smrtna kazna za pedofile

da li ste za smrtnu kaznu u slucaju pedofilije?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Moj stav uopste nema veze sa laznom humanoscu.:rtfm: Mozda vise ima veze sa tim kako kontam smrt te mislim da je smrt preblaga kazna u odnosu na druge vrste kaznjavanja.
Jesi li procitala moj prvi post na ovoj temi? On ne opisuje klasican zatvorski zivot niposto i opisanom kaznom se ne ostavlja mogucnost zlocincu da ikada ponovi zlocin.

Smrtna kazna je bitna zbog drugih potencijalnih kriminalaca, da vide i da se uplase, a ne zbog osudjenika.:rtfm:

Tu je sva sustina.
 
Razvratne ljude na kolac! :super:

За превару у браку каменовање. Закопавање у земљу, само да остане глава и онда -цепање. Баш као у Ирану, што рече неко :rotf:



riginal postavio milica cobanica Pogledaj poruku
a ti se seti ovog manijaka iz novog sada veceras kad poljubis dete pred spavanje.
Какве ви имате везе са туђом децом и фразама о пољупцима пред спавање..
Да ли је нормално да родитељи остављају константно осмогодишњу девојчицу да се стара о четворогодишњем брату саму кући?
Није ми јасно како је родитељима тај детаљ случаја промакао..
 
Poslednja izmena:
За превару у браку каменовање. Закопавање у земљу, само да остане глава и онда -цепање. Баш као у Ирану, што рече неко :rotf:




..
Да ли је нормално да родитељи остављају константно осмогодишњу девојчицу да се стара о четворогодишњем брату саму кући?
Није ми јасно како је родитељима тај детаљ случаја промакао..

nisu je konstantno ostavljali jer je njih čuvala njegova sestra i njega su deca znala kao čika.........................:dash::dash:
 
Pa ja nisam za smrtnu kaznu, ja sam za varijantu turskog zatvora, mucenje do ludila ili nabijanje na kolac ili tako nesto.
Zaista se trudim da oprastam, jer sam hriscanka, ali kada neko to ucini detetu ne mogu da se oduprem najgorim mislima.
 
Da neko to uradi mom djetetu, ubio bih ga na licu mjesta i garantujem da bih dobio blagu kaznu jer bi okolina, država i sistem saosjećali i razumjeli sav bol i bijes koji u tom momentu nosim u sebi...

Dakle, moj stav je definitivno DA, jer ako sistem ne ubije pedofila, ubiće ga neko drugi, prije ili kasnije, pa vi vidite šta se više isplati:
- Imati jednu budalu i kriminalca više
- Imati jednu budalu i kriminalca manje

Pa izvolite odaberite...
Doduše ja ne bih odmah ubio nekoga ko to uradi mom djetetu, nego bih ga mučio do besvijesti. Takvi monstrumi zaslužuju da budu mučeni do smrti, dakle zaslužuju dugu dugu i nadasve veoma bolnu smrt...
 
Poslednja izmena:
Veoma jasno pitanje: nažalost, sumorna realnost je još jednom potvrdila da kada su zakoni isuviše blagi, država počinje da tone u haos. U mnogo razvijenijim zemljama, bez obzira na nivo humanosti i demokratije, smrtna kazna još postoji, upravo da bi se izbegli ovakvi zločini, poput onog koji se dogodio u subotu. Činjenica da većina ljudi žali što seljaci nisu stigli monstruma i sami mu presudili, dovoljno govori o našem sistemu. http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/195688/Silovana-i-ubijena-osmogodisnja-devojcica
 
Nisam ja tu nikome da sudim , ali ako uzmemo u obzir nase tuzilastvo stvarno je , na zalost smesno, da neko ko ubije coveka dobije tako blage kazne.
Kada su u pitanju deca tu bih bila nemilosrdna i jesam za uvodjenje smrtne kazne, bas zbog takvih i cak sam sta vise da se toj osobi na sred grada presudi , pred mnostvo ljudi , ako bi ikako pomoglo , tj. umanjila ova svirepa ubistva nedeuzne dece.
Uvek sam bila protiv smrtne kazne, ali ovo i ovakvi slicni slucajevi smatram da zasluzuju, ali na zalost ne pitamo se mi u vezi toga te o tome mozemo razglabati do sutra , ali bezuspesno.
 
За превару у браку каменовање. Закопавање у земљу, само да остане глава и онда -цепање. Баш као у Ирану, што рече неко :rotf:




Какве ви имате везе са туђом децом и фразама о пољупцима пред спавање..
Да ли је нормално да родитељи остављају константно осмогодишњу девојчицу да се стара о четворогодишњем брату саму кући?
Није ми јасно како је родитељима тај детаљ случаја промакао..

Да нормално је , нормално је јер нико не размишља да ћему овакво зло доћи у кућу
Нормално је јер немју коме децу да повере, нормално је јер су нормални људи .
 
Овде се потеже питање казне?
Казна је за социолошке проблеме друштва ,а ово то није ово је зло , елемнтарно ,физичко зло.
За зло казна не постоји ,зло се уништава
 
Veoma jasno pitanje: nažalost, sumorna realnost je još jednom potvrdila da kada su zakoni isuviše blagi, država počinje da tone u haos. U mnogo razvijenijim zemljama, bez obzira na nivo humanosti i demokratije, smrtna kazna još postoji, upravo da bi se izbegli ovakvi zločini, poput onog koji se dogodio u subotu. Činjenica da većina ljudi žali što seljaci nisu stigli monstruma i sami mu presudili, dovoljno govori o našem sistemu. http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/195688/Silovana-i-ubijena-osmogodisnja-devojcica

svako vece mu ubacivati kanap u samicu
ne znamo kako je dosao do kanapa
pa nek putuje tamo gde mu je mesto
 

Back
Top