skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма шалим се наравно. Ја ниједној девојци нисам смео да поменем позадинац, а није да га нисам прижељкивао. :lol:
Анус има много више нервних завршетака него клиторис. Можда је због тога неким женама бољи доживљај. :lol:

ako neka zena i kaze da ima bilo kakav dozivljas osim bola znaj da laze...nema tu nikakvih dozivljaja, to ti je cist mazohizam...

ja jednom bila na pregled debelog creva pa zamalo se onesvestila od bola...:sad2:
 
Ниси чуо за ону причу да вируси могу да прођу кроз зид кондома?
Не.
Vlajkec, sumnjiv si mi...:think:
Постоји само три врсте комуниста:
1) Хомосексуалци
2) Бисексуалци
3) Хетеросексуални хиперфиличари.

Ја не испуњавам ни један критеријум...
 
ako neka zena i kaze da ima bilo kakav dozivljas osim bola znaj da laze...nema tu nikakvih dozivljaja, to ti je cist mazohizam...

ja jednom bila na pregled debelog creva pa zamalo se onesvestila od bola...:sad2:
Уф... гадно...
А да видиш кад се мој ћале вадио како не може да сачека да шапи, знаш морамо да се губимо из клозета кад он иде. Ја реко: теби је отишла простата. Оћелавио си, длакаве ти леђа, не можеш да се суудржиш, број година ти прешао број ципела... да идеш ти да провериш простату. - Е па и хоћу да знаш!
Кад сам објаснио како се проверава „МРШ У ПИЗДУ МАТЕРИНУ! ДОБРО САМ! ШТА МЕ ЗАЕБАВАШ! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top