SKUPŠTINSKA KAFANA 11

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Artemija podrzava veliki broj ljudi, mozda i iz razloga antiekumenizma jer se ljudi plase ekumene, a on sam veze nema ni sa kakvim svercom i kriminalom, niti je to na sudu dokazano.

Tako da te price rekla - kazala ostavite za medjusobne pp-e i one kojima ste interesantni.
 
Оптужили ми да сам хомофоб!

:rida:

Рекао сам лику немој да пушиш Eve 120's ниси педер! А он мени: јеси ти неки хомофоб!?

:rida:

Нииисаааам!

:rida:

Ја сам човек фин и суптилан дође ми да те убијем на месту кретенчино једна босанска, сарајевска, исфеминизирана!

Извињавам се Босанцима и Сарајлима... просто је одвратно да педер прича ијекавицу. То више очекујеш од неког Војвођанина или БГђанина.

Можда сам писао о овоме, то је било пре пол године али сам вечерас рекапитулирао са друштвом!
 
Dosadno, Surka. A, danas smo iskoristili lepo vreme pa skitali. Jači pol drema k'o pijana kokoška, a junior projektuje, a ja nemam volje da večeras isčitavam nove materijale.


:zcepanje:

Мени ово време јако чудно, па још пун месец... и ја реагујем к'о пијана кокошка. :lol:


Него, ди нам је Сунчи? :think:
 
Оптужили ми да сам хомофоб!

:rida:

Рекао сам лику немој да пушиш Eve 120's ниси педер! А он мени: јеси ти неки хомофоб!?

:rida:

Нииисаааам!

:rida:

Ја сам човек фин и суптилан дође ми да те убијем на месту кретенчино једна босанска, сарајевска, исфеминизирана!

Извињавам се Босанцима и Сарајлима... просто је одвратно да педер прича ијекавицу. То више очекујеш од неког Војвођанина или БГђанина.

Можда сам писао о овоме, то је било пре пол године али сам вечерас рекапитулирао са друштвом!

Cimer ti derpe?! :lol:
 
e čuj ti njega, on zamoli... ilke i ja imamo brže i efikasnije rešenje za to... koje nas usput i oslobađa stresa koji nakupimo ovde... :lol:
nego sad smo se iskombinovali sa ovim zajedničkim nalogom, pa balansiramo nekako još uvek... opasno je kad imamo dva naloga, onda smo ludi... :lol:

:lol: Лепа реч и гвоздена врата отвара.
Ви имате живце за то, мене мрзи.
 
Оптужили ми да сам хомофоб!

:rida:

Рекао сам лику немој да пушиш Eve 120's ниси педер! А он мени: јеси ти неки хомофоб!?

:rida:

Нииисаааам!

:rida:

Ја сам човек фин и суптилан дође ми да те убијем на месту кретенчино једна босанска, сарајевска, исфеминизирана!

Извињавам се Босанцима и Сарајлима... просто је одвратно да педер прича ијекавицу. То више очекујеш од неког Војвођанина или БГђанина.

Можда сам писао о овоме, то је било пре пол године али сам вечерас рекапитулирао са друштвом!

Поздрав, момчино! :D
 
Оптужили ми да сам хомофоб!

:rida:

Рекао сам лику немој да пушиш Eve 120's ниси педер! А он мени: јеси ти неки хомофоб!?

:rida:

Нииисаааам!

:rida:

Ја сам човек фин и суптилан дође ми да те убијем на месту кретенчино једна босанска, сарајевска, исфеминизирана!

Извињавам се Босанцима и Сарајлима... просто је одвратно да педер прича ијекавицу. То више очекујеш од неког Војвођанина или БГђанина.

Можда сам писао о овоме, то је било пре пол године али сам вечерас рекапитулирао са друштвом!

to su one zenske cigare?
 
Artemija podrzava veliki broj ljudi, mozda i iz razloga antiekumenizma jer se ljudi plase ekumene, a on sam veze nema ni sa kakvim svercom i kriminalom, niti je to na sudu dokazano.

Tako da te price rekla - kazala ostavite za medjusobne pp-e i one kojima ste interesantni.

Eeee, ali rekla komšinca one tamo iza treće kuće koja je vidla kako je njena strina pričala sa jednim što zna da je ovaj švercovo sa šiptarima. A to se računa... u centru znanja tamo negde na severu.
 
35QpYxb.png
 
Eeee, ali rekla komšinca one tamo iza treće kuće koja je vidla kako je njena strina pričala sa jednim što zna da je ovaj švercovo sa šiptarima. A to se računa... u centru znanja tamo negde na severu.
Za šverc su rekla kazala priče , al da je šurovao sa Solanom ,Klnitnom i Olbrajtovom dok se još nisu ni svi požari od bombardovanja ugasili je činjenica , za koju postoji obilje dokaza , tekstova , slika .
 
Eeee, ali rekla komšinca one tamo iza treće kuće koja je vidla kako je njena strina pričala sa jednim što zna da je ovaj švercovo sa šiptarima. A to se računa... u centru znanja tamo negde na severu.

A posebno je pitanje kako "taj neko" zna da je ovaj svercovao sa Siptarima, i zasto ga, ako je to tacno, nije prijavio. ;) Nego da i sam "taj neko" nije mozda bio umesan? :think:

Ma smahotres, ne vredi obracati paznju na "rekla-kazala"....kao sto rekoh. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top