Skupštinska kafana broj XXII - U Zmajevom Gnezdu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja imam imunitet na grip, ne sećam se da sam bilo kada imao problema duže od 1 dana.
Sada me ovo malo dokačilo, ali sam bio na nogama svo vreme.
I još nisam siguran šta je uopšte bilo.
Што се не тестираш?
Мени да понуде да урадим лепо анализу како и доликује, пристала бих одмах.
Него наши су добили ограничен број тих сетова за доказивање анти-тела у крви па ће бити тестирани само пацијенти који су као прележали корону доказану pcr-om. Па ће тим анализама да виде ко је стварно имао корону,а ко је само био контаминираног назо-фарингеалног бриса.
 
Што се не тестираш?
Мени да понуде да урадим лепо анализу како и доликује, пристала бих одмах.
Него наши су добили ограничен број тих сетова за доказивање анти-тела у крви па ће бити тестирани само пацијенти који су као прележали корону доказану pcr-om. Па ће тим анализама да виде ко је стварно имао корону,а ко је само био контаминираног назо-фарингеалног бриса.
Mene nisu zvali za testiranje, ali mislim da bi za 2-3 meseca mogao to uraditi.....videćemo.
 
Niko to ne može, ali zato ja lepo svake godine uredno vakcina, pa ne razmišljam o mogućim problemima. Jbg, kad sam bolestan, ne mogu da radim i nemam zaradu. Nisam na državnom budžetu pa da ma zabole.
To je za svaku pohvalu :aha2:
Oduvek sam više poštovao one koji moraju da se bodu kako bi mogli da rade od onih koji se bodu tek da bi se uradili... a ne rade ništa :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top