Sexy nova..

gledao sam sinoc Discovery.Channel.Football.Hooligans.International.Balkan
ono...onaj glumac iz Football factory,Business itd. pravi serijal o huliganima po svetu,u ovoj epizodi je bio na balkanu,prvo kod purgera,pa onda kod nas,delije su ga naduvale,nisu hteli,ali zato kad su dosli kod grobara...brate haaahahaa
ja bi njih zvao za novu da dodju,a ne neke...ne znam
kad su usli ovi iz diskaverija imali su sta da vide,kao i ceo jebeni svet :lol:
na stolu pechenje i kokanidja,ono lajsne na tanjiru jessssssssssssssssssssssssssssss 8)
i onda sa prangijama lozenje,ali da vidite fejs ovom glumcu kad su mu pricali kako je onaj parangal ljubio mancetov grob i kako ga je zare jeebao :lol:
mislim...hocu da kazem da su bas veseli likovi :lol: :mrgreen:
 
Evo jedne light teme..ono..nova godina se blizi,novogodosnje rasplozenje n' shit,mene licno zabole al' ajd'..ne slavim tog dana vec dve nedelje kasnije,ali to nije tema..
Ja znam s' kim cu,sa svojom zenom naravno :p ali pojma nemam gde cemo,nisam ni razmisljao o tome do otvaranja topika..
Mozda ne bi bilo lose da organizujemo zajedno nesto,a?kao ono okupljanje i to..samo za novu,pa opusteno...mislim mozemo kod nekog da mu demoliramo gajbu yesss 8) ,mada je bolja varijanta da skupimo ca$h,iznajmimo neki prostor i kupimo sve sto nam treba
mislim ne moraju da utrce svi repa,ko nije u mogucnosti..nebitno,bitno je da se zezamo..jeeej..da shizimo i sranja :mrgreen: i da se soleri ispishu sa nejebice :)
kapiram da bar to nece biti problem,te noci ce svi biti zeljni svega :P



4103DamwzkL._SS500_.jpg

I ja slavim 2 nedelje kasnije... al to nije tema... a sta je tema... ja sam za:D

Ne secam se kad sam u poslednjih x godina bila na nekoj ludoj zurci, a u januaru punim 30 'ladno... OMG... kad pre... hehe... stigla do trojke...:-D
 

Back
Top