Sex with enemy?

Ima neshto u tim fizicki privlacnim "neprijateljima"... hehe...

mozda nije bash dobro poredjenje...ali eto sex pomirenja..on je dobar ne zato shto ste se pomirili pa slavite tu svoju ljubav,romantiku bla bla [bar ne ja :D]...vec zato shto sav bijes iz te svadje kanalishete u drugu vrstu energije...i bude bash zestoko...:mrgreen:
 
Ima neshto u tim fizicki privlacnim "neprijateljima"... hehe...

mozda nije bash dobro poredjenje...ali eto sex pomirenja..on je dobar ne zato shto ste se pomirili pa slavite tu svoju ljubav,romantiku bla bla [bar ne ja :D]...vec zato shto sav bijes iz te svadje kanalishete u drugu vrstu energije...i bude bash zestoko...:mrgreen:

Al evo u ovom primeru ona mu cak nije ni privlacna al se po njegovim recima "odlicno yebe" :think::lol:
 
DakleM imam ortaka koji svoju "devojku" zove "onaj moj skot",nervira ga,gadi mu se,ne moze da je slusa ni pet minuta al mi se zato svaki dan hvali kako je rastura od sexa.

Pitanje je mozete li vi da se sexate sa nekim ko vas nervira ili vam se gadi? :think:

S nekim ko me nervira DA.
S nekim ko mi se gadi iz bilo kog razloga, NE NIKAKO.
 
DakleM imam ortaka koji svoju "devojku" zove "onaj moj skot",nervira ga,gadi mu se,ne moze da je slusa ni pet minuta al mi se zato svaki dan hvali kako je rastura od sexa.

Pitanje je mozete li vi da se sexate sa nekim ko vas nervira ili vam se gadi? :think:

....sa nekom koja me nervira da ,sa nekom koja mi se gadi ne..........................voleo sam te koje su me nervirale i ja njih ,to je dolazilo kao kod psihijatra ,zakopavanje ratnih sekira na nekoliko sati i praznjenje fizichko i psihichko ,ima neshto bolesno u tome ali je ponekad mnogo lepo ...............:klap:
 
DakleM imam ortaka koji svoju "devojku" zove "onaj moj skot",nervira ga,gadi mu se,ne moze da je slusa ni pet minuta al mi se zato svaki dan hvali kako je rastura od sexa.

Pitanje je mozete li vi da se sexate sa nekim ko vas nervira ili vam se gadi? :think:

a el si siguran d aje bas toliko rastura od kurrca kolko se hvali?:lol:
mozda mu riba ne daje uopste pa zato pizdi a izmislja neke lude eksove hihi:P
 
Ima neshto u tim fizicki privlacnim "neprijateljima"... hehe...

mozda nije bash dobro poredjenje...ali eto sex pomirenja..on je dobar ne zato shto ste se pomirili pa slavite tu svoju ljubav,romantiku bla bla [bar ne ja :D]...vec zato shto sav bijes iz te svadje kanalishete u drugu vrstu energije...i bude bash zestoko...:mrgreen:

:confused: ja to ne umem i prosto ne znam kako ljudi uspevaju da si izvade oci, onda da se poseksaju kao zveri, samo da bi pola sata kasnije nastavili da si vade oci :confused:
Meni je to nekako....sick :lol:
 
DakleM imam ortaka koji svoju "devojku" zove "onaj moj skot",nervira ga,gadi mu se,ne moze da je slusa ni pet minuta al mi se zato svaki dan hvali kako je rastura od sexa.

Pitanje je mozete li vi da se sexate sa nekim ko vas nervira ili vam se gadi? :think:

Pitanje:
...ako je ona skot, šta je onda on, kad se sa skotom zabavlja....
....koji je adekvatan naziv za muškarca koji svoju devojku naziva pogrdnim imenom....
...koji je odgovarajući naziv za osobu koja priča svoje intimne stvari naokolo.....


Odgovor: "iskopleksirani jadnik koji je prvi put video ženski polni organ pa sad misli da je Boga uhvatio za uši".....ili ti skraćeno "paćenik"....
 
Pitanje:
...ako je ona skot, šta je onda on, kad se sa skotom zabavlja....
....koji je adekvatan naziv za muškarca koji svoju devojku naziva pogrdnim imenom....
...koji je odgovarajući naziv za osobu koja priča svoje intimne stvari naokolo.....


Odgovor: "iskopleksirani jadnik koji je prvi put video ženski polni organ pa sad misli da je Boga uhvatio za uši".....ili ti skraćeno "paćenik"....

Pa nije prvi put video :lol:
 
DakleM imam ortaka koji svoju "devojku" zove "onaj moj skot",nervira ga,gadi mu se,ne moze da je slusa ni pet minuta al mi se zato svaki dan hvali kako je rastura od sexa.

Pitanje je mozete li vi da se sexate sa nekim ko vas nervira ili vam se gadi? :think:

Taj lik je idiot, meni ko se gadi ne zelim ga videti a kamoli torbat.
 
ma sve on to trpi jer se plasi da ce ostati sam i da vise nece imati seks...da ce mu se osusiti i otpasti:zcepanje:
sto bih inace i volela da se desi..da ga skot ostavi..pa da mora da ljusti....sam sebi
dakle rezime
mali je neopevani kreten..a ona guska..zar ne vidi da je sa njom samo zbog seksa....mislim na cega moze da lici seks sa nekim ko te pod
1. nervira
pod 2. gaditi se
mogu da zamislim..pre bih onda bila bez seksa
 

Back
Top