SKORPIONI,VERNI ILI NE

Shkorpije kao vozachi

Čvrst i žestok vozač, koji lako gubi živce. Ne podnosi da ga bilo tko prestigne u vožnji, da bude "zatvoren" u koloni, te da mu itko išta prigovara. Juri zato što voli rizik, te voli voziti noću. Bira kola sjajnih boja i bučnog motora. Privlači ga uzbuđenje utrke. Sjedište se naravno mora moći prevrtati... zato što je seks neusporedivo lijep u autu! Posuđuje auto samo osobi koju voli.
Omiljeni automobili: Mercedes i BMW.

100% TACNO!
 
Da vas priupitam sad, ovako: ja bik, on skorpija, krenula je neka neobavezna varijanta, jer smo strasno privukli jedno drugo, ali oboje nismo za neku ozb. vezu, jer smo po temperametnu isti, tj. saramo po malo...Medjutim, "moja" skorpijica me upoznala sa svojim drustvom, djuskali u klubu celu noc, cak i dirty dancing... :) Ranije sam pokusavala da izvucem iz njega bilo sta o prethodnim vezama, ali se nije dao... Dok jedno vece nije poceo sam da prica i da se otvara.... Ja ostala u shoku. MOlim, kratak komentar :)
 
Da vas priupitam sad, ovako: ja bik, on skorpija, krenula je neka neobavezna varijanta, jer smo strasno privukli jedno drugo, ali oboje nismo za neku ozb. vezu, jer smo po temperametnu isti, tj. saramo po malo...Medjutim, "moja" skorpijica me upoznala sa svojim drustvom, djuskali u klubu celu noc, cak i dirty dancing... :) Ranije sam pokusavala da izvucem iz njega bilo sta o prethodnim vezama, ali se nije dao... Dok jedno vece nije poceo sam da prica i da se otvara.... Ja ostala u shoku. MOlim, kratak komentar :)


Hah...nisi trebala da cackas. iz sopstvenog iskustva nikad ne pitaj Skorpiju o njegovim velikim ljubavima. skenjeces se u zivot jer uglavnom sa toliko emocija pricaju o njima da se zapitas " A sta ja radim ovde" :)
Inace bik skorpija kombinacija, pa ako ste slicnih shvatanja ja mislim da je to sasvim dovoljan razlog da uspete :)
 
Hhaa...moj skorpion/ vaga i ja imamo zanimljiv odnos..
Oboje smo ( po horoskopu) skepticni u vernost onog drugog..ja sam inace Blizanac/skorpija...tako da valjda od tolikog pracenja ovog drugog ne stignemo ni da se varamo haha.....
:lol: :lol: Bas tako! Po onome sto ja znam o skorpijama ne treba diskutovati o njihovoj vernosti vec ljubomori... Koliko cujem tu su #1 !
 
mislim da skorpioni osim sto znaju biti nevjerni(to se nekako i podnese)...znaju da uniste sve sto izgrade,znaju da iscrpe,isisaju sve iz covjeka i prouzrokuju neke stvari u drugome koje prije nije ni znao-znala da postoje u njima...sa skorpionima moze da se dozivi nesto najljepse i najdublje u zivotu,al moze i da se pretvori u patnju...jer koliko god bili pozitivni i dobri,uvijek nekad ispliva ta njihova mracna strana koja moze da sve,bas sve unisti...skorpion me zabolio kao nikad niko...savjetujem od njih bjezati osim ako je samo seks u pitanju,bez dubljih emocija...
 

Back
Top