SKORPIONI,VERNI ILI NE

nikolasander:
Moram da recipliciram!Da li si ti ikad osetio-la visak ljubavi?To ne postoji,ljubavi nikad dosta,ni kad primas ni kada dajes,naravno ako postoja neko vredan da mu je pruzis.Ja licno verujem u bezuslovnu ljubav i necu se nikad zadovoljiti nicim manjim!

Suvishe ljubavi je kad mozhe da voli i drugog pored tebe, cenim da je to bilo jasno iz mog posta? Tako kompletno ne kapiram tvoj komentar?
 
malla-malla:
Ja nemam pojam s akakvim sam ja škorpionma imala iskustva biti ali oni jesu vjerni, avam akojima nisu bili ko vam je kriv što ne znate ispuniti njihova očekivanja!!!!

Ja nisam bio sa shkorpijama, bar u vezi, jer nekako bash njima najvishe odgovaraju kombinacije, i nekako chudom najvetji procenat kombinacija su mi shkorpije. A shto se tiche pochetne rezerve ka shkorpijama, to ne dolazi iz iskustva iz veze vetj preko prijateljstva - tj brda ortakinja su mi shkorpije (ne kombinacije) - pa znam shta misli i shta su radile...
 
A.G!:
Ja nisam bio sa shkorpijama, bar u vezi, jer nekako bash njima najvishe odgovaraju kombinacije, i nekako chudom najvetji procenat kombinacija su mi shkorpije. A shto se tiche pochetne rezerve ka shkorpijama, to ne dolazi iz iskustva iz veze vetj preko prijateljstva - tj brda ortakinja su mi shkorpije (ne kombinacije) - pa znam shta misli i shta su radile...
Prvo;ima raznih skorpija ,drugo;skorpije su principu hedonisti,ti si verovatno lep i zgodan pa su te te skorpije pozelele kao sto na primer pozele dobro vino,ili neku lepu stvar.Za neku ozbiljniju vezu nisi posto si im verovatno nezanimljiv ili los u krevetu.Skorpija mnogo trazi zato sto ima mnogo da da.Trece,sto se tice viska ljubavi,naravno da covek moze da voli idruge osobe sem partnera,pr;prijatelje,rodjake,jednu reku ijedno drvo ili dva,ali ovde se govori o vernosti i posvecenosti,o ljubavi za ceo zivot.tako valjda sam odgovorio na sva tvoja pitanja. :-|
 
algola:
izvini, ali kada dodje ono pravo sta vazi? bas sam znatizeljna... ;)
Parafraziracu jednu recenicu,ne znam da li je u pitanju knjiga ili film..."prava ljubav je kad i sa 70 godina pogledas voljenu osobu i u njenim ocima vidis ceo svet...";ili bolje jedan stih M.Beckovica"...Toliko si me podigla LJUBAVI moja da,i kada bih pao,do zemje bih se naziveo..."Nadam se da ti ovo sve govori o tome sta ja podrazumevam pod "ono pravo"!
 
nikolasander:
Parafraziracu jednu recenicu,ne znam da li je u pitanju knjiga ili film..."prava ljubav je kad i sa 70 godina pogledas voljenu osobu i u njenim ocima vidis ceo svet...";ili bolje jedan stih M.Beckovica"...Toliko si me podigla LJUBAVI moja da,i kada bih pao,do zemje bih se naziveo..."Nadam se da ti ovo sve govori o tome sta ja podrazumevam pod "ono pravo"!
E ovo je škorpion o kakvim ja pričam! I naravno da razumejm šta si htjeo da kažeš :wink:
Škorpioni možda nisu vjerni u svojim avanturicama ali kad prepoznaju osobu koja ima razumjevanja za njihovu dubinu i koja je spremna podjeliti je s njima onda su toj osobi vjerni do groba. Kad nekoga vole neće ga prevariti. Po meni prevari su skloniji blizanci i vage
 
malla-malla:
E ovo je škorpion o kakvim ja pričam! I naravno da razumejm šta si htjeo da kažeš :wink:
Škorpioni možda nisu vjerni u svojim avanturicama ali kad prepoznaju osobu koja ima razumjevanja za njihovu dubinu i koja je spremna podjeliti je s njima onda su toj osobi vjerni do groba. Kad nekoga vole neće ga prevariti. Po meni prevari su skloniji blizanci i vage
Slazem se sa tobom za blizance i vage, imam ih podosta u okolini i svi su takvi (bez izuzetaka).
 
Mislim da mogu biti verni, ALI samo ako iskreno vole... I ako im je to uzvraceno. Ako pored te osobe imaju SVE sto zele i sto im je potrebno...
Onda i nema potrebe da varaju. Ako kraj sebe imaju jednu kompletnu licnost.
Mozda gresim, ali ovo je moje misljenje...
 

Back
Top