Skupštinska kafana br. 19 - Код златног БМW-а

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa na klipu je snimak sa nekog kruzera. Sto da ne?

Vidim Marija da se i dalje pojavljuješ na onim političko-turističkim temama.Kako možeš?Nakon što sam te uništio argumentima i dokazima (u vidu slika),ti opet dolaziš po još.Pa ja se ne bi pojavljivao na forumu par nedelja da sam preživeo što i ti :lol::lol::lol:
 
iznađi se iz armununke, uniđi u đitaru :lol:
evo jedan laHši prelaz, akustična je, ne mereš naglo na elćtro :lol:
samo postepenuška

- - - - - - - - - -

dobro, nije brutalno akustična, ali kao da jeste :mrgreen:

ух...
да се смрзнеш!
Надам се да му је неко подигао споменик од ових присутних-још за живота!
 
Generalno ne volim da bilo ko od mene nešto očekuje na forumu, nevezano za ovo.
Msm..sa kim sam oket neće projektovati i imati očekivanja da mi telediriguje, sa kim nisam-nisam, ko se još nije upoznao sa mojim delovanjem, očekujem kao po prvoj taČci-ne očekuj ništa od mene, živim svoj život, boli me uvo šta očekuješ.

na forumu si

realan život i ostala moralna sranja ostavi po strani...u Matrixu si
ili prihvati ili...prihvati...nema ti druge :D
 
na forumu si

realan život i ostala moralna sranja ostavi po strani...u Matrixu si
ili prihvati ili...prihvati...nema ti druge :D

ofc
svesna sam gde i šta je gde :lol:

- - - - - - - - - -

samo da neko ovde nešto očekuje od mene-to bolje sebi da ibije iz glave..Pišem šta mi se piše.
Čak sam i u rl-uglavnom došla do te mere, da tuđa očekivanja neće da me ograničavaju.
 
Ja imam nekoliko kugli za jelku u obliku disko kugle:)
Jednu sam stavila kod vrata
Sviđaju mi se svetlosne tačke koje baca
attachment.php
 
Agi mi samo menjamo kafane.:lol:

ti nisi pupčanom vrpcom vezan za nju i možeš slobodno i malo slobodnije da pokaažeš sopstvene stavove ovde i kada Agi nije logovana, nisam bila u poslednje vreme često prisutna, ali moj utisak je kao da je čekaaš, da bi se nadovezao, nemoj to sebi da radiš, oket je da ti je ona oket ili bilo ko-tvoj izbor, ali izađi iz tog ormara i daaj sebi slobodu pisanja, tako ćeš steći i ljude koji te gotive i koji te ne gotive, bolja varijantaa nego da si ,,nevidljiv"
 
Ja imam nekoliko kugli za jelku u obliku disko kugle:)
Jednu sam stavila kod vrata
Sviđaju mi se svetlosne tačke koje baca
attachment.php

volim sve moguće efekte svetla u mraku, akcenat je na jednoj ili dve-tri tačke.
Inače, dnevna svetlost mi je draga, kao i noćna, kada sve pogasim, do yaya sve vidim da čitam uz neku lampu koja nije jaka ili svetelo telefona ili svetlost koja jedva prodire...
volim dan i volim noć <33333333333333 od dana zoru najviše (: jer nije obaveza da idem na posao (:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top