Danas je 4 maj, godisnjica smrti Tita

I poslije Tita, Tito!
Neka živi, živi, živi, Najveći Sin!

il_570xN.2958877955_qxcp.jpg
1716704526433.png
 
Треба да се стидиш да отвориш тему као да је то позитивно. Тито један од највећих геноцидних манијака, подржан од Запда геноцидом да узме власт над Србима.
Naravno da je pozitivno...a genocid ti je u Srbiji pa ga ne primecujes...nego uzivas u njemu..
Tito nije bio genocidan....
 
Naravno da je Broz negativna ličnost.

Ti ne znaš šta je genocid. Broz je izvršio genocid nad Podunavskim Švabama. Broz je bio genocidan.
Dobro , to za svabe se moze tretirati kao genocid, ali sta cemo sa genocidom prema starijim od 1978 koji se usred srbije upraznjava 30 godina i vise..i vise...i svaki put se nadje neko iz vlasti da to produzi i podrzi....

Sad vise nije ni bitno...ali je bitno da je moguce...
 
Dobro , to za svabe se moze tretirati kao genocid, ali sta cemo sa genocidom prema starijim od 1978 koji se usred srbije upraznjava 30 godina i vise..i vise...i svaki put se nadje neko iz vlasti da to produzi i podrzi....

Sad vise nije ni bitno...ali je bitno da je moguce...
Da bi postojao genocid, mora da postoji svesna namera da se pobije neki narod. Ti nisi dokazao da Vučić svesno ima nameru da pobije Srbe. Pre se može reci da Vučića zanima samo vlast.
 
Da bi postojao genocid, mora da postoji svesna namera da se pobije neki narod. Ti nisi dokazao da Vučić svesno ima nameru da pobije Srbe. Pre se može reci da Vučića zanima samo vlast.
Nije tu Vucic glavni....niti inicijator
Inicijator je CIA , a svaka vlast samo prihvati preko nekoga tu direktivu..

Nisam ja antiVucicev toliko da cu da mu pakujem sta nije inicijalno njegovo kao ti sto radis...
Sto se toga tice Vucic nije upleten...Niti je u ovom drugom talasu znacajno upleten, u prvom 2000 jeste bio upleten sigurno...ali nije bio inicijator..
Ali bitno je da to prolazi sve ove godine...
Jos imamo i tu rastucu mrznju prema Srbijancima, od strane Srba...ti si primer toga...

Ali sta ces, sta CIA zamuti , Balkanac to lepo proguta i prati do daske..
 
Nije tu Vucic glavni....niti inicijator
Inicijator je CIA , a svaka vlast samo prihvati preko nekoga tu direktivu..

Nisam ja antiVucicev toliko da cu da mu pakujem sta nije inicijalno njegovo kao ti sto radis...
Sto se toga tice Vucic nije upleten...Niti je u ovom drugom talasu znacajno upleten, u prvom 2000 jeste bio upleten sigurno...ali nije bio inicijator..
Ali bitno je da to prolazi sve ove godine...
Jos imamo i tu rastucu mrznju prema Srbijancima, od strane Srba...ti si primer toga...

Ali sta ces, sta CIA zamuti , Balkanac to lepo proguta i prati do daske..
Ne lupetaj.
 
Pa i ja sam negativna licnost u skoli , kad mi kazu sto moras da ides na cas cim zvoni , onda mi ostali ispadamo lenji i zabusanti..

Naravno da ce neko ko je vredan da bude negativna licnost na balkanu....iznenadilo bi me da bude pozitivna licnost...
Moze da bude mocna licnost ako je se plase ali da bude pozitivna, to nikako..
Evropska unija je usvojila rezoluciju koja osuđuje komunizam i nacizam.
 

Back
Top