Sex tokom mestrualnog ciklusa...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ha, ha... Prvo sto sam primetila, to je da si nepismen, :shock: pa sam ti ispravila greske. Ima ih jos, ali mrzi me da cackam. Dok ne zavrsis BAR osnovnu skolu, ne obracaj mi se.
Drugo, kofer sa tockicima je pomenut vise metaforicno jer, vidim, ti znas samo za sepete, pa ajd' da te poducim.
Znas kako se kaze: Svako se cese tamo gde ga svrbi, pa zato ti pominjes sepete, kupus, a narocito te nervira kad neko ima kesh... :p
Kao sto rekoh, vrati se u skolu ako vec nemas bogatog taticu. I ne budi tako ljubomoran i ogorcen, valjda ce i TEBI nekad svanuti.
P.S. Ja imam solidnu platu i sve sama placam, ne zato sto mi to NEKO ne bi platio, nego zato sto se ja tako osecam bolje. Ne volim nikom da dugujem ni uslugu ni novac. 8-)

Samo mi napisi sta je tu bilo nepismeno, osim ovoga sto je izostalo neko slovo (u brzini kucanja)? Inace nisam studirao Srpski jeziki knjizevnost. Ti verovatno jesi kad imas tako visok kriterijum.:roll: Ja kad nekog za nesto napadnem to mu i argumentujem. Samo tesko da ce tebi to poci za rukom.

A ovo sto si napisala "Svako se cese tamo gde ga svrbi", pa to sam ja i dao kao odgovor na tvoj napad u mom zadnjem postu obracajuci se tebi. Kad si tako pametna i pismena zasto ponavljas ono sto je vec receno za isto znacenje? Znacenje koje je bilo upuceno tebi.

Nego mislim da mi je jasna tvoja svadja sa mnom. Izgleda da tebi ipak taj neko placa, a njemu bi sto sta skresala u lice, a ne smes pa sam ti ja idealan za praznjenje.:wink:
 
Bilo bi krasno kada bi ovde, zbilja, postojao neko ko zna pravopisna pravila i jezik, pa da ispravlja druge. Svima (i sebi) mogu da nađem greške, ako bih lovila. Ne mislim da pokazuju nepismenost, osim u nekim slučajevima. Sinnketov primer nije primer nepismenosti, ali njegov ispravljač je učinio grešku koja bi mogla da pokaže nemar prema jeziku, u najmanju ruku.
Ovo je forum. Opustite se.

Bas tako, nema mala pojma. Nego trazi paznju. A da ima sarma dobila bi paznju na drugi nacin. Hahaha sad se od sramote vise nece tu pojavit.

A lepo sam joj rekao da ne sme napadati Dalaj Lamu, jer on ima svoje agente.
 
Pa da se vratimo na temu ako nekoga još zanima. :-)
tokom orgazmickih kontrakcija materice dogadja se "talasanje muskulature unazad', sto moze, u slucaju koincidiranja orgazma i menstruacije, da uvuce endometrijalno tkivo i krv u jajovode i da dovede do naknadnih zaceljenja, upala, kao i do endometrioze
Ja sam izgleda ovo predavanje propustila. :-)
Gde je Marina, možda ona zna nešto više?

Menstruacija je normalna , sex je normalan , masturbacija je normalna , zashto pravite toliku frku oko toga ?Kad ih zanima , deca pitaju .Treba da dobiju odgovore .To je moj stav.
Jeste, sve je to normalno, pa zašto ti onda praviš frku? :roll:
Jel ćeš detetu da daš odgovor ili ćeš da mu pokazuješ svoje krvave tampone?
Mislim, potpuno je nebitan način na koji ti vaspitavaš svoju decu, ne znam što uopšte o tome i raspravljamo ovde. :roll:
Napisi kako i zasto.
Opet? :-)
1. Veća mogućnost prenosa polnih bolesti (u prvom redu HIV i Hepatitis B)
2. Pojačano menstrualno krvavljenje (zbog orgazmičkih kontrakcija)
3. Mit da nije moguće zatrudneti za vreme menstruacije.

Opet da kažem - ko voli i ne može da sačeka par dana - nek izvoli, uz malo veći oprez. :-)
Može i ovo da koristi.
http://www.softcup.com/
 
Da. Kod nas je to NORMALNO stanje u kuci i niko ne zeva ni u koga ..



Ko kaze da nemam vrata .. moj izbor je bio da decu odgajam tako. Svi se mi setamo golisavi po kuci. I sad sedim gola jer sam krenula pod tush, pa reko` da zapalim jos jednu cigaretu .. a deca se motaju po stanu. Ne brini za njihovo zdravlje, savrseno su zdravi i neisfrustrirani. Nikad nisu imali potrebu da vire kroz kljucaonicu kao sto radi 80 % dece ..


To sto radis nije normalno, u redu je sa sinom popricati i reci mu nesto ako pita itd., ali hodat gola ispred njega/njih je odvratno.

Svoj nedostatak seksa ne mozes kompenzirat na taj nacin.
 
Haha, kakvi ste likovi, gledam i smejem se.
Zadrti do max., moram da ležem sutra idem na neki kraći put, a nije mi
do toga(nešto ceremonijalno :)), ko izmisli božić kuća mu vrištala.
Po nekoj informaciji koju sam dobio, od 00h se posti, pa u to spadaju
i sex, svađe i sl. za vernike. Mislim ko će se toga još pridržavati...

tema: rekoh da je to OK, i da podržavam VeseluŽBG u svim slobodama. :)
 
Haha, kakvi ste likovi, gledam i smejem se.
Zadrti do max.,

tema: rekoh da je to OK, i da podržavam VeseluŽBG u svim slobodama.

Ma ima nas koji razmisljamo u istom pravcu .. rezultat mog vaspitanja je vise nego dobar .. a njihovo cemo tek da vidimo :)

To sto radis nije normalno, u redu je sa sinom popricati i reci mu nesto ako pita itd., ali hodat gola ispred njega/njih je odvratno.

Svoj nedostatak seksa ne mozes kompenzirat na taj nacin.

Prvo, nije jedan sin nego trojica, drugo, sve se to desavalo dok sam bila u braku i imala koliko-toliko redovan sex :) I sta sad, razvela sam se i treba da pocnem da se naprasno oblacim? Pa vise sam sexa imala posle braka nego u braku, ako si se vec uhvatio za taj 'argument' .. ovih 5 meseci nejebice je presedan u mom zivotu .. a i to je sad iza mene :)
 
Ma ima nas koji razmisljamo u istom pravcu .. rezultat mog vaspitanja je vise nego dobar .. a njihovo cemo tek da vidimo :)



Prvo, nije jedan sin nego trojica, drugo, sve se to desavalo dok sam bila u braku i imala koliko-toliko redovan sex :) I sta sad, razvela sam se i treba da pocnem da se naprasno oblacim? Pa vise sam sexa imala posle braka nego u braku, ako si se vec uhvatio za taj 'argument' .. ovih 5 meseci nejebice je presedan u mom zivotu .. a i to je sad iza mene :)

Zato je ovaj i uvatio maglu.:lol: Salim se.
Ma znam da se zayebavas jer ako je tebi to normalno, neko od njih bi ti vec skrenuo paznju.
Ti im nisi zena vec mater. Greske se svima dogadjaju samo se treba truditi da se ne ponove ili smanje na minimum.
Ne treba se stideti svog tela itd. ali ne treba ni ici iz krajnosti u krajnost.
Ja bi isto najradje drkao u busu dok se vozim do posla i curi koja sedi kraj mene rekao da mi ceska jaja dok to radim cisto da se i ona sa necim zabavlja dok ne dodjemo do....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top