Симпа, симпа..

Не велиш реално него као и сви остали немаш проблем са тим да подржиш добру пи*ку ако би могао ту који бод да узмеш.. Ал' на то сам навикао, па и није фрка.. Зато кажем опуштено..



a ja sam inače poznat ovde kao neko ko guta sranjja i ko se neće naebati majčine svakom pokušaju majmunisanja pa bila to dobra pichka ili najveći skrndelj?
neće biti da je tako

mnoga slovca ovde iritiraju svojim idiotlucima
sejntina nisu u toj grupaciji

plus što je dobra riba
 
Не велиш реално него као и сви остали немаш проблем са тим да подржиш добру пи*ку ако би могао ту који бод да узмеш.. Ал' на то сам навикао, па и није фрка.. Зато кажем опуштено..

jadna tvoja majka, verovatno i ona žena ukapirala šta je rodila pa digla ruke od vaspitanja :lol:
 
a ja sam inače poznat ovde kao neko ko guta sranjja i ko se neće naebati majčine svakom pokušaju majmunisanja pa bila to dobra pichka ili najveći skrndelj?
neće biti da je tako

mnoga slovca ovde iritiraju svojim idiotlucima
sejntina nisu u toj grupaciji

plus što je dobra riba

Баш зато што ниси познат по томе ме и изненадило, ал' добро, дешава се свашта.. Био је и дилајт у тој групи једном кад је стао уз новку, за коју он ето случајно исто тако мисли да је добра риба.. Опуштено брате.. ;)
 
Баш зато што ниси познат по томе ме и изненадило, ал' добро, дешава се свашта.. Био је и дилајт у тој групи једном кад је стао уз новку, за коју он ето случајно исто тако мисли да је добра риба.. Опуштено брате.. ;)
Значи ли то да кад мушарци устају и оспоре неки твој став то чине искључиво због добре рибе? ;)
 
Баш зато што ниси познат по томе ме и изненадило, ал' добро, дешава се свашта.. Био је и дилајт у тој групи једном кад је стао уз новку, за коју он ето случајно исто тако мисли да је добра риба.. Опуштено брате.. ;)



brate, boli mene ****** šta je dilajt radio, ja ti lepo kažem da nemam običaj da gutam sranjja na lepe oči i da to nikad nisam radio ni u rl a pogotovo ne ovde gde je sve što imam od tih lepih očiju par pikselizovanih misli. govorim ono što mislim, a to je najčešće, da ne kažem uvek, poklopljeno sa istinom. i naravno brate da je opušteno, nema potrebe da mi ponavljaš.
 
brate, boli mene ****** šta je dilajt radio, ja ti lepo kažem da nemam običaj da gutam sranjja na lepe oči i da to nikad nisam radio ni u rl a pogotovo ne ovde gde je sve što imam od tih lepih očiju par pikselizovanih misli. govorim ono što mislim, a to je najčešće, da ne kažem uvek, poklopljeno sa istinom. i naravno brate da je opušteno, nema potrebe da mi ponavljaš.

ma pusti dečka vi'š da je zastranio.. :aha:
 
brate, boli mene ****** šta je dilajt radio, ja ti lepo kažem da nemam običaj da gutam sranjja na lepe oči i da to nikad nisam radio ni u rl a pogotovo ne ovde gde je sve što imam od tih lepih očiju par pikselizovanih misli. govorim ono što mislim, a to je najčešće, da ne kažem uvek, poklopljeno sa istinom. i naravno brate da je opušteno, nema potrebe da mi ponavljaš.

Ма ок, све је тако као што си рекао..

ne dušo.. nego zato što on sam ne trpi takvu bagru poput tebe. nevaspitanu. za mene bi te samo prevaspitao, ništa drugo.

Опасна нека риба, са неким опасним типом.. Све неки васпитачи, заје*ани момци..
 
brate, boli mene ****** šta je dilajt radio, ja ti lepo kažem da nemam običaj da gutam sranjja na lepe oči i da to nikad nisam radio ni u rl a pogotovo ne ovde gde je sve što imam od tih lepih očiju par pikselizovanih misli. govorim ono što mislim, a to je najčešće, da ne kažem uvek, poklopljeno sa istinom. i naravno brate da je opušteno, nema potrebe da mi ponavljaš.

zamisli vencamo se :aha:
 
А што си ти онда на оној другој теми оспорио мој став? :lol:

Нисам ти оспорио став који покушава да оспори нека девојка, дакле нисам улетео ту да ти покажем шатро да грешиш.. Овако 1 на 1 је друга прича.. А мени 1 на 1 не оспоре ставове, у репутацијама и пп-овима се води друга прича.. Погледај колико имам репутације а колико постова, и биће ти све јасно.. Пола ових "оспорених" постова добија подршку на реп и пп где нико не види, а овде сви пљују, као пља грозни..
 

Slične teme


Back
Top