Slanje besplatnih SMS poruka preko interneta

CyberPeca:
Ewo ljudi sajt. Mozes da biras: ili da posaljes jednu anonimnu poruku(da pise umesto broj bili sta) ili 10 obicne da se widi broj. www.pimpmysms.com
besplatni sms-ovi (kredit) dobijate ako prijavite nekog(tell a friend)- ma ce se snadjete wec
vazi za swe mreze
CyberPeca
ima spamovi na ovaj sajt ko buve u kuce...ljudi paznja meni kasperski divljao na tom sajtu
 
domacin_uzice:
Caos obicno ljudi na nekim drugim temama pitaju ima li koji sajt za besplatno slanje sms poruka. E pa evo vam ga. Na adresi www.mtsmondo.com mozete pronaci opciju Web Sms. Za one koji nemogu da se snadju evo i celog linka http://www.mtsmondo.com/sms/password.php
Mozete poslati pet poruka u toku jednoga dana ili ti u toku 24 casa. Naravno jedna poruka se smatra sa 160 karaktera. Eto pa sljakajte pozdrav...

Ćao imam jedno pitanje za vas sve. Primio sam poruku u poruci je stajala adresa sa koje mogu da se prijavim na 063 e sada kada sam hteo da se prijavim oćeš poruka ne postoji u mobilnim pa bih bas molio ako neko zna ili je doznao za web adresu javite hvala i drugima će ići u korist pozdrav svima na forumu i još jednom HVALA
 
sunce234:
Ćao imam jedno pitanje za vas sve. Primio sam poruku u poruci je stajala adresa sa koje mogu da se prijavim na 063 e sada kada sam hteo da se prijavim oćeš poruka ne postoji u mobilnim pa bih bas molio ako neko zna ili je doznao za web adresu javite hvala i drugima će ići u korist pozdrav svima na forumu i još jednom HVALA

Iskren da budem po meni nejasno ste napisali vasu poruku. Dajte malo jasnije nista ne razumem ( pricam u svoje ime naravno )

Uzivaj, pozdrav !!!
 
Opomena za sve one koji se namjeravaju sluziti ovim stvarima..

Progledao sam kroz prste nekoliko puta vise korisnika, koji se sluze ovakvim stvarima, obrisao bar 10 tema sa linkovima koji rade isti posao, zakljucao nekoliko na kojima sam dao link ka ovoj strani..

Ne mogu da shvatim da ljudi pojedini misle da su svi ovde naivni...

Prema tome, ko god pozeli da se posluzi podlim stvarima, bice sankcionisani..
Hvala.
mozes li malo da objasnis, molim te, jer sam se bas primila na besplatno slanje sms-ova :D mondo radi savrseno ali samo 5 dnevno.
u cemu je problem sa sajtovima koje su navodili?
 
Eee meni nece da shljaka ovo www.mondo.com sve u pochetku bude OK upishem tamo broj i dobijem sms sa shifrom i shifru ukucam kad ono qratz nece.Kada kliknem na uloguj se (ili kako je vec) ono mi opet otvori istu stranicu i ona polja gde treba da se popuni broj i shifra se izprazne i onda izpochetka i opet tako.Zna li neko shta je to i kako da reshim,poshto sam chuo da bash shljaka dobro??
 

Back
Top