Ситнице...

Ако ниси приметила, зато сам то и написао, пошто дотични госпдодин прича о СМС порукама...
Следећи пут прати фабулу радње.

Au, brate mili! Pa mislim da sam samo ja i primetila da je bilo u tom kontextu, zato sam i citirala onaj grafit. (Nije da se hvalim... :whistling:)
 
Ja npr. ne podnosim kad neko nema veze s engleskim....

A to kako ce da pishe na forumu ili msnu....ma daaaaaj....

Ali kad osoba ne zna engleski....to je za mene krajnji oblik retardiranosti...

Opravdanje imaju deca ispod 10 i matori iznad 60....ostali..../clap
 
Ja npr. ne podnosim kad neko nema veze s engleskim....

A to kako ce da pishe na forumu ili msnu....ma daaaaaj....

Ali kad osoba ne zna engleski....to je za mene krajnji oblik retardiranosti...

Opravdanje imaju deca ispod 10 i matori iznad 60....ostali..../clap

:rotf:

Изјавити нешто овако је за мене крајњни облик ретардираности.
Чуј, особа не зна енглески.
А шта ако особа одлично зна француски, немачки, шпански....по теби је и далље ретардирана
 
:rotf:

Изјавити нешто овако је за мене крајњни облик ретардираности.
Чуј, особа не зна енглески.
А шта ако особа одлично зна француски, немачки, шпански....по теби је и далље ретардирана

Genije....razlika je u tome sto engleski svi mi slushamo, pishemo i govorimo svakog dana...

Ako ne uspesh da ga nauchis..../clap
 
tema me licno pogadja jer ne znam pravopis:P

khm..pa mislim da musko koje ne zna pravopis time samo potvrdjuje svoje druge nedostatke. ukoliko mi je bitan intelektualni faktor kod tipa, naravno da ce mi biti bitna i njegova pismenost. u suprotnom smatram da ni od intelektualnosti nema ni pocetno slovo. enivej, elokventonst. najvaznija. a pismenost joj je forma, el tako.
 
Па, пре неких десетак година сам се поприлично шокирао кад сам схватио да моја тадашња девојка није причитала ни једну једину књигу у животу и да појма нема о чему ја причам и ко је тај Меша Селимовић...
Истог тренутка сам схватио да ту нема будућности...

potpuno te razumem. takvi raskoraci znace samo razlaz.
 
ma u redu je, samo mi je smesno da se razbacujemo poznavanjem stranog jezika a nas poznajemo tek toliko da se kaze, jel...
jer poznavanje jezika je mnogo vise nego pravopis. pravopis je tek forma. recima treba umeti baratati, kao zongler, a opet estetski upakovati u pravilni kalup. i kloniti se zloupotreba.
reci su kao vatra- dobar sluga a los gospodar. reci treba umeti krotiti i obuzdavati. a to nije lako.
 

Back
Top