Quantcast

Skupštinska kafana broj XXII - U Zmajevom Gnezdu

~zmaj~

Poznat
Poruka
8.185
bruce-lee-enter-the-dragon-30.jpg

КОЛЕГЕ ДРАГЕ!

С обзиром да од грађевине леба нема а да ни кунг фу-у данас не цветају руже... брат Брус Ли и ја решисмо да се бавимо приватним бизнисом и да се отиснемо у угоститељске воде... Стога отварамо кафану за све колезе блејаче, стручњаке, селекторе, познаваоце, Старе Беееограђане, даме, госпоје и госпођице .. за све политиканте и оне који се осећају тако... за музичаре, хипстере, мргуде и контраше... и наравно превасходне за колеге алкохоличаре...

Једино правило јес да се певаљка не пипа са масни прсти и да маљави гости имају на уму како је прошао Чак Норис

Та хајте, уђите, немојте си изувати, данас пиво на рачун куће... ИЗВОЛТЕЕЕ...

Ко остане последњи нек закључа кафану и кључ остави испод саксије :mrgreen:

ПС посебан поздрав претходници и захвалност за претходну кафану где упознах неких добрих људи.

https://forum.krstarica.com/threads...-xxi-gatina-parlamentarna-autokratija.892533/

marsijaner

Buduća legenda
Poruka
28.337
Pogledajte prilog 629967

КОЛЕГЕ ДРАГЕ!

С обзиром да од грађевине леба нема а да ни кунг фу-у данас не цветају руже... брат Брус Ли и ја решисмо да се бавимо приватним бизнисом и да се отиснемо у угоститељске воде... Стога отварамо кафану за све колезе блејаче, стручњаке, селекторе, познаваоце, Старе Беееограђане, даме, госпоје и госпођице .. за све политиканте и оне који се осећају тако... за музичаре, хипстере, мргуде и контраше... и наравно превасходне за колеге алкохоличаре...

Једино правило јес да се певаљка не пипа са масни прсти и да маљави гости имају на уму како је прошао Чак Норис

Та хајте, уђите, немојте си изувати, данас пиво на рачун куће... ИЗВОЛТЕЕЕ...

Ко остане последњи нек закључа кафану и кључ остави испод саксије :mrgreen:

ПС посебан поздрав претходници и захвалност за претходну кафану где упознах неких добрих људи.

https://forum.krstarica.com/threads...-xxi-gatina-parlamentarna-autokratija.892533/
pa uzdravlje i da se popije po piva

Софија

Buduća legenda
Poruka
39.339
zmajcek, volim te :heart2:

Sofija, prva se pamti ceo zivot, druge su uvek samo to...druge :malav:
Ја знам ону: најмлађе дете и друга жена. :mrgreen: :lol:

Него, што сам се тога сетила?
БИла сам клинка, рецимо 23-24 године и стално ме је стартовао брат моје другарице старији 12 година. Босанац. :rotf:
Он је у то време радио у државној фирми. После је направио своју фирму и отишао скроз у приватлук.
У сваком случају, ту битну лекцију сам научила од њега: никад прва, увек друга (у послу, разуме се)- јер се први увек мењају. :lol:
Наравно, у државном систему.

Софија

Buduća legenda
Poruka
39.339
...само ако их прерастеш... или нађеш нешто много боље... :D
За прерастање се сасвим слажем.
А за нешто боље?
Код мене вечита дилема- да ли је заиста боље? Најчешће је суштина иста, само форма другачија.

~zmaj~

Poznat
Poruka
8.185
А ми, слабовиди и без наочара, што се ослањамо на чуло додира- смемо мало да испип...испитамо персонал? :prstic: :andjeo:
Једина забрана се односи на масне прсте. И изостанак обостране сагласности дапаче...

Srećno i veselo ti bilo gazda u novoj kafani. Aj (:
Фала братић изволте сести раскомотити се ко коткуће :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.