislim tipa, recimo slikate nesto i posle obrisete sliku, a kad ponovo slikate neku drugu sliku ta slika vam se pojavi pomesana sa onom predhodnom slikom iako ste je izbrisali?

Cula sam da se nekima javio problem ove vrste zbog falsifikovanih memorijskih kartica, pa rekoh da pitam i ovde pre nego sto kupim telefon.
Inace imam k750i. :)
poz
Ja nikad nisam imala slican problem sa k800i.Niti sam imala bilo kakav problem.Fotografije su savrsene.Ali kupila sam nov telefon,cim je izasao,u prodavnici,kao i karticu,na istom mestu.Uz telefon dobijes disk,slusalice,usb kabal,trista cuda..
Moja drugarica je kupila polovan i nije valjao.Tako da je,moj jedini savet,da ne uzimas polovan tel.
 
Ja sam imao pre ovog k800i dva komada jedan za drugim w850 i to oba polovna. Mogu slobodno da kazem da sam mnogo bolje cuo i razumeo sagovornika na ona dva w850. A k800 je kupljen nov !
 
Ja sam jedno vrijeme također koristio k800i, zadovoljan sam sa svime osim sa poklopcem kamere, malo je previše izbočen pa bi znao zapinjati, ali kamera, soft, lcd sve to je za 5. A za koji mjesec takav telefon će biti vrlo jeftin.
Za sve one koji žele više saznat o K800i imate ovdje kompletnu recenziju.
 
Kupih ja sony ericsson C902 prezadovoljan sam sa izgledom a za ostalo vreme ce pokazati,pa me zanima da li treba i kako formatirat bateriju na prethodnim nisam (k750i,k800i) ?
 

Back
Top