Quantcast

Siptarske pretenzije u Srbiji !

Da Vi imate moc odlucivanja siptarskog pitanja na Srpskoj zemlji, odlucili bi sledece

• Pomirio bi se sa gubitkom KiM, jer oni vise i ne zele.

glasova: 7 12,7%
  • Preselio bi se na sever (BG, NS) i nadao da se dalje nece siriti.

glasova: 3 5,5%
  • Proterati ih sve u Albaniju.

glasova: 29 52,7%
  • Istrebiti sve siptare sa ove strane Prokletija da se nikad ne vrate.

glasova: 16 29,1%

• Ukupno glasova
    55
  • Anketa je zatvorena .

asasello

Zainteresovan član
Poruka
230
Jedna stvar koja mi je potpuno nerazumljiva jeste - Albanci sa Kosova i sami kazu da su Albanci (ne postoji kosovarska narodnost). Albanci imaju svoju drzavu koja se zove - Albanija. Zasto je onda nastala DRUGA albanska drzava?.. Kako je to moguce da su to odobrile evropske drzave i - narocito, jer na Kosovu zive valjda muslimani - SAD?..

Citala sam jedan clanak. U njemu su navedene reci jednog Albanca iz Makedonije, studenta: 'Albanci su 30% stanovnistva i necemo da zivimo u drzavi sa kojom nemamo u stvari nista zajednicko. Imamo drugi jezik, drugu religiju.' I sta, da li to oznacava da taj albanski student nece da se vrati u ALBANSKU DRZAVU, vec ce proglasiti deo Makedonije trecom Albanijom?..

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.191
Ајде немој да шулапиш..по овом форуму...

КОСОВО И МЕТОХИЯ - СЕРБСКАЯ ЗЕМЛЯ!
СМЕРТЬ ОККУПАНТАМ!
중국어에는 지역에 따라 여러가지 방언이 있는데, 특징은 서로간에 의사소통이 불가능하다는 점이다. 이 방언들을 방언으로 취급하느냐 아니면 다른 언어로 취급하느냐 하는 데에는 논란이 있다.

우선 전통적으로 다음 7개의 방언이 받아들여지고 있다.

kyo.

Elita
Poruka
22.686
КОСОВО И МЕТОХИЯ - СЕРБСКАЯ ЗЕМЛЯ!
СМЕРТЬ ОККУПАНТАМ!
중국어에는 지역에 따라 여러가지 방언이 있는데, 특징은 서로간에 의사소통이 불가능하다는 점이다. 이 방언들을 방언으로 취급하느냐 아니면 다른 언어로 취급하느냐 하는 데에는 논란이 있다.

우선 전통적으로 다음 7개의 방언이 받아들여지고 있다.
:lol:

šalom počeo ruski da priča ovaj kineski

nema više učenje izdajničkog engleskog....od prošle nedelje samo ruski i kineski na izbor od stranih jezika u školama;)

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.191
:lol:

šalom počeo ruski da priča ovaj kineski

nema više učenje izdajničkog engleskog....od prošle nedelje samo ruski i kineski na izbor od stranih jezika u školama;)
Kinezi su izdajnici koji su dozvolili izdajničkom Američom kapitalu da uđe u njihovu zemlju i okrenuli leđa tokom 70'ih lideru slobodnih zemalja sveta - CCCP-u!

Zato ja iz protesta samo pišem Koreanskim!

deseta dimenzija

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
198
Ja se stvarno cudim kad neko kaze da cemo sacuvati zemlju mirnim putem. Slusate li vi sta svako vece pricaju Americki drzavnici? Oni smatraju da je Srbija izgubila Kosovo zauvek. Oni nece odustati od toga, jer je to stvar principa. Nece ni Rusija odustati da se protivi, jer bi pokazala slabost. Ja ne mislim da treba da ratujemo, ali se bojim da cemo morati u doglednoj buducnosti, jer se Shiptari nece smiriti.
Upravo tako!Ojacati Srpsku vojsku,otkupiti sva siptarska imanja sa juga srbije i naseliti 250.000 Srpskih izbeglica,ograniciti,ili potpuno zabraniti prolaz siptara kroz Srbiju,uvesti potpunu ekonomsku blokadu(pa neka se uguse u onoj kloaki koju sami prave),i u dogovoru sa ostalim susedima(Grcka,Crna Gora,Makedonija) napraviti plan podele Albanije(nista nije nemoguce,treba samo biti dovoljno uporan)!

Aquarium

Obećava
Banovan
Poruka
92
Наша грешка је што нисмо сравнили са земљом тирану када смо имали прилику..данас би им страву саљевали када чују СРБИН..

Među te božje zapovesti spada i ne ubij i ne ukradi ! Kakve se sve bljuvotine mogu pročitati ovde i kakve se sve imbecilčine pozivaju na boga i hrišćanstvo,to je strahovito..

SH0GUN

Primećen član
Banovan
Poruka
617
Ispada da su Šiptari savršeno pametni što ne žele ni da čuju za Srbiju,a ostali što ih podržavaju.
Nije da siptari nece sa Srbima, vec Srbi nece sa siptarima, a sto se tice zemlje, znamo cija je bila kroz istoriju, a ovo cija je sada je samo trenutno stanje, jos jednom ponavljam, anketa sve govori, a objasnjenje imate iznad sta ona znaci za one malo "sporije" ;)