Скуп Руса у Београду за "Русију без Путина"

комшија

Stara legenda
Poruka
91.058
1705913712202.png



Skup Rusa u Beogradu – za „Rusiju bez Putina“



1705913595914.png


21. jan 2024 20:15

Ruski građani u Beogradu pridružili su se međunarodnoj protestnoj akciji "Rusija bez Putina". Na Trgu Republike okupili su se za "Rusiju bez rata, bez političkih zatvorenika, korupcije, represije i bez diktature".

Cilj njihove akcije je da pokažu svetu da uprkos propagandi, koja tvrdi da su Rusija i Putin ista stvar, građani Rusije ne podržavaju, kako kažu, diktaturu koja se utvrdila u njihovoj otadžbini, niti rat koji Putin već gotovo dve godine vodi u Ukrajini.

1705913610563.png


Okupljeni su uzvikivali „Rusija nije Putin“.

1705913569996.png


„I hajde gasno ovo da izgovorimo da bi svi čuli: Putin nije Rusije“, kazao je Peter Nikitin, a okupljeni uzviknuli za njim te reči.

Skup je organizovan na dan hapšenja ruskog opozicionara i kritičara Kremlja Alekseja Navaljnog 2021. godine. Posebno su se osvrnuli na njegove reči.

link



Београд је још једном осветлао образ слободарске Србије! Србијанци су јуче опет били поносни на своју престоницу. Браво Београде!
 
Znači neko hoće raketama da dođe na tvoju granicu i ljudi to spreče jer je protiv njihovih interesa i onda Rusi kao protestuju protiv toga? :D Daj da mi opalimo jedan protest što ljudi pričaju da je Kosovo Srbija :D
Видиш да су то неки Укри и остало антируско смеће.
 
Видиш да су то неки Укри и остало антируско смеће.

Vidi, siguran sam ja da Putin nije suvo zlato i da i on ima nekih grešaka, ali mi nije jasno kako neko može biti toliko glup i površan da ne vidi da NATO gura sve zemlje sveta u rat i huška ga na sve strane... Znači Ukrajinu su nahuškali na ovaj rat i sad neko protestuje protiv Rusije?! Koliko glup moraš biti. Kao što su devedesetih Srbiji spakovali rat u koji nije mogla da ne uđe i onda nas optužili za sve, a mi najviše ubijenih i raseljenih.
 
Vidi, siguran sam ja da Putin nije suvo zlato i da i on ima nekih grešaka, ali mi nije jasno kako neko može biti toliko glup i površan da ne vidi da NATO gura sve zemlje sveta u rat i huška ga na sve strane... Znači Ukrajinu su nahuškali na ovaj rat i sad neko protestuje protiv Rusije?! Koliko glup moraš biti. Kao što su devedesetih Srbiji spakovali rat u koji nije mogla da ne uđe i onda nas optužili za sve, a mi najviše ubijenih i raseljenih.
Невероватно али такви људски изроди заиста постоје.
 
Vidi, siguran sam ja da Putin nije suvo zlato i da i on ima nekih grešaka, ali mi nije jasno kako neko može biti toliko glup i površan da ne vidi da NATO gura sve zemlje sveta u rat i huška ga na sve strane... Znači Ukrajinu su nahuškali na ovaj rat i sad neko protestuje protiv Rusije?! Koliko glup moraš biti. Kao što su devedesetih Srbiji spakovali rat u koji nije mogla da ne uđe i onda nas optužili za sve, a mi najviše ubijenih i raseljenih.
Па видиш да постоје такви који у то верују. Да ствар буде још гора, они мисле да су нарочито ,,паметни" јер у то верују.
 
Stvarno ne razumem šta je ljudima danas, kako to protestuju protiv rata?

Pa rat je sjajna stvar, treba nam više ratova da imamo šta da pratimo na internetu.
Није проблем у антиратном протесту, ово је антируски протест под фирмом антиратног протеста
 
naravno, rusiji teško da ratuje, ko žabi u vodu da uskoči... :mrgreen: :cool:
Русија није изазвала овај рат.
Да је ово стварно антиратни протест протествовало би се против они који су рат изазвали, а то су САД и НАТО.
 

Back
Top