...shta mislite o...???

eh nije to telesna bol draga moja.. whatever to je duhovna teskoba ne ocekujem da zenska pamet to shvati :per:

Izvini, moja ograničena žeMska pamet, i pored svih svojih, avaj, ograničenja.....ne ide pod ruku sa čitanjem misli....pa da na neviđeno (i nepipnuto:mrgreen:) znam šta te i kako boli. A ni u pasulj ne umem da gledam, u karte još manje...ponekad malo zvirnem u čarobnu kuglu...ali samo zarad "krupne divljači"......

PS. Mali savet: nek ti devojka smrša pa će manje da te bole grudi ili preferirajte misionarsku....:manikir:
 
Sta znam...nije lako o sebi pisati..
Izgled, ok, valjda normalan. Imam lepe...oci. Zelene:)
Mislim da umem da procenim ljude. Naravno, desi se i neka greskica. Nisam neka vrednica, ali ako se zainteresujem za nesto idem do kraja. Prastam, ali ne zaboravljam. Nisam sa svakim drug - ali ako jesam dajem 'pola litre krvi'. Impulsivna sam - to mi dodje i kao mana i kao vrlina. I.t.d....
 
Izvini, moja ograničena žeMska pamet, i pored svih svojih, avaj, ograničenja.....ne ide pod ruku sa čitanjem misli....pa da na neviđeno (i nepipnuto:mrgreen:) znam šta te i kako boli. A ni u pasulj ne umem da gledam, u karte još manje...ponekad malo zvirnem u čarobnu kuglu...ali samo zarad "krupne divljači"......

PS. Mali savet: nek ti devojka smrša pa će manje da te bole grudi ili preferirajte misionarsku....:manikir:

vidim imash dosta saveta draga saveta ovaj ludopileglodjekosku kao sto rekoh nije problem fizicke prirode

nema potrebe da se magijom to reshava sugestija je izgubila snagu josh u pionirskim danima ne verujem ni sebi a ne drugima :)

prenecu devojci tvoje savete da bude pazljiva sas mojim pesnichkim bitjem chim je budem nabavio

a vidimo se na palantiru nekad :cool::per:
 

Back
Top