Sexy nova..

e, kraljevi... moze.. evo, jel mogu i ja da se pobrinem za muziku? znaci, ja placam... znam jednog ekstra harmonikasa i kontrabasistu... znaci, do pola 12 smo svi rokeri... a posle... svilen konac srbijanski kroj... i tako dalje... ako znate o cemu pricam... eh, devla, devla... zar postoji nesto lepse od treceg registra na harmionici? i pravog, samoukog virtuoza?
 
e, kraljevi... moze.. evo, jel mogu i ja da se pobrinem za muziku? znaci, ja placam... znam jednog ekstra harmonikasa i kontrabasistu... znaci, do pola 12 smo svi rokeri... a posle... svilen konac srbijanski kroj... i tako dalje... ako znate o cemu pricam... eh, devla, devla... zar postoji nesto lepse od treceg registra na harmionici? i pravog, samoukog virtuoza?
mojne rile,platimo ti samo da se ne brines za muziku :)
 
e, znam zasto... to sigurno zato sto necu da dovedem neko kulturno umetnicko drustvo da i ti uzivas... jel ima negde neka priredba za novu godinu pa da idemo tamo? sto, majke mi, nije problem... evo, ja cu prvi da uradim to za tebe... i. jos +, ima da im se pridruzim... i da vodim... i cela sala posle vice: ziveo kec... ziveo kec...
 
a, kazi im, kucka... i onda se prica o hrani... jao, sto su vam lepe ove kiflice... imaju cudan sjaj... ha, draga moja... to je zato sto imam tajnu koju cu ti odati... zato sto ih premazujem zumancem kad su skoro pecene... a moze i margarinom... jao, draga moja... nikada se ne bi toga setila... ha haha...

na drugoj strani, u isto vreme (u zadimljenoj prostoriji gde su ljudi uveliko raspevani, nasmejani i sa rukama podignutim do plafona):

dusko... dusko...
ti si mi najdrazi...
ti si moje cvece...
srce drugog nece...
 
znam jednog ekstra harmonikasa

:)


qui%20chante%20la%20bas.JPG
 
Predlog uopšte nije loš i slažem se sa masterom u vezi onoga RL i forum. Uopšte mi nije jasno zašto ljudi prave te podele. Ja sam nekako prihvatila sve vas kao deo života. Da me je blam što sam ovde, ne bih bila ovde.
Jedini problem u organizaciji je mesto. Nisu svi iz istog mesta, a bezveze je očekivati da ljudi za jednu noć puju negde. To me podseća na organizaciju Pepersa u Inđiji. Da čovek crkne od smeha. Dva domoroca i svi ostali sa strane. Nije ni čudo što je propalo. Ako bi bilo u Bgd-u, što je najlogičnije, gde bi bili ljudi koji nisu odavde? Meni bi to bio problem, na primer.
 
e, kraljevi... moze.. evo, jel mogu i ja da se pobrinem za muziku? znaci, ja placam... znam jednog ekstra harmonikasa i kontrabasistu... znaci, do pola 12 smo svi rokeri... a posle... svilen konac srbijanski kroj... i tako dalje... ako znate o cemu pricam... eh, devla, devla... zar postoji nesto lepse od treceg registra na harmionici? i pravog, samoukog virtuoza?



moze ali onda slavite bez mene:) lijep provod zelim:)
 

Back
Top