Danas je 4 maj, godisnjica smrti Tita

129260189_10218903385758452_4680649484628332830_o (1).jpg
 
  • Haha
Reactions: PA8
Obrisase mi post gde objasnjavam kako vlast u Srbiji koristi Kucu Cveca u multi svrhe pripisujuci sve potrebne i aktivne moguce antagonizme i sukobe kuci Cveca..

I partizani i cetnici
i komunisti i demokrate i monarhisti i karadjordjevici i petrovici
i Srbija u SFRJ i ostale republike u SFRJ i jugoslovenstvo i srpstvo
i ekonomija Srbije koja nije napredovala koliko moze brzo ako se uloze sredstva u razvoj drustva, onda se vidi i prilika za licno bogacenje a tu se nije dao zamah pojedincima koji bi rado od toga napravili neki BG na vodi jos 68 godine, naravno uz pomoc DB i monopola

pa sukob izmedju jeftinog i sigurnog zivota i velikog profita i nesigurnog zivota
pa naravno sukob i izmedju alavog morala i morala koristoljublja drugih
i sukob izmedju Srba i Hrvata je tu
I veroispovest obavezno iako je pravoslavlje idealno za socijalizam i socijalizam kao drustveno odgovorno uredjenje idealno za pravoslavlje kao drustveno odgovornu religiju , sto kapitalizam nije i naravno da ce nestati pravoslavlje...
i za sukob crkva vernici i drzava i sekularno drustvo

Sve se to prelama preko Kuce Cveca i samo pominjanje Kuce Cveca ce izazvati razjedinjavanje svih tih govornika i polemicara, jer je vaznije kakva je proslost nego kako se dogovoriti u sadasnjosti sta je interes svih , eeeee, prvo tu su tri problema, dogovoriti se, drugo interes svih nije interes moj i trece svi smo mi posteni ali malo sutra...

Jesam zaboravo kult licnosti i moguci okultizam i moguce sekte , to ce tek da se izmislja kao da je poteklo iz masonerije Kuce Cveca...to je za buduce svadje..
 

Back
Top