Slike i opisi automobila posetilaca foruma

32.jpg
33.jpg
34.jpg
 
Hvala.
Ufotkana je lose, nisam ja uslikao, fokte su sa sajta, inace, autokuca je odlicna, ali im je fotograf retard, ne ume da cucne, i da visina fotoaparata bude na sredini visine auta, da bi se stekla prava proporcija. Budala slika odozgo :)
Na njemu i jesu tockovi veci, 17'', uslikacu je u petak, kada je preuzmem. Uzivo izgleda triput lepse, pogotovo na dnevnom svetlu :)
 
Fotograf je slikao sasvim normalno kao i svaki drugi auto ali ne mozes ti od gabora napraviti lepoticu.:D

Fotograf je retadr. :mrgreen:

Ali ozbiljno, ako, gledajuci sa daljine od 1cm, pomeris ugao objektiva za 3mm, na daljini od 5 metara ce fokus biti spusteniji za 1.5m (prosta matematika), cime dobijas potpuno iskrivljenu fotku koja nema blage veze sa realnoscu.
Pogledaj fotke Mazde 3 od @ LandDownUnder, pa uporedi kako pravi fotke neko ko se malo razume u fotografiju sa ovim retardom koji je ovo pravio....
 
Neko nepisano pravilo je da kamera bude nize pozicionirana kada se fotografisu automobili ili sta god da je nize od nas samih, bila to deca, zivotinje, ili neki drugi objekti. Jednostavno, sve bolje izgleda iz ravnopravne perspektive i kada se proporcije usklade.

Btw, sjajan auto. ;)

Hvala :)

Videcu za vikend da uzmem od kolege dobar DSLR, pa da uradim par pravih fotki :)
 
Fotograf je retadr. :mrgreen:

Ali ozbiljno, ako, gledajuci sa daljine od 1cm, pomeris ugao objektiva za 3mm, na daljini od 5 metara ce fokus biti spusteniji za 1.5m (prosta matematika), cime dobijas potpuno iskrivljenu fotku koja nema blage veze sa realnoscu.
Pogledaj fotke Mazde 3 od @ LandDownUnder, pa uporedi kako pravi fotke neko ko se malo razume u fotografiju sa ovim retardom koji je ovo pravio....


Kupio si ekstra auto i uzivaj u njemu. Duletu je samo krivo sto vozis Hondu :mrgreen:
 
Stari model, ovaj su skroz usrali. Bajdvej devojka udarila rupu, zamena amortizera i još nešto sitno 1500 evra živela honda :super::klap::ok:

to je mozda kod tvojih beogradskih lopova tako. Meni za Hondu Accord dva amortizera i zamena kosta oko 160e . Kajabini amortizeri tako da lupetas tesko

https://www.silux.rs/proizvodi/vesa...zeri/143174/prednji-amortizer-honda-accord-03

Evo koliko je amortizer doduse ovde Monroe mada i on je odlican.

Za Hondu Civic komad 8000 dinara isto Monroe original

https://www.silux.rs/proizvodi/vesa...ri/142888/prednji-amortizer-honda-civic-01-06

Tako da manje budi ljubomoran sledeci put i cestitaj kolegi na kupovini dobrog auta.
 
Poslednja izmena:
Duletu je samo krivo sto vozis Hondu
Evo cu se raspadnem sto neko vozi Hondu.:D
Mene tako bas briga ko ce sta da vozi jer loseg auta danas nema.
Ima losih vozaca i losih vlasnika koji ne odrzavaju kola.
E sad nesto ima losije ovo a nesto ono a nemci se trude da ponude najvise i kad sednes u taj auto osecas se naljepse.
Verujem da je tako i u novom Civicu ali je zbog toga i cena "njemačka".:D
 
Evo cu se raspadnem sto neko vozi Hondu.:D
Mene tako bas briga ko ce sta da vozi jer loseg auta danas nema.
Ima losih vozaca i losih vlasnika koji ne odrzavaju kola.
E sad nesto ima losije ovo a nesto ono a nemci se trude da ponude najvise i kad sednes u taj auto osecas se naljepse.
Verujem da je tako i u novom Civicu ali je zbog toga i cena "njemačka".:D

pa sto se ti onda - "ne osecas najlepse" i npr kupis nekog Audija A6 sa 3.0 TDI quattrom i stronic menjacem i full kozom?

Naravno mnogo skupo da se kupi, jos skuplje da se odrzava, a tebi zmija u dzepu, lepsi je osecaj da vozis Hondin motor koji trosi 3 litre, i da metnes kabanicu na glavu kad te zimi i u jesen biju kosava i kisa

Hocu da kazem da je to krajnje licemerno da pljujes ljude koji gledaju da naprave neki kompromis izmedju cene i kvaliteta, da ne preplate auto a da opet dobiju solidnu masinu, a ti istovremeno ne vozis ni Audija, ni Bembaru ni Mecku vec Hondin japanski skuter jer ti skupa registracija, gorivo i odrzavanje. Pritom imas pare za tako nesto nego ti zao
 
to je mozda kod tvojih beogradskih lopova tako. Meni za Hondu Accord dva amortizera i zamena kosta oko 160e . Kajabini amortizeri tako da lupetas tesko

https://www.silux.rs/proizvodi/vesa...zeri/143174/prednji-amortizer-honda-accord-03

Evo koliko je amortizer doduse ovde Monroe mada i on je odlican.

Za Hondu Civic komad 8000 dinara isto Monroe original

https://www.silux.rs/proizvodi/vesa...ri/142888/prednji-amortizer-honda-civic-01-06

Tako da manje budi ljubomoran sledeci put i cestitaj kolegi na kupovini dobrog auta.
Nov auto pod garancijom, ovlašćeni servis! Držao sam račun u ruci! Honda lopovi!
 
Nov auto pod garancijom, ovlašćeni servis! Držao sam račun u ruci! Honda lopovi!

Ovlasceni servisi u Srbiji su odavno provaljena fora - treba ih izbegavati u najsirem mogucem luku, za bilo koji auto.
Pa toliko ne bi uzeli ni u Nemackoj (ovde delovi kostaju isto, a ruke (cena radnog sata) su oko dva i po puta skuplje nego u Srbiji).
Dobar majstor je keva!
 

Back
Top